مانتو صورتی با چی ست میشه

خلاصه

یکی از مشکلاتی که هر بانویی با آن دست و پنجه نرم می کند، ست کردن درست مانتو با شلوار و روسری است. چرا که به طور معمول، افراد از ست کردن رنگ ها و طرح ها اطلاع درستی ندارند. ممکن است شما در خرید لباس، بهترین ها و زیباترین ها را انتخاب کنید اما اگر نتوانید آنها را اصولی با هم ست کنید تیپ جالبی نخواهید داشت. در این مطلب قصد داریم برای شما توضیح دهیم که

۱۴۰۰ دوشنبه ۲۰ ارديبهشت
9139بازدید
مانتو صورتی با چی ست میشه

یکی از مشکلاتی که هر بانویی با آن دست و پنجه نرم می کند، ست کردن درست مانتو با شلوار و روسری است. چرا که به طور معمول، افراد از ست کردن رنگ ها و طرح ها اطلاع درستی ندارند. ممکن است شما در خرید لباس، بهترین ها و زیباترین ها را انتخاب کنید اما اگر نتوانید آنها را اصولی با هم ست کنید تیپ جالبی نخواهید داشت. در این مطلب قصد داریم برای شما توضیح دهیم که مانتو صورتی رنگ را با چه آیتم هایی ست کنید تا یک استایل جذاب و زیبا داشته باشید.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

ست مانتوی صورتی


رنگ صورتی، یکی از رنگ های گرم است که در بسیاری از فرهنگ ها، رنگی دخترانه و ناز به حساب می ‌آید. این رنگ به دلیل خاصیت گرمی که دارد رنگ خوبی برای انتخاب پالتو و کاپشن در فصل های سرد سال است و انتخابی عالی برای فصل بهار به حساب می ‌آید.
برعکس چیزی که به نظر می‌ رسد ترکیب کردن این رنگ در ست های روزانه یا رسمی کار سختی نیست. چرا که تناژ روشن و پاستلی این رنگ، تقریباً با تمام رنگ های تیره هماهنگ می‌ شود و صورتی تیره یا سرخابی را می ‌توان با رنگ های شاد و روشن ترکیب کرد

الگوی دوخت چین ‌دار را اخیراً در طراحی پیراهن های دخترانه و مانتوها زیاد می ‌بینیم. یکی از ترندهای اصلی و جدید، مانتوهایی هستند که در قسمت پایینی ‌شان یک یا دو طبقه چین اضافه شده دارند. طراحان این کار را معمولاً برای مانتوهای کمی آزاد و اورسایز انجام می ‌دهند که می ‌تواند جلو بسته یا جلوباز دوخته شود. این الگوی دوخت، حس و حالی جوان ‌پسند به آیتم می ‌دهد که رنگ صورتی برای این هدف بسیار مناسب است.
به خاطر مدل چین دار و گشاد این مدل مانتوها، بهتر است شلوارهای روشن و چسبان را در کنار آن ها بپوشید. علاوه بر آن، اکسسوری ها و آیتم هایی با تزئین مروارید که اخیرا ترند شده اند را به عنوان یک مکمل مناسب و جذاب در کنار این مدل مانتو ها پیشنهاد می‌ دهیم.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

مانتوهای چین دار صورتی را بر حسب آیتم های مکمل، هم در یک ست اسپرت و هم در ست های مهمانی می ‌توانید بپوشید. یکی از مچ های اصلی رنگ صورتی در فصل بهار و تابستان، رنگ آبی پاستلی است. این دو رنگ در کنار یکدیگر ترکیب زیبا و شادی را می ‌سازند. اگر قصد پوشیدن مانتوی صورتی را در فصل بهار دارید، می ‌توانید آن را با یک خرید شلوار جین فاق بلند و روسری طرح دار آبی/صورتی ترکیب کنید.

همچنین، برای ساخت یک ست کژوال می ‌توانید تیشرت آبی آسمانی را زیر مانتوی صورتی جلوباز بپوشید و اکسسوری ها را نیز از همین دو رنگ انتخاب کنید. اگر تیشرت انتخابی شما طرح دار است، بهتر است از خرید شال زنانه تک رنگ ساده استفاده کنید و برعکس.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

در ترکیب بعدی، رنگ آبی آسمانی به عنوان یک اکسسوری کوچک یا در قالب جزئیات ریزی مثل لاک ناخن، در کنار ست مونوکروم صورتی به کار برده می‌ شود. این تکنیک بیشتر در ساخت ست های مجلسی و رسمی استفاده می ‌شود و بهتر است که استفاده از رنگ دوم، محدود و محتاطانه انجام شود.
علاوه بر آن، کفش پاشنه بلند ترانسپورت و روسری ساتن کوچک با پترن آبی خال ‌دار می‌ توانند مکمل های مناسب ست مانتو شلوار صورتی باشند.
ترکیب آبی/صورتی دیگری که در فصل بهار می‌توانید بسازید، استفاده از یک تونیک کوتاه و اورسایز سرخابی رنگ در کنار جین مام ‌استایل یا بوت‌ کات کوتاه است. توجه کنید که آیتم هایی که با گل های صورتی تزئین یا طراحی شده اند مکمل های خوبی برای ست بهاری هستند. همینطور عینک های جیوه ‌ای که بازتاب رنگ صورتی دارند، می‌ توانند به عنوان تنها اکسسوری این ست مورد استفاده قرار بگیرند.
رنگ بعدی که از مچ های اصلی صورتی محسوب می‌ شود، طوسی روشن است. می‌توانید از شلوار طوسی چهارخانه در زیر مانتوی صورتی روشن استفاده کنید. این کار را می‌توانید در استایل لایه لایه نیز پیاده کنید. یک روسری چهارخانه‌ کوچک که در طراحی آن از هر دو رنگ صورتی و طوسی استفاده شده باشد می ‌تواند تکمیل کننده استایل لایه لایه باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب رنگ کیف در این ترکیب، از رنگی که شادابی بیشتری دارد (در این ترکیب صورتی) استفاده کنید.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

اگر رنگ غالب ست خود را صورتی انتخاب کرده‌اید، یک شلوار طوسی چسبان می‌تواند ست شما را از یکنواختی خارج کند. مزیت رنگ طوسی این است که سازگاری خوبی با رنگ نقره ای دارد ‌و می‌توانید از نقره ای برای انتخاب کیف و اکسسوری های محدودی مثل گوشواره، کمربند و ساعت، استفاده کنید.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

ترکیب رنگ بعدی که می‌تواند یادآور گل های صورتی بهاری باشد، شامل رنگ های سبز، کرمی و صورتی کمرنگ است. در این ست بهتر است از رنگ سبز زیتونی کمرنگ برای انتخاب شلوار، از رنگ کرمی برای انتخاب کفش و شومیز و کیف برای ست مانتوی صورتی خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که سبزهای یشمی و چمنی پررنگ، انتخاب مناسبی برای قرار گرفتن در کنار صورتی نیستند.
اینکه صورتی دقیقاً همان طوری که هست به چشم بیاید فقط با ترکیب شدن با رنگ مشکی میسر می شود و جلوه جذاب تری به خود می گیرد این خاصیت رنگ مشکی است که صورتی را تا این حد برجسته و زیباتر می کند. بنابراین رنگ صورتی چه کمرنگ و چه پررنگ باشد چنانچه در زمینه مشکی قرار بگیرد خیلی خوب خودش را نشان می دهد.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

برای خرید مانتو و رویی به سایت دیزی بست مراجعه فرمایید.

 


از آنجایی که خود رنگ صورتی در طیف گرم قرار می‌ گیرد، ترکیب کردن آن با سایر رنگ های گرم مثل قرمز، نارنجی، سرخابی و شرابی ایده خوبی به نظر می ‌رسد. برای رسیدن به این هدف، پیشنهاد می ‌کنیم که یک رنگ مونوکروم را در کت و شلوار بپوشید؛ سپس از مانتوی صورتی ملیح به عنوان لایه دوم این ترکیب استفاده کنید. برای انتخاب بوت ها و کیف دستی، رنگ لایه دوم (یعنی صورتی) و برای انتخاب روسری، رنگ مرکزی را انتخاب کنید.

در نظر داشته باشید که این مدل ست ها، استایلی ماکزیمال و شلوغ محسوب می‌ شوند و بیشتر در ست های روزانه و مهمانی های کوچک کاربرد دارند. بهتر است ترکیب این رنگ ها را در ست های رسمی به کار نبندید. اگر یک پالتوی صورتی کم رنگ در کمد خود دارید، مناسب ترین مچ برای این آیتم، شلوار، نیم بوت، شال پشمی بزرگ کرمی رنگ است. این ترکیبات، استایلی دخترانه و ملیح برای شما می ‌سازد که کاربردی رسمی و مهمانی طور دارد.
رنگ های قهوه ای، نسکافه ای و آجری، از رنگ های جدایی ناپذیر در کمدهای زمستانه هستند. به عنوان پیشنهاد پاییزه/ زمستانه بعدی، می‌توانید آیتم های قهوه ای تیره تا روشن کمدتان را با یکدیگر مچ کنید و در نهایت از پالتوی صورتی کمرنگ به عنوان رویه این ست استفاده کنید.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

دیگر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

مانتو اداری بارداری

مانتو طوسی با چه رنگی ست میشه

کیف و کفش عسلی با چه مانتویی ست میشه

 

مانتو صورتی با چی ست میشه

چطوری میتونم کمکتون کنم؟