راهنمای خرید شال و روسری دخترانه و فشن

خلاصه

راهنمای خرید شال و روسری بهانه ای است تا به شما کمک کنیم که از ایده های جدیدتر و انتخاب های بهتری برای داشتن این پوشش مهم در فضای بیرونی برخوردار باشید.

۱۴۰۰ سه شنبه ۳ اسفند
1484بازدید
راهنمای خرید شال و روسری دخترانه و فشن

کدام سبک های شال و روسری قدیمی شده است؟

در چند سال گذشته شال های بلند و خصوصا روسری های سایز بزرگ توسط تعداد زیادی از طرفداران مد و خوش پوش ها انتخاب شده است، اما از آنجا که برندهای اصل در ایران امکان حضور رسمی ندارند سوء استفاده از لوگو و سبک آن ها بسیار رایج است.

“بروسری و شال هایی با طرح هایی از فندی، لویی ویتون، ورساچی ، گوچی و … از قیمت 30 هزار تومان تا قیمت های مثلا 250 هزار تومان هم دیده می شود! در صورتی که همگی آن ها فیک و جعلی بوده و استفاده زیاد از امضای طراحی این برندها این سبک شال ها با نمونه طرح های خارجی قدیمی بوده و اگر دنبال یک استایل منحصر به فرد هستین توصیه نمی کنیم!”

دو نکته ی بسیار مهم این روز ها در خرید شال و روسری چیست؟


1.این روزها شبکه های اجتماعی و انتشار عکس و ویدیو توسط همه اقشار جامعه دیگر از حالت تفریح در آمده و به یک وظیفه و الزام روزمره بسیاری از جوانان تبدیل شده! عکاسی فشن و داشتن استایل خاص خودش عام و همه گیر شده و همین باعث می شود که نکته ی مهم خرید شال و روسری خصوصا برای دختران جوان قابلیت عکاسی خاص از آن استایل باشد و به اصطلاح در عکس چه طور به نظر می رسد! این موضوع مهم را نادیده نگیرید و اگر اهل اینستاگرام هستید و از خودتان پست و استوری میگذارید حواستان به طرح شال و روسری در عکس هایتان باشد چرا که با انتخاب خوب می توانید بسیار خوب جلوه کنید!

2.نکته ی مهم بعدی توجه به منبع خرید شال و روسری شماست! تیپ و ظاهر آدمی ناشی از سلیقه و زیبایی شناسی است و اگر شال و روسری خود را از اینستاگرام می خرید )به عنوان مثال گالری نخ) که این روزها خرید در آن خصوصا برای شال و روسری که سایز مشخص دارد بسیار باب شده حتما به زیبایی بصری آن برند و سلیقه ی آن پیج در طراحی پست هایش دقت کنید چرا که فروشگاه اینستاگرامی شال و روسری ای که خود زیبا نباشد قطعا کار با کیفتی نیز تحویل شما نخواهد داد! حتما دقت کنید که هنگام خرید شال و روسری اینترنتی یا اینستاگرامی همان برند تولید کننده باشد و واسط نباشد!

 

ترند های جهانی و مد روز شال و روسری چیست؟

از آنجا که مصرف شال و روسری در کشورهای اسلامی بیشتر کاربرد دارد خیلی به مانند انواع لباس ها و کیف و کفش ها و سایر اقلام مد و پوشاک در کشورهای صاحب سبک در صنعت مد دیده نمی شود، اما در زمینه فشن وقتی یک سبکی به اصطلاح ترند و مد روز می شود آن سبک در همه ی پوشش هان فوذ پیدا می کند! بر همین مبنا میتوانیم چند مدل جدید را برای شما مثال بزنیم:

1. مدل های متفاوت و خاص با طرح های اگزجره،استایلیش،آبستره،نوشتاری و به اصطلاح تلفیقی که فشن نامیده می شوند و تولید شده توسط طراحان مد و فشن ایرانی و نه برند های تولید انبوه! به عنوان مثال شال های طرح ایموجی گالری نخ! این طرح ها از مدل هایی است که وقتی سر می کنید توجه دیگران رو به سلیقه خاص خود جلب می کنید و چون نمونه ی آن ها در جای دیگری پیدا نمی شود و تولید انبوه ندارد، شما را متفاوت می نمایاند، اصولا این مدل های متفاوت و خاص در برخی صفحات اینستاگرامی و فروشگاه های اینستاگرامی شال و روسری با نام همان برند دیده می شوند.

شال های ساده ی ساده!! خوش جنس و روسری های سایز بسیار کوچک:

سادگی همیشه بر مدار مد می چرخد اما نکته ی مهم در داشتن یک شال و روسری ساده ی به روز! توجه به جنس مناسب آن روسری یا شال می باشد، به عنوان مثال نوعی از حریرهای کبریتی ساده مد شده که بسیار جنس مناسبی دارند! نکته ی دوم در شال های ساده رنگ آن است که امثال رنگ های پاستلی و کدر! و همچنین به اصطلاح نود و خنثی بسیار طرفدار دارد!

 راه راه!! :

طرح های راه راه با رنگ های سفید و سیاه امثال جزو پرطرفدارهای امسال محصوب میشه و علت آن ست شدن و همگن شدن با انواع سبک ها و تیپ ها و رنگ های متفاوت است، این شال ها هماهنگی خوبی با کتونی های مد روز و همچنین مانتوهای فشن دارند.

در فصل تابستان شال بخریم یا روسری؟

فصل تابستان و گرمای آن برای خانم های ایرانی که می خواهند بیرون بروند سخت و طاقت فرساست. بواسطه همین موضوع در این فصل خرید شال های خنک مناسب تر از روسری است. جنس های نخی نازک و حریر نازک مناسب ترین انتخاب برای داشتن شال در تابستان است.


منبع: نمناک

راهنمای خرید شال و روسری دخترانه و فشن

مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟