مدل مانتو برای افراد شکم دار

خلاصه

مانتو یکی از مهم ترین و شاید شاخص ترین پوششی است که خانم ها در محل کار، تحصیل و غیره از آن استفاده می‌ کنند. برای خرید مانتوی مناسب، هر شخص باید ویژگی های اندام خود را بشناسد و با توجه به آنها بهترین مدل را انتخاب کند. از مواردی که باعث کاهش اعتماد به نفس و گاهی گوشه گیری خانم ها و دخترخانم ها می شود، داشتن شکم است. از آنجا که شکم فرم و شکل هر لباس

۱۴۰۰ جمعه ۱۰ ارديبهشت
4373بازدید
مدل مانتو برای افراد شکم دار

 

مانتو یکی از مهم ترین و شاید شاخص ترین پوششی است که خانم ها در محل کار، تحصیل و غیره از آن استفاده می‌ کنند. برای خرید مانتوی مناسب، هر شخص باید ویژگی های اندام خود را بشناسد و با توجه به آنها بهترین مدل را انتخاب کند. از مواردی که باعث کاهش اعتماد به نفس و گاهی گوشه گیری خانم ها و دخترخانم ها می شود، داشتن شکم است. از آنجا که شکم فرم و شکل هر لباسی را تا حد زیادی نامناسب می کند لذا به بیان برخی نکات که باعث خوش پوش شدن این دسته از افراد که به اصطلاح اندام سیبی شکل دارند پرداخته می‌شود. در این مقاله ویژگی های مدل مانتو مناسب برای خانم‌ ها با شکم بزرگ را برای شما توضیح داده ایم.

 

خانم ها با شکم بزرگ چه مدل مانتویی بپوشند؟


برخی خانم ها به دلیل اضافه وزن یا بارداری شکم بزرگی دارند و برای اینکه مانتوی متناسب با اندام خود را پیدا کنند، دچار مشکل می شوند. این خانم ها بهتر است بدانند انتخاب مانتوهای کمردار و مانتوهایی که در قسمت کمر چین دارد، شکم آنها را بزرگتر و حجیم تر نشان می دهد و البته سایز دور کمر را قطورتر می کند. بنابراین هر نوع چین دور کمر در مانتوها برای این افراد باید حذف شود. یک مدل مانتوی جلوباز که خانم های با شکم بزرگ می توانند با خیال راحت بپوشند مدلی است که دو طرف مانتو روی هم آورده می شوند و با بند بسته می شوند. این مدل بالاتنه باعث می‌شود که سینه شما به دو قسمت تفکیک بشود و کمر مشخص ‌تری ایجاد کند، در نتیجه شکم شما کوچکتر به نظر می ‌رسد.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

این کار باعث می شود دور کمر باریک تر به نظر رسیده و حجم شکم پنهان شود. مانتوهای راسته که هیچ مدل و برشی در قسمت جلو و عقب ندارند، بهترین تن پوش برای خانم های چاق محسوب می شوند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

علاوه بر این، سعی کنید مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگر در انتخاب سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه ‌های بزرگ و آستین ‌های بلند مانتویتان را به خیاط بسپرید تا آن را اصلاح کند.
باید بدانید که مانتوهای خیلی بلند موجب می ‌شود که کوتاهتر دیده شوید. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است.
همچنین، مانتویی که راه ‌های عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس می ‌شود و در نتیجه شما را بلندتر نشان می ‌دهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک هستند. دقت کنید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد که به بلندتر دیده شدن شما کمک می ‌کند.
از پوشیدن مانتوهای خیلی گشاد که شما را چاق و تپل نشان می‌ دهد، یا مدل‌ های چروک نیز خودداری کنید

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

نکات انتخاب مانتو مناسب برای خانم هایی با شکم بزرگ


- مانتوهای یقه هفت کشیده یک انتخاب مناسب برای شماست.
- مانتوهایی که برش آنها کاملاً راسته باشد را انتخاب کنید.
- از مانتوهایی استفاده کنید که کمر آنها زیر سینه قرار دارد. زیرا علاوه بر آن که شکم شما را تا حدودی محو می کند کمرتان را بیشتر به چشم می آورد.

 

مانتوهای نامناسب برای خانم هایی با شکم بزرگ


- از انتخاب مانتوهای طرح دار خودداری کنید.
- مانتوهایی کمردار که کمر آن ها روی شکم بسته می شود، برای شما مناسب نمی باشد.
- مانتوهای پف دار یا چین دار را انتخاب نکنید.
- از پوشیدن مانتوهایی که در قسمت شکم و پهلو تزئین شده اند خودداری کنید.

 

شما عزیزان می‌توانید به سایت دیزی بست مراجعه کنید و انواع مانتو مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

 

دیگر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم

مدل مانتو برای افراد چاق و قد کوتاه

با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری

 

 

مدل مانتو برای افراد شکم دار

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟