مانتو اداری بارداری

خلاصه

یکی از بزرگ ترین دغدغه ها برای خانم های باردار انتخاب مدل مانتویی مناسب برای پوشیدن در مکان های مختلف می باشد و اگر شما نیز در دوران شیرین بارداری به سر می برید و تمایل دارید در محیط کار خود استایل و پوششی مناسب داشته باشید بهتر است در انتخاب مدل مانتوی اداری خود حساسیت لازم را به خرج دهید. مانتوهای بارداری در انواع طرح های مختلف اداری و مجلسی و اس

۱۴۰۰ جمعه ۱۷ ارديبهشت
2768بازدید
مانتو اداری بارداری

یکی از بزرگ ترین دغدغه ها برای خانم های باردار خرید مانتو مناسب برای پوشیدن در مکان های مختلف می باشد و اگر شما نیز در دوران شیرین بارداری به سر می برید و تمایل دارید در محیط کار خود استایل و پوششی مناسب داشته باشید بهتر است در انتخاب مدل مانتوی اداری خود حساسیت لازم را به خرج دهید. مانتوهای بارداری در انواع طرح های مختلف اداری و مجلسی و اسپرت و غیره موجود می باشند که انتخاب هر یک از این مانتوها به نیاز و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در ادامه راهنمایی هایی برای خرید مانتوی بارداری اداری برای شما آورده ایم.

 

مانتوی بارداری اداری


یکی از شیرین ترین دوران برای بانوان، دوران بارداری می باشد و این دوران از زندگی خانم ها حساس است. از این رو بهتر است خانم های شاغل در انتخاب لباس های اداری خود دقت لازم را به خرج دهند تا در محیط کار احساس راحتی بیشتری داشته باشند.
مانتو از انواع پوشش های ضروری برای خانم های ایرانی محسوب می شود و با توجه به اینکه خانم های شاغل مجبور هستند بیشتر ساعت روز برای حضور در محیط کارشان مانتو بپوشند از این رو بهتر است مانتوی اداری خود را از بین طرح های ساده و راحت انتخاب شود. اغلب خانم ها تصور می کنند در دوران بارداری باید از مانتوهای رنگ تیره و گشاد استفاده نمایند در صورتی که این تفکر نادرست است، زیرا مانتوهای گشاد باعث می شوند تا خانم های باردار تیپی نامناسب داشته باشند.به همین دلیل خانم های باردار بهتر است جنس مانتوی بارداری اداری خود را متناسب با فصل سال انتخاب نمایند. همچنین مانتوهای ساده و بدون طرح برای پوشیدن در مکان های اداری انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند.
مانتوهای اداری در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود می باشند که انتخاب اندازه قد مانتو به اندازه قد و سایر ویژگی های ظاهری خانم ها بستگی دارد. همچنین مانتوهای اداری مخصوص دوران حاملگی در انواع رنگ های تیره و روشن نظیر سرمه ای و مشکی و کرم و طوسی روشن و تیره و غیره موجود هستند.

 

راهنمای خرید مانتو بارداری


بارداری یکی از زیباترین مراحل زندگی یک خانم است. در طول این مدت بدن وی دچار تغییرات فیزیکی زیادی می ‌شود و نیازمند پوششی نرم و راحت است. در گذشته بعضی از خانم‌ های باردار معمولاً لباس‌ هایی قدیمی، گشاد و از مد افتاده حتی متعلق به مادران خودشان را می ‌پوشیدند و سعی می‌ کردند برای این ایام لباس جدیدی نخرند و توجه کمتری به ظاهرشان داشتند، چرا که فکر می ‌کردند اندام آنها از فرم خارج شده است، اما امروزه بیشتر بانوان در اجتماع حضور دارند و همین مسئله تفاوت زیادی را در مدل لباس پوشیدن آنها ایجاد کرده است. خانم‌ های این دوره، در جمع همیشه حاضر و فعال هستند و پوشش آنها در بارداری باید علاوه بر راحتی، آراسته هم باشد. وقتی باردار هستید، لباس پوشیدن یکی از مهم‌ ترین چالش ‌ها برای شماست، اینکه چه چیزی بپوشید؟ اعم از مدل، رنگ، جنس و سایز از اهمیت خاصی برخوردار است. از آنجا که در این دوران خیلی سریع سایز لباستان تغییر می‌ کند، ممکن است در انتخاب لباس سردرگم شوید.
همیشه مهم‌ترین نکته در انتخاب لباس‌تان در این مدت، میزان راحتی شما در آن است. بدن هفته به هفته در حال تغییر است و باید در پوشش خود راحت باشد. جنس لباس هم خیلی مهم است. بهتر است مواد به کار رفته در این لباس ‌ها از الیاف طبیعی باشد، مانند کتان و نخ. بعضی از خانم ‌ها از اینکه بارداری‌ شان مشخص شود، احساس خوبی ندارند و سعی می ‌کنند با پوشیدن لباس‌ های با سایز بزرگ ‌تر شکم خود را بپوشانند، غافل از اینکه اندام خود را با پوشیدن این لباس‌ ها ناموزون و نامتناسب نشان می ‌دهند.

 

مانتو بارداری اداری


این دسته از مانتوها حالت کاملاً رسمی و اداری دارد و می‌تواند در دانشگاه، اداره یا محل کار مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه چند مدل مانتوی بارداری اداری آورده شده است.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

دیگر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

مانتو طوسی با چه رنگی ست میشه

کیف و کفش عسلی با چه مانتویی ست میشه

مانتو زرد را با چه شالی ست کنم

مانتو اداری بارداری

چطوری میتونم کمکتون کنم؟