با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری

خلاصه

شال یا روسری عنصر اصلی حجاب و بخش مهمی از زیبایی و جذابیت استایل زنان و دختران ایرانی است. بانوان ایرانی در طول روز هر جایی که بروند یکی از این دو آیتم را می پوشند. ولی مسأله اینجاست که چه زمانی شال، و چه زمانی روسری را باید انتخاب کنیم؟ شال و روسری با چه لباس هایی بهتر هماهنگ می شود و با چه استایلی چندان جذاب نخواهد بود؟

۱۴۰۰ شنبه ۴ ارديبهشت
15318بازدید
با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری

خرید شال یا روسری عنصر اصلی حجاب و بخش مهمی از زیبایی و جذابیت استایل زنان و دختران ایرانی است. بانوان ایرانی در طول روز هر جایی که بروند یکی از این دو آیتم را می پوشند. ولی مسأله اینجاست که چه زمانی شال، و چه زمانی روسری را باید انتخاب کنیم؟ شال و روسری با چه لباس هایی بهتر هماهنگ می شود و با چه استایلی چندان جذاب نخواهد بود؟

به همین جهت شاید انتخاب شال یا روسری برای خانم ها یکی از دشوارترین انتخاب ها باشد . اینکه برای هر پوششی چه نوع شال یا روسری انتخاب کنیم و در هر موقعیتی ،چه نوع پوششی مناسب تر است یکی از چالش برانگیز ترین انتخاب ها برای خانم هاست. می خواهیم در این یادداشت با چند راهنمایی کوچک به شما کمک کنیم برای انتخاب شال یا روسری راحت تر تصمیم بگیرید و به ویژه بدانید که کدام یک بهتر با مانتوی بلند ست می شود.

 

خرید شال از دیزی بست

 

شال یا روسری؟

 

به عنوان یک اصل باید بدانید که شال اسپرت تر از روسری است. پس هر موقع می خواهید یک استایل اسپرت بسازید فقط باید شال را انتخاب کنید. در مقابل روسری هم حالت رسمی تری دارد. البته باز هم این اصل بسته به اینکه شال یا روسری طرح دارد یا ساده می تواند کمی تغییر کند. همچنین اینکه شال و روسری را چطور سر می کنید هم در این برداشت تأثیر دارد

 

خرید شال از دیزی بست

 


استایل دخترانه یا زنانه؟


استایل مورد نظرتان دخترانه اسپرت است یا خانمانه مجلسی؟ اگر تکلیف تان روشن است و طرفدار استایل های دخترانه هستید پس باید شال دخترانه فانتزی و عروسکی را انتخاب کنید. اینستاگرام پر است از استایل های شیک و خاصی که دختران باکلاس و لاکچری پوش با این شال های فانتزی و خاص به وجود آورده اند.
از طرف دیگر اگر از علاقمندان استایل های سنگین و با وقار زنانه هستید پیشنهاد ما به شما روسری های طرح دار است. البته این بدین معنا نیست که نمی توان استایل دخترانه جذابی با روسری طرح دار بوجود آورد. ولی دانستن این نکته برای کسی که می داند استایل دخترانه دوست دارد یا خانمانه کمک می کند از بین شال یا روسری یکی را انتخاب کند.

 


انتخاب بهترین گزینه برای مهمانی های دوستانه


برای یک مهمانی دوستانه دست تان بازتر است. ما به شما یک روسری با رنگ هماهنگ با استایل تان و یا شالی که رنگ اش خیلی شاد و جیغ نباشد را پیشنهاد می دهیم.

خرید شال از دیزی بست

 

برای مهمانی رسمی کدام مناسب است؟


برای مهمانی های رسمی باید یک روسری مثلاً از جنس ساتن طرح دار استفاده کنید. چون اکثر مانتوهای مجلسی به رنگ مشکی هستند. می توانید با انتخاب یک روسری مشکی – سفید طرح دار استایل شیکی خلق کنید.

 

خرید شال از دیزی بست

 

با مانتو بلند چی بپوشم؟


این روزها مانتوهای بلند یا عبایی ترند شده است. اگر دقت کرده باشید تقریباً همه اینفلوئنسرهای با حجاب اینستاگرام مانتو عبایی می پوشند. مانتوهای بلند بیشتر حالت رسمی دارند پس بهتر است با شال یا روسری ای همراه شوند که با استایل رسمی تان هماهنگ باشند.
البته اگر بخواهیم خیلی صریح به سؤال با مانتو بلند شال سر کنم یا روسری پاسخی بدهیم، باید بگوییم که این سؤال اساساً اشتباه است. چون موارد متعددی در اینکه شال انتخاب کنید یا روسری نقش دارند.

 

خرید شال از دیزی بست

 

مانتوهای بلند اکثراً رسمی هستند. توصیه می شود مانتو رسمی بلندتان را با روسری شاین، ساتن ابریشم، ابریشم سیلک، ژاکارد و همچنین روسری یا شال لمه و در یک کلام شال و روسری مجلسی استفاده کنید. همچنین، اگر جلوی مانتوتان ساده است پیشنهاد می دهیم از شال بلندی که یک طرف آن پایین افتاده است، استفاده کنید. چون به این ترتیب طرح ساده جلوی مانتوتان استایل تان را کسل کننده نمی کند.

 

خرید شال از دیزی بست

 

با خرید مانتو ارزان ساده و تک رنگ که هیچ مدل خاصی روی آن کار نشده است از شال یا روسری مجلسی قواره بزرگ استفاده کنید. به این شکل می توانید به جلوی استایل تان نقش بدهید.

 

شال زنانه

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی دیزی بست:

ست مانتو با کیف و کفش قهوه ای

انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست

مدل های مختلف آستین مانتو

با مانتو بلند شال بپوشم یا روسری

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟