مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم

خلاصه

یکی از موقعیت هایی که به دلیل آن دور هم جمع می شویم، مجالس ختم و بزرگداشت است. انتخاب و پوشیدن مانتوی مناسب می تواند یکی از دغدغه ‌های خانم ها در این نوع مراسم باشد. نکته مهم این است که مانتو مشکی هیچ وقت از مد نمی افتد و همه جا و در هر زمان از ایام و مناسبت ها و مجالس قابل پوشش است. علاوه بر این، رنگ مشکی خانم ها را لاغر و کشیده تر نشان می دهد و ب

۱۴۰۰ چهارشنبه ۸ ارديبهشت
7164بازدید
مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم

 

یکی از موقعیت هایی که به دلیل آن دور هم جمع می شویم، مجالس ختم و بزرگداشت است. انتخاب و پوشیدن مانتوی مناسب می تواند یکی از دغدغه ‌های خانم ها در این نوع مراسم باشد. نکته مهم این است که مانتو مشکی هیچ وقت از مد نمی افتد و همه جا و در هر زمان از ایام و مناسبت ها و مجالس قابل پوشش است. علاوه بر این، رنگ مشکی خانم ها را لاغر و کشیده تر نشان می دهد و برای خانم های چاق انتخاب بسیار خوبی است و می تواند ایرادات اندام را بپوشاند.

در این مقاله به معرفی مدل های جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری می ‌پردازیم. پس مطمئن باشید که بعد از نگاه کردن به این مجموعه جذاب از مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری، آیتم دلخواه خودتان را می ‌یابید.

 

مانتو مشکی


مشکی یکی از رنگ ‌هایی است که همیشه جایگاه خاص خودش را در دنیای مد و فشن دارد و تقریباً همیشه می‌ توان با آن استایلی ساخت که با هر ترندی قدرت رقابت دارد. بنابراین لازم است در کمد هر خانمی چند مانتو مشکی وجود داشته باشد. مانتوهای مشکی یکی از پرکاربردترین مانتوها در مراسم و مجالس هستند در سال جاری تمام پارچه ‌ها یا لباس‌ هایی که با رنگ مشکی بر روی صحنه‌ های مد و فشن ظاهر شدند مدل ‌هایی بودند که در آنها یا از پارچه ‌های مشکی طرحدار و شلوغ استفاده شده بود یا پارچه‌ های ساده مشکی را با پارچه‌ ها یا اکسسوری‌ های مدعی در دنیای مد ترکیب کرده بودند. اگر بخواهیم برای شما چند نمونه از مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم یا مجالس را مثال بزنیم می ‌توانیم به مانتوهای مشکی خال‌ دار یا چهارخانه و مانتوهایی که از پارچه ‌های چرمی بودند و یا با تکه ‌هایی از چرم و پارچه‌ های جالب توجه دیگر ترکیب می‌ شوند، اشاره کرد. این بسته به سلیقه شما در استایل و سبک و سیاق پوششتان دارد که پارچه ‌های شلوغ و طرحدار مشکی را انتخاب کنید یا از پارچه‌ های ساده مشکی ولی با اکسسوری ‌های درشت و پر جلوه مانند کمربندهای چرمی، دکمه ‌های درشت و براق و چیزهایی از این قبیل در استایل‌ تان استفاده کنید.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

به خاطر داشته باشید که در هنگام خرید مانتو یا لباس مشکی به کیفیت و جنس، دوام و ماندگاری رنگ آن اهمیت دهید. سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که با یک بار شستن یا پوشیدن، تغییر رنگ ندهد.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

برای فصل تابستان مانتوهای مشکی با پارچه نخی انتخاب‌ های بهتری هستند و البته دوام بالاتری هم دارند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

مانتو و لباس مشکی هم مناسب پوست های روشن است و هم به پوست های سبزه می آید. در حقیقت همه رنگ پوست ها در کنار مشکی زیبایی بیشتری دارند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

امسال مانتوهایی که قسمت پشت آنها بلندتر است، خیلی ترند شده ‌اند. این مدل ها هم می توانند گزینه بسیار خوبی برای پوشیدن در مراسم ختم باشند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

اگر به دنبال یک مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری می‌گردید، که پارچه آن پترن ‌دار باشد، آیتم زیر دارای پترن راه‌ راه بسیار باریک است. این مانتو در عین سادگی دارای آستین‌ های کلوش می ‌باشد. اگر دوست دارید که مانتو و شلوار ست به رنگ مشکی بپوشید که کمی هم حالت رسمی داشته باشد، این مدل مانتو گزینه خوبی برای استفاده در استایل شماست. شما می ‌توانید این مدل مانتو مشکی را با صندل یا کفش ‌های پاشنه ‌دار در تابستان بپوشید. اگر شما قد کوتاهی دارید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را انتخاب کنید، زیرا علاوه بر اینکه بلندی مانتو تا روی زانو و مناسب شماست، به خاطر پترن راه ‌راه باریکی که دارد شما را قد بلندتر نشان می ‌دهد.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

مانتو مشکی برای مراسم ختم می ‌تواند در عین سادگی دارای جزئیات زیبایی مانند منجوق ‌دوزی باشد. اگر می ‌خواهید که مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم عزاداری را بلند و کمی مجلسی انتخاب کنید، این مانتوها را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این آیتم آستین‌ های آن کمی حالت پفی دارد. برای اینکه جزئیات زیبای مانتوی شما دیده شود، شال یا روسری خود را مدل پیچیده دور گردن ببندید.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

اگر عاشق مدل‌ های مختلف مانتو پلیسه ‌دار هستید، این مدل مانتو مشکی برای شما ایده آل خواهد بود. مانتوی شیکی که در قسمت سر آستین ‌ها و روی ران مراورید دوزی‌ های بسیار ریزی دارد. این مدل در قسمت پایین ‌تنه دارای پلیسه ‌های باریک و زیبایی است که دور تا دور مانتو را پوشانده ‌اند و جذابیت آن را بیشتر کرده ‌اند. شما می توانید این مانتو بلند و جلوباز را با شلوارهای جذب مشکی رنگ بپوشید.

آیتم جذاب بعدی مانتو چپ و راستی زیر است که دارای یک کمربند ساده و نسبتاً عریض است. مانتوی ساده و شیکی که فقط در قسمت یقه و پایین ‌تنه آن مهره‌ های طلایی رنگ ریز و درشت دوخته شده است. از آنجایی که بلندی این مانتو تقریبا تا قوزک پا هست، می‌توانید این مانتو را با جوراب مشکی و کفش‌ های پاشنه بلند بپوشید.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

اگر به دنبال یک مانتو کوتاه مشکی و جلو بسته هستید، این مدل جدید مانتو مشکی برای مراسم ختم را امتحان کنید. این مانتو دارای آستین ‌های کلوش و کار شده ‌ای با پارچه گیپور است که در قسمت بالاتنه و یقه هم به کار رفته اند. این مانتو را با شلوار راسته مشکی و کیف کوچک دوشی ست کنید.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

مانتوی مشکی مناسب مجالس ختم می ‌تواند مانند مدل زیر یقه هفت، جلوباز و تا روی زانو باشد. این مانتوهای جذاب و شیک به خوبی روی تن شما می ‌نشینند. یکی از آیتم ‌هایی که می توانید زیر این مدل مانتوها بپوشید، پیراهن مشکی است. همانطور که می‌ بینید با مانتوهای مشکی ساده هم می ‌توانید استایلی کاملاً خانمانه داشته باشید. نکته دیگری که درباره این مدل وجود دارد، این است که اگر پیراهن می‌ پوشید، از کمربندی مانند کمربند زیر استفاده کنید که به زیبایی در قسمتی بالاتر از کمر سفت شده و به کشیده‌تر و لاغرتر دید شدن شما کمک زیادی می ‌کند.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

مدل بعدی که به شما معرفی می کنیم، از جنس کتان است و مناسب روزهای گرم خواهد بود. این مانتو دغدغه افراد پلاس ‌سایز را در یافتن مدل جدید مانتو مشکی کم کرده است، زیرا به خوبی شکم آنها را پوشش می‌ دهد. این مانتو بسیار راحت است و شما را به یاد پیراهن‌ های ماکسی می ‌اندازد. این مدل کمربند و دکمه دارد و به خوبی شما را شیک نشان می‌ دهد. ویژگی برجسته این مانتو که در وهله اول نظر هر خانمی را به خود جلب می ‌کند، چین ‌های بزرگ و طبقه طبقه ‌ای است که می ‌بینید.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

این مدل جدید هم دارای رنگ مشکی به عنوان پس زمینه و رنگ بژ به عنوان حاشیه ‌دوزی می ‌باشد. این ترکیب رنگ‌ ها کنتراست چشم‌ نوازی به این مانتو داده است. مانتو مورد نظر خطوط افقی و عمودی زیبایی دارد که طراحی آن را خاص کرده و آستین ‌های کیمونوی مانتو جلوه خوبی به آن بخشیده است. این مدل هم در بلند قد نشان دادن شما تأثیر زیادی دارد. آیتم ‌هایی مانند شلوار جین یا یک پیراهن مدل ماکسی برای استفاده در زیر مانتویی عالی به نظر می ‌رسند.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

در ادامه چند مدل مانتوی مشکی دیگر که برای استفاده در مراسم ختم مناسب هستند را مشاهده می کنید.

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

 

 

 

دیگر مطالب مرتبط به سایت مزون لباس دیزی بست:

با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری

ست مانتو با کیف و کفش قهوه ای

مدل مانتو برای افراد چاق و قد کوتاه

مدل مانتو مشکی برای مراسم ختم

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟