مانتو طوسی با چه رنگی ست میشه

خلاصه

طوسی یا خاکستری جزو رنگ های خنثی به شمار می رود. احتمالاً می دانید که رنگ‌های خنثی را می‌توانید به سادگی با رنگ‌ های دیگر ست کنید. اما در میان تمام رنگ‌ها، رنگ طوسی به سادگی با هر رنگی ست می‌شود و شما می‌توانید با خرید مانتو طوسی، انواع استایل مجلسی و اسپرت را تجربه کنید. در واقع شما می‌توانید با خرید مانتو طوسی نه یک نشان، بلکه چندین نشان بزنید. ا

۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۶ ارديبهشت
23473بازدید
مانتو طوسی با چه رنگی ست میشه

 

طوسی یا خاکستری جزو رنگ های خنثی به شمار می رود. احتمالاً می دانید که رنگ‌های خنثی را می‌توانید به سادگی با رنگ‌ های دیگر ست کنید. اما در میان تمام رنگ‌ها، رنگ طوسی به سادگی با هر رنگی ست می‌شود و شما می‌توانید با خرید مانتو طوسی، انواع استایل مجلسی و اسپرت را تجربه کنید.
در واقع شما می‌توانید با خرید مانتو طوسی نه یک نشان، بلکه چندین نشان بزنید. اگر می‌خواهید تنها با یک خرید مانتو زنانه، چندین استایل متفاوت را تجربه کنید، بهترین انتخاب شما، خرید مانتو طوسی خواهد بود. اگر می‌خواهید به نحوه ترکیب رنگ طوسی با لباس‌های دیگر اطلاعات بیشتری به دست آورید، خواندن ادامه این مطلب را از دست ندهید.

 

آشنایی با رنگ طوسی


رنگ طوسی، جادویی به همراه دارد که رنگ ‌های دیگر ندارند. احتمالاً با خود می‌پرسید که رنگ طوسی چه جادویی دارد؟ این رنگ در ظاهر ساده به نظر می‌رسد، اما نه تنها ظاهر شما را جذاب می‌کند، بلکه به سادگی با رنگ‌های دیگر نیز ست می‌شود.
در روانشناسی رنگ‌ها، رنگ طوسی نماد اعتماد، اطمینان، آرامش، استقلال و هوش است. در واقع این رنگ آن چنان قدرتی دارد که ظاهر شما را از دیگران متمایز می‌کند. فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای استفاده از رنگ طوسی است. همچنین، رنگ طوسی یکی از رنگ‌های مورد علاقه خانم‌ها است، چرا که ظاهری اسپرت و مجلسی دارد. از این جهت خرید مانتو زنانه طوسی، انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود.
برخلاف بسیاری از رنگ‌ها که رنگ مکمل چندانی ندارند، طوسی پادشاه رنگ‌های مکمل است. ست کردن رنگ طوسی بسیار ساده است. اما توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید استایل جذاب و چشمگیری داشته باشید، این رنگ‌ها را با دقت بیشتری انتخاب کنید.
قرمز و طوسی، از ترکیب رنگ‌هایی هستند که ظاهر شما را دگرگون می‌کنند. رنگ قرمز، زرشکی و آجری به ظاهر شما جلوه می‌بخشند و از جمله رنگ‌هایی هستند که مانع یکنواخت شدن لباس زنانه طوسی می‌شوند. این دو رنگ در کنار یکدیگر بسیار انرژی بخش و چشمگیر هستند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

طوسی و صورتی، از نخستین رنگ‌هایی هستند که در استایل و مد به سادگی مکمل یکدیگر شدند. اما اگر می‌خواهید نتیجه بهترین از ست لباس طوسی و صورتی بگیرید، توصیه می‌کنیم یکی از لباس‌های را تیره و دیگری را روشن انتخاب کنید. برای مثال اگر به مانتو طوسی تیره علاقه دارید، لباس صورتی کمرنگ یا پاستلی انتخاب جذاب‌تری خواهد بود.

 

خرید مانتو جدید

 

سبز و طوسی از رنگ‌های جذاب چهار فصل هستند. در واقع اگر نمی‌دانید در چهار فصل سال از چه رنگی بهره‌مند شوید، ست لباس طوسی و سبز، بهترین انتخاب خواهند بود. این دو رنگ در کنار یکدیگر نماد آرامش و قدرت خواهند بود. با این حال ست مانتو طوسی روشن و لباس سبز تیره، از رنگ‌های مکمل مطابق مد روز هستند.

 

مانتو جدید

 

طوسی و زرد یادآور فصل تابستان و پاییز هستند. برخی از رنگ‌ها برای یک فصل به‌خصوص مناسب هستند. رنگ زرد و خردلی از رنگ‌های پرکاربرد برای طراحی مدل لباس زنانه پاییزه است. اما اگر می‌خواهید جلوه دیگری به رنگ پرانرژی زرد ببخشید، ست لباس طوسی و زرد، انتخاب هوشمندانه‌ای است که برای استایل رسمی نیز به کار می‌رود.

 

خرید مانتو اینترنتی

 

رنگ طوسی و آبی همچون دو خواهر هستند. در واقع برخلاف رنگ‌های دیگر، طیف رنگ آبی از تیره تا روشن، به سادگی با لباس یا مانتو طوسی زنانه ست می‌شود. رنگ آبی یک رنگ سلطنتی است و انتخاب جذابی برای مانتو طوسی مجلسی و استایل رسمی خواهد بود.

 

خرید مانتو جدید و بروز

 

ترکیب رنگ طوسی و نارنجی به شما نشاط می‌بخشد. در صورتی که می‌خواهید یک استایل متفاوت را تجربه کنید، در انتخاب رنگ نارنجی تردید نکنید. اما برخی از افراد تمایل چندانی به استفاده از رنگ نارنجی به تنهایی ندارند، از این جهت رنگ طوسی به ملایم‌تر شدن رنگ نارنجی و جذاب‌تر شدن آن کمک بسزایی می‌کند.

 

مانتو ۲۰۲۱

 

اما از هر رنگی که بگذریم، ست لباس طوسی با لباس سفید و مشکی، فوق‌العاده جذاب خواهد بود. از مزیت دیگر ست لباس طوسی با رنگ سفید و مشکی می‌توان به سادگی در انتخاب و خرید اشاره کرد. به بیان دیگر اگر نمی‌دانید که چه رنگ لباسی تهیه کنید، در خرید لباس طوسی زنانه همراه با ست سفید و مشکی تردید نکنید.

 

مانتو و رویه مانتو

 

مانتو طوسی را با چه شلواری ست کنیم؟


اگر برایتان سؤال است که مانتو طوسی را با چه شلواری ست می‌شود، بهتر است بدانید که این بخش از استایل، ساده‌ترین بخش ست کردن خواهد بود. در واقع اگرچه هر رنگی با رنگ طوسی ست می‌شود، اما بهتر است در انتخاب رنگ شلوار ست با مانتو طوسی، کمی گزینه‌ها را محدودتر کنیم.
اگر به استایل غیر رسمی علاقه دارید و می‌خواهید برای استایل روزمره یا قرار دوستانه مانتو طوسی اسپرت به تن کنید، در ست آن با شلوار جین زنانه آبی تردید نکنید. طیف رنگ شلوار جین زنانه آبی از تیره تا روشن، بهترین انتخاب شلوار برای ست با مانتو طوسی خواهد بود که ظاهرتان را جذاب و مدرن می‌کند

 

خرید مانتو جلو باز

 

در صورتی که می‌خواهید به مهمانی یا قرار رسمی بروید و نمی‌دانید چه رنگ و مدل شلوار زنانه‌ ای با مانتو طوسی ست کنید، توصیه می‌کنیم از رنگ‌‌هایی همچون سفید، مشکی و رنگ‌های تیره بهره‌مند شوید.
سفید و مشکی همیشه بهترین و آسان‌ترین انتخاب برای رنگ شلوار زنانه ست با مانتو طوسی خواهند بود. اما در صورتی که می‌خواهید تنوع در استایل ایجاد کنید، توصیه می‌کنیم از خرید شلوار آبی تیره، زرشکی، بادمجانی، سرمه‌ای، سبز تیره غافل نشوید. بی‌تردید این رنگ‌ها ظاهرتان را متمایز، جذاب و چشمگیر می‌کنند.

 

شال و روسری هماهنگ با مانتو طوسی


طوسی جزو نخستین انتخاب‌ها برای رنگ لباس محسوب می‌شود چرا که با رنگ‌های دیگر هارمونی خوبی را ایجاد می‌کند. طوسی رنگی است آرام و زیبا که اگر به درستی در کنار سایر رنگ ‌ها قرار نگیرد؛ ست لباس شما حالت افسرده به خود می‌گیرد. در این قسمت رنگ های مناسب شال و روسری برای ست کردن با مانتو طوسی را به شما معرفی می کنیم.

 

مانتو طوسی در کنار شال زرشکی یا قرمز


همانطور که می‌ دانید در فصول سرد استفاده از رنگ‌های گرم توصیه می شود. بنابراین اگر مانتو طوسی را در فصل پاییز یا زمستان انتخاب کرده‌ اید، یکی از ترکیب های رنگی مناسب در کنار طوسی در این فصول، ترکیب رنگ زرشکی و طوسی است. اگر انتخاب شما شال قرمز است، همراه با جین رنگ خنثیِ آبی و کفش یا کیف به رنگ شال می‌تواند این ست را تکمیل کند.

 

کت زنانه

 

شال بنفش در کنار مانتو طوسی


بنفش ارغوانی یا یک بنفش با ته مایه‌ طوسی و خاکستری به خوبی در کنار هر نوع طوسی می نشیند. به کار بردن شال بنفش در کنار مانتوی طوسی، بسیار ملایم و آرامش ‌بخش است و همانطور که ترکیبی بسیار شیک و کلاسیک را ایجاد می‌کند، کنتراست مناسبی را هم به وجود می‌ آورد که به ست شما جذابیت بیشتری می دهد. برای داشتن ترکیب متفاوت‌ تر و جذاب ‌تر در کنار بنفش، بهتر است رنگ طوسی مانتو را کمی ملایم‌ تر انتخاب کنید که ترکیب شما بی ‌نظیر باشد

 

خرید مانتو

 

شال زرد با مانتو طوسی


اگر به دنبال یک ست پر انرژی در کنار مانتو طوسی هستید؛ رنگ زرد را به شما پیشنهاد می‌دهیم. رنگ زرد براق یا انبه‌ای، همان رنگ‌هایی هستند که به خوبی در کنار طوسی زغالی و یا حتی طوسی سرد و کم‌رنگ می‌نشینند.

 

خرید مانتو

 

مانتو طوسی در کنار شال سبز


تقریباً هر رنگ شال سبزی که در کمدتان دارید با مانتو طوسی ست می ‌شود. با استفاده از شال سبز رنگ در کنار مانتو طوسی به سادگی می‌ توانید به تیپ و استایلتان سرزندگی و طراوت ببخشید. این ترکیب رنگ می تواند جلوه منحصر به فردی را به وجود بیاورد.

 

ترکیب شاد مانتو طوسی و شال نارنجی


ترکیب مانتوی طوسی با شال نارنجی یکی از بهترین ترکیب رنگ‌ ها برای موقعیت هایی است که به انرژی نیاز دارید. به طور مثال یک نارنجی تند و براق در کنار طوسی پر رنگ با ته مایه زغالی یک استایل متمایز را برای شما به وجود می آورد. بهتر است انتخاب نارنجی را متناسب با طیف رنگی طوسی انجام دهید؛ برای مثال هر چه رنگ طوسی مانتو روشن تر باشد، شال نارنجی نیز روشن تر انتخاب شود.

 

ست شال صورتی کمرنگ با مانتو طوسی


این همان ترکیب رنگ شیک و مدرن است که برای استفاده از طیف طوسی بسیار پرطرفدار است. احتمالاً بارها از این صورتی کمرنگ در کنار مانتوی طوسی خود برای تیپ های کژوال بهاری‌ استفاده کرده ‌اید و نتیجه این هم نشینی دوست ‌داشتنی را دیده اید.

 

خرید مانتو ۲۰۲۱

 

شال یا روسری آبی در کنار مانتو طوسی


آبی از آن دست رنگ‌ هایی است که با اکثر رنگ ها به راحتی کنار می آید؛ به خصوص با طوسی که رنگی خنثی و منعطف است. طیف آبی های ملوانی روشن تا فیروزه‌ ای با طوسی ‌های روشن ترکیب چشم نوازی را به وجود می ‌آورد.

 

مانتو طوسی در کنار سایر رنگ های خنثی


طوسی از نظر هارمونی با رنگ های مشکی و سرمه‌ ای نیز بسیار همخوانی دارد. ترکیب مانتو‌ طوسی با شال یا روسری سرمه‌ ای یا مشکی واقعاً شما را شیک ‌پوش نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید مانتو طوسی را با شال سفید و یا طوسی رنگ هم ست کنید.

 

مانتو متفاوت

 

 

 

دیگر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

کیف و کفش عسلی با چه مانتویی ست میشه

مانتو زرد را با چه شالی ست کنم

مانتو سفید با چی ست میشه

 

 

 

عینک آفتابی-لنز

دزدگیر پارادوکس

مانتو طوسی با چه رنگی ست میشه

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟