انواع شلوار جین دخترانه را بشناسید

خلاصه

شلوار جین محبوب ترین شلوار بین جوانان است که به دلیل تنوع گسترده مدل های آن، افراد را در هنگام خرید شلوار دچار مشکل می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع شلواری که ممکن است در هنگام خرید شلوار ممکن است با آن مواجه شوید آشنا شوید.

۱۴۰۰ چهارشنبه ۴ اسفند
1614بازدید
انواع شلوار جین دخترانه را بشناسید

همیشه پای ثابت استایل‌های کژوال در همین سنین برای مردان و زنان، شلوار جین است. شلوار جین که در ایران به شلوار لی نیز مشهور است. خرید لباس زنانه همیشه کار سختی است اما با آگاهی از مدل‌های مختلف این سختی، آسان می‌شود. دلیل سختی خرید هم آن است که تنوع لباس زنانه به مراتب از لباس مردانه بیشتر است. خرید شلوار جین زنانه هم ممکن به دلیل تنوع زیاد سخت است اما آگاهی و خرید از انواع آن و الیته خرید از فروشگاه و برند معتبر می‌تواند این سختی را کم کند.

به دلیل جنس این شلوار از ابتدا لباس کارگران آمریکایی بودند مقاومت شلوار جین بسیار بالا است و این مقاومت بالا باعث شد تا به‌سرعت به لباسی جهانی تبدیل شود. به‌راستی در زندگی امروزی به دلیل شلوغی بیش‌ازحد ماشینی و مصرفی شدن همه‌چیز، کارایی یک جنس بسیار مهم است و هر جنس بیشتر کار کند و دیرتر کیفیت خود را از دست دهد، برای زندگی امروزی مناسب‌تر است.

در پوشاک نیز بادوام‌ترین پوشاک مصرفی شلوار جین است. شلوار جین امروزه محبوب‌ترین پر تولیدترین و البته متنوع‌ترین نوع شلوار موجود در بازار است. هر چه تنوع شلوار بیشتر شود طبیعتاً انتخاب شلوار هم سخت‌تر می‌شود؛ به همین دلیل باید کمی با آگاهی به سراغ خرید شلوار جین بروید تنوع مدل‌های شلوار جین زنانه از مدل شلوار جین مردانه بیشتر است.

در این مقاله سعی شده تعدادی از مدل‌های شلوار لی دخترانه به شما معرفی شود تا خریدی آگاهانه داشته باشید.

شلوار جین ساده


شلوار جین ساده راحت‌ترین مدل شلوار جین است. این نوع شلوار جین محبوب‌ترین شلوار جین نیز محسوب می‌شود. شلوار جین ساده برای کاره‌ای روزمره، سرکار رفتن و یا پیاده‌روی‌های طولانی بسی مناسب است. این نوع شلوار، دمپایی معمولاً راسته یا جذب دارد. شلوار لی ساده با کفش‌های متنوع هماهنگ می‌شود اما برای خانم‌ها در تابستان و بهار بهترین کفش، کفش کتانی و کفش کالج و در زمستان بوت یا نیم بوت است. شلوار لی گشاد نیز در دسته شلوارهای جین ساده قرار می‌گیرد.

 

شلوار جین قد ۹۰


این شلوار همان‌طور که از اسمش مشخص است، ارتفاع کمتری نسبت به دیگر شلوارها دارد. این شلوار چند سالی است که در میان نوجوانان و جوانان محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

این شلوار برای کار و فعالیت‌های طولانی خیلی مناسب نیست و دلیل آن‌هم این است که معمولاً تنگ و جذب دوخته می‌شود؛ اما برای مهمانی خرید و دیگر فعالیت‌هایی که نیاز به‌راحتی عمل زیادی ندارد بسیار مناسب است.

توجه کنید که می‌توانید این شلوار در زمستان همراه با جوراب ساق بلند و جوراب طرح دار بپوشید. بهترین کفش که در زمستان می‌توانید با استفاده از آن و این شلوار استایلی مناسب بسازید نیم بوت یا چکمه است و در بهار و تابستان کفش کالج بهترین انتخاب است.

البته شلوار لی کشی زنانه نیز در این مدل تولید می‌شود که راحتی بسیار دارد و شما می‌توانید در جاهای بیشتری از این نوع شلوار استفاده کنید.

 

شلوار لی مام استایل


این شلوار به دلیل اینکه فاق بلندی دارد، در مدل شلوار مام استایل دخترانه و شلوار مام استایل زنانه دکمه‌هایش روی ناف بسته می‌شود. شلوار مام استایل برای مهمانی‌های خانوادگی بسیار مناسب است. شلوار مام استایل برای جمع‌کردن شکم افرادی که شکمی بزرگ دارند، بسیار مناسب و توصیه می‌شود از آن استفاده شود. شلوارهای مام استایل در دو مدل ساده و بیلرسوت دوخته می‌شود. مدل بیلرسوت در میان نوجوانان بسیار محبوب است. برای شلوار مام استایل می‌توانید از کفش راحتی پاشنه تخت استفاده کنید. بیلرسوت به شلوار سرهمی نیز مشهور است.

 

شلوار پاچه گشاد


این نوع شلوار، شلواری خاص است که در قسمت پاچه به‌یک‌باره شاهد گشادی هستیم. این شلوار برای مکان‌های خاص مناسب است و در استایل‌هایی که از این شلوار در آن استفاده می‌کنیم توجه کنید که باید از کفش پاشنه‌دار یا لژ دار استفاده شود.

منبع: جهان نیوز

انواع شلوار جین دخترانه را بشناسید

مجتمع ارتباطات نوین ایرانیان

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟