کیف و کفش عسلی با چه مانتویی ست میشه

خلاصه

امروزه محصولات چرمی در رنگ ‌های متنوع‌ تری نسبت به گذشته به بازار عرضه می ‌شوند و این مسئله آزادی بیشتری به مشتری ها می ‌دهد تا رنگ مورد علاقه‌ خود را در بین چرم ‌های رنگارنگ بیابند و طبق سلیقه خود یک محصول چرمی را بخرند، در این مطلب قصد داریم درباره‌ یکی از تناژهای رنگ قهوه ای که کمی به رنگ زرد متمایل است و به نام رنگ عسلی شناخته می ‌شود صحبت کنیم

۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت
10108بازدید
کیف و کفش عسلی با چه مانتویی ست میشه

 

امروزه محصولات چرمی در رنگ ‌های متنوع‌ تری نسبت به گذشته به بازار عرضه می ‌شوند و این مسئله آزادی بیشتری به مشتری ها می ‌دهد تا رنگ مورد علاقه‌ خود را در بین چرم ‌های رنگارنگ بیابند و طبق سلیقه خود یک محصول چرمی را بخرند، در این مطلب قصد داریم درباره‌ یکی از تناژهای رنگ قهوه ای که کمی به رنگ زرد متمایل است و به نام رنگ عسلی شناخته می ‌شود صحبت کنیم و انواع استایل های جذابی که با این رنگ می ‌توان ساخت را معرفی کنیم. عسلی یکی از پرطرفدارترین رنگ هایی که خانم ها برای انتخاب ست کیف و کفش آن را انتخاب می کنند، پس بد نیست بدانید که این رنگ با چه مانتوهایی به خوبی هماهنگ می شود.

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

یکی از قوانین همیشگی مد و شیک پوشی ست کردن کیف و کفش است که خانم ها سالیان سال است که از این قانون مد پیروی می کنند و سعی می کنند برای موقعیت های مختلف کیف و کفش ست انتخاب کنند. سلیقه شخصی حرف اول را در انتخاب کیف و کفش می زند اما مد در این رابطه چه برای گفتن دارد؟ در دنیای مد ست کردن کیف و کفش به دو روش صورت می گیرد یکی اینکه کیف و کفش تان دقیقاً همرنگ و یک مدل باشند؛ ولی روش دیگر ست کردن کیف و کفش این است که از دو رنگ متفاوت که با هم همخوانی دارد برای کیف و کفش تان استفاده کنید.

معمولاً خانم ها نمی دانند کیف و کفش عسلی را با چه رنگ لباسی می توانند هماهنگ کنند که در ادامه به شما می گوییم کیف و کفش عسلی را با چه رنگ لباسی ترکیب کنید.

برای خرید کیف عسلی با ما همراه باشید.

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

کیف و کفش عسلی را می توانید با مانتوی سفید ست کنید و ترکیب چشم نوازی ایجاد کنید. همچنین، استایل مشکی مجلسی تان را می توانید با کیف و کفش عسلی رنگ هماهنگ کنید و حسابی خوش بدرخشید. کیف و کفش عسلی رنگ برای ست شدن با یک شلوار، مانتو و شال مشکی عالی هستند.
طیف‌ های مختلف رنگ قهوه ‌ای و کرم نیز به خوبی با رنگ عسلی سازگار هستند و در انتها ست جذابی را برای شما فراهم می‌ کنند. شلوارهای جین خاکستری و مشکی نیز اگر با کفش‌ های عسلی زنانه ست شوند ظاهر بسیار زیبایی پیدا می‌ کنند.
رنگ جذاب دیگری که در کنار عسلی جلوه‌ بسیار زیبایی دارد سبز نعناعی است، اگر هیچ ایده ‌ای از ترکیب این دو رنگ ندارید یک رویه و مانتوی سبز رنگ بپوشید و سپس کیف و کفش عسلی رنگتان را به استایل خود اضافه کنید تا زیبایی روزهای پاییزی را در لباس ‌های خود ببینید

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

به طور کلی می ‌توان گفت لباس ‌هایی به رنگ خاکستری، سفید، مشکی، کرم، سبز، سرمه ‌ای، طیف‌ های مختلف رنگ قهوه ‌ای و جین‌ های روشن و تیره برای ست شدن با کیف و کفش چرم عسلی رنگ مناسب هستند، همچنین می ‌توانید از این رنگ زیبا هم برای استایل ‌های راحت و روزمره و هم استایل رسمی و مجلسی استفاده کنید و تیپ جذابی داشته باشید.

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

شما عزیزان می‌توانید به سایت دیزی بست مراجعه کنید و انواع کیف و کفش مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

 

 

دیگر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

مانتو زرد را با چه شالی ست کنم

مانتو سفید با چی ست میشه

مدل مانتو برای افراد شکم دار

 

 

 

 

 

دزدگیر پارادوکس

عینک آفتابی-خرید لنز

 

 

کیف و کفش عسلی با چه مانتویی ست میشه

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟