ست مانتو سرمه ای با کیف و کفش

خلاصه

اگر برای خوش تیپ بودن و داشتن ظاهری آراسته به دنبال یک رنگ تیره جذاب هستید که از رنگ مشکی کمی ملایم‌ تر باشد، رنگ سرمه‌ای بهترین گزینه است. سرمه ‌ای یک رنگ تیره با ته مایه ‌های سرد آبی و خنثی است که شاید شما را یاد لباس ‌های مدرسه بیاندازد؛ اما در حال حاضر این رنگ از شیک‌ ترین و امروزی ‌ترین رنگ‌ ها به شمار می‌ رود. در واقع باید گفت که سرمه‌ ای، رن

۱۴۰۰ دوشنبه ۳ خرداد
7980بازدید
ست مانتو سرمه ای با کیف و کفش

اگر برای خوش تیپ بودن و داشتن ظاهری آراسته به دنبال یک رنگ تیره جذاب هستید که از رنگ مشکی کمی ملایم‌ تر باشد، رنگ سرمه‌ای بهترین گزینه است. سرمه ‌ای یک رنگ تیره با ته مایه ‌های سرد آبی و خنثی است که شاید شما را یاد لباس ‌های مدرسه بیاندازد؛ اما در حال حاضر این رنگ از شیک‌ ترین و امروزی ‌ترین رنگ‌ ها به شمار می‌ رود. در واقع باید گفت که سرمه‌ ای، رنگی برای تمام فصول و تمام سنین خواهد بود. این رنگ پر کاربرد را می توان برای جلسات مهم اداری، کلاس ‌های دانشگاه، ملاقات ‌های دوستانه، مهمانی ‌های تولد و جشن‌ های عروسی انتخاب کرد. همچنین، رنگ سرمه‌ ای را می توان رنگی کم ریسک، منعطف برای ست شدن با اکثر رنگ‌ ها و انتخاب هوشمندانه‌ ای برای تمام طیف ‌های رنگی پوست دانست. از طرفی خرید کیف و خرید کفش از اصلی ‌ترین آیتم ‌ها در استایل خانم ها محسوب می شوند که رعایت تناسب رنگ و ست کردن درست آنها کلید اصلی برای داشتن یک ظاهر خوب است.

 

ست مانتو با دیزی بست

 

مانتو سرمه ای با کیف و کفش صورتی

 

نشاندن رنگ صورتی چرک آلود در کنار رنگ سرمه ‌ای تحت عنوان رنگ اصلی زمانی به کارتان می‌ آید که قرار است از رنگ سرمه ‌ای به ترکیبی به طور کامل رسمی و مجلسی برسید. ساده ‌ترین راه و روش برای رسیدن به ترکیب مجلسی با محوریت رنگ سرمه ‌ای، رفتن به سراغ کیف و کفشی به رنگ صورتی چرک است.

 

مانتو سرمه ای با کیف و کفش سبز


ادغام سرمه ای با رنگ سبز زمانی به کارتان می ‌آید که قرار است به یک ترکیب رنگ عالی البته تماماً فانتزی برسید. زمانی که خودتان را برای شرکت در یک مراسم رسمی‌ فراهم می کنید هیچ گاه به ترکیب رنگ سبز و سرمه ‌ای فکر نکنید! در حقیقت، این ترکیب رنگ برای مجالس نیمه رسمی مثل دورهمی های صمیمانه به کارتان می آید.

 

مانتو سرمه ای با کیف و کفش سفید


ادغام رنگ سفید با تمام رنگ ها جواب می دهد و اتفاقاً سرمه ‌ای نیز از این قاعده جدا نیست. بدین ترتیب یکی ‌از انتخاب های معمولی و تأثیرگذاری که نباید از نظر به دور کنید، همین ترکیب سفید و سرمه ای است. به خاطر خواص زیاد رنگ سفید یعنی هماهنگ شدن با همه رنگ ها در ترکیب این رنگ با سرمه ای در انتخاب رنگ کیف و کفش به طور کامل آزاد هستید.

مانتو سرمه ای با کیف و کفش کرم، نخودی، خاکی


یکی دیگر از قوانینی که هیچگاه از مد نمی افتد، ست کردن رنگ کرم با سرمه ای است. این‌ رنگ ها پایه بسیار خوبی برای افزودن به سرمه ای می باشند. این ست رنگی بیشتر برای موقعیت های کژوال و غیر رسمی پیشنهاد می شود. اگر می خواهید ست لباس های سرکار و روزمره تان، شیک و ساده باشد و در عین حال جلب توجه نکنید؛ دنیای فشن؛ خرید مانتوی سرمه ای و شالی به رنگ کرم، نخودی یا خاکی را پیشنهاد می دهد.
برای کفش، کیف و اکسسوری هم، سایه های متفاوت از کرم و خاکی، انتخاب مناسبی است. اگر در تابستان به این نتیجه رسیدید که می خواهید این دو رنگ را کنار هم بنشانید، شلوارهای خنک پارچه ای که از بالا گشاد هستند؛ ست شما را تکمیل می کند

مانتو سرمه ای با کیف و کفش قهوه ای


سرمه ای و قهوه ای دو رنگ پر طرفدار هستند. شما هم اگر می خواهید یک فرد شیک پوش و خوش تیپ شوید پیشنهاد می کنیم از این دو رنگ پر طرفدار استفاده کنید.

مانتو سرمه ای با کیف و کفش خاکستری


اگر به دنبال یک ست کلاسیک هستید و می خواهید جایگزینی برای رنگ سفید داشته باشید، طوسی یا خاکستری را امتحان کنید. ست رنگ خاکستری رسمی و کلاسیک است و شما می توانید در موقعیت های بسیاری از محیط کاری تا مهمانی آن را امتحان کنید. اضافه کردن یک رنگ شاد و پر انرژی به عنوان رنگ سوم این ست، می‌ تواند ظاهر شما را از یکنواختی خارج کند.
نکته‌ جالب در مورد رنگ سرمه‌ ای این است که اگر در ست خود از رنگ های دیگر کمک گرفته اید، می توانید از خرید شال سرمه ای هم رنگ مانتو، در استایل خود استفاده کنید.

 

مانتو سرمه ای با کیف و کفش مشکی


نزدیکی رنگ های سرمه ای و مشکی می تواند دلیل خوبی برای ست کردن مانتوی سرمه ای با کیف و کفش مشکی باشد. ترکیب این دو رنگ، ظاهری کلاسیک و شیک به شما می دهد.

 

 

دیگر مطالب مرتبط با مزون اینترنتی دیزی بست :

مانتو زرشکی با چه شلواری ست میشه

مانتو صورتی با چی ست میشه

مانتو اداری بارداری

ست مانتو سرمه ای با کیف و کفش

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟