مدل مانتو برای افراد چاق و قد کوتاه

خلاصه

همه ما دوست داریم زیباتر دیده شویم و مورد توجه اطرافیانمان قرار بگیریم. هر خانمی در لباس پوشیدن باید به اندام و قد خود توجه کند و کاری کند که باریک و بلندتر به نظر رسد. با وجود راهنمای زیر، بار دیگری که خواستید در مهمانی یا جمع دوستان حاضر شوید، از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار خواهید بود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که اضافه وزن دارند و می خواهند

۱۴۰۰ سه شنبه ۷ ارديبهشت
27504بازدید
مدل مانتو برای افراد چاق و قد کوتاه

همه ما دوست داریم زیباتر دیده شویم و مورد توجه اطرافیانمان قرار بگیریم. هر خانمی در لباس پوشیدن باید به اندام و قد خود توجه کند و کاری کند که باریک و بلندتر به نظر رسد. با وجود راهنمای زیر، بار دیگری که خواستید در مهمانی یا جمع دوستان حاضر شوید، از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار خواهید بود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که اضافه وزن دارند و می خواهند همیشه شیک پوش باشند خواندن ادامه مطلب را از دست ندهید. در این مطلب مدل های مناسب مانتو برای افراد چاق و قد کوتاه را به شما معرفی می کنیم.

 

برای انتخاب مدل مانتو برای افراد چاق، ابتدا فرم بدنتان را بشناسید


در یک تقسیم بندی کلی، افراد پلاس سایز با شکل و فرم های بدنی متفاوت، چاق نامیده می‌ شوند، اما اینکه تجمع چربی ‌ها در کدام نقطه از بدن بیشتر به چشم می‌ خورد، برای اندام های مختلف متفاوت است و این نکته بسیار مهمی است. برای مثال برخی افراد با فرم بدنی سیبی شکل، بهتر است مانتوهایی راسته و همچنین آزاد انتخاب کنند. در حالی که برای فرم بدنی مثلثی معکوس، مانتوهایی که در قسمت کمر تنگ می‌ شوند مناسب تر است.
در یک دسته بندی کلی می توان افراد چاق را به افراد چاقی که شکم دارند، افراد چاق قد بلند، افراد چاق قد کوتاه، افراد چاق شکم دار، افرادی که پایین تنه چاق دارند، افراد تپل و افراد چاق مسن تقسیم بندی کرد. برای هر دسته، استایل خاص خود را برای انتخاب مانتو باید در نظر گرفت.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

انتخاب رنگ مناسب


یکی از معیارهای مهمی که در انتخاب هر نوع آیتم به خصوص برای انتخاب مانتو برای این افراد وجود دارد، رنگ آن است. پیشنهاد ما این است که از انتخاب مانتوهای بلند با رنگ روشن خودداری کنید زیرا شما را چاق تر از اندام واقعی تان نشان می‌دهد. استایلیست‌ ها می‌ گویند اگر می ‌‌خواهید باریک و لاغر به نظر برسید، استفاده از رنگ ‌های تیره‌ تر را در اولویت بگذارید.

 

لباس های هم رنگ انتخاب کنید


سعی کنید لباس هایتان از سر تا پا یک رنگ باشند. حتی شلوار و کفش نیز شامل این نکته می شوند. همچنین رنگ های تیره اندام را باریک و بلندتر نشان می دهند. استفاده از رنگ هایی مانند مشکی، سرمه ای، بنفش پر رنگ و سبز یشمی برای خرید مانتو، اندام شما را زیباتر نشان می دهند.

 

برای خرید شلوار جین زنانه ارزان و خرید مانتو ارزان به سایت دیزی بست مراجعه نمایید.

 

مانتوهایی با اندازه مناسب انتخاب کنید


به اندازه مانتو دقت کنید. برای خانم های کوتاه قد، پوشیدن مانتوهایی که درست اندازه تنشان است بهتر است. پوشیدن مانتوهای گشاد برای این گروه از خانم ها مناسب نیست. مانتوی خیلی تنگ نیز توصیه نمی شود. خانم های کوتاه قد همچنین باید از پوشیدن مانتوهایی که در آن پارچه زیادی به کار رفته است پرهیز کنند زیرا حجم زیاد پارچه، اندام را چاق تر نشان می دهد.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

مانتوهایی با طرح های عمودی انتخاب کنید


با پوشیدن مانتوهایی که طرح های عمودی دارند، خانم های کوتاه قد، بلند و باریک تر به نظر خواهند رسید. خطوط عمودی باعث می شوند چشم های بیننده به جای اینکه از چپ به راست حرکت کند، از بالا به پایین حرکت کند. اگر قصد پوشیدن مانتویی با طرح های عمودی را دارید، توجه کنید که این طرح های نباید خیلی پهن و زیاد باشند. مثلاً شما نباید یک مانتو با طرح های عمودی را با شلواری که همین طرح ها را دارد بپوشید.
همچنین ممکن است طرح های عمودی فقط بر قسمتی از لباس وجود داشته باشند، مثلاً وسط لباس. چنین طرحی نیز مناسب خواهد بود. خطوط افقی، برعکس خطوط عمودی، باعث چاق و پهن تر دیده شدن اندام می شوند. به همین دلیل خانم های کوتاه قد باید از پوشیدن چنین طرح هایی پرهیز کنند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

مانتوهای یقه هفت را انتخاب کنید


مانتوهای یقه هفت به بلند تر دیده شدن بالاتنه شما کمک خواهد کرد. بنابراین برای اینکه تأثیر یک مانتوی بلند را بر روی اندامتان بیشتر کنید، سراغ مانتویی با یقه هفت بروید. علاوه بر این، تا حد امکان از یقه های مربعی شکل دوری کنید، چون بر روی پهنای اندامتان تأکید کرده و شما را چاقتر نشان می دهند.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

از پوشیدن مانتوهایی با پارچه های ضخیم خودداری کنید


پارچه های ضخیم و حجیم برای خانم های کوتاه قد گزینه مناسبی نیستند. البته این موضوع به این معنا نیست که چنین خانم هایی باید به طور کلی از پوشیدن لباس های ضخیم خودداری کنند، اما بهتر است تا می شود لباس هایی ظریف بپوشند. هر چه لباس ضخیم تر باشد، اندام بزرگتر به نظر خواهند رسید. در فصل زمستان نیز توصیه می شود از ژاکت های ظریف اما گرم، مانند پشم استفاده کنید. به علاوه، مانتوهایی که مدل پفی دارند نپوشید. این نوع مانتوها به حجم بدن اضافه می کنند. در عوض مانتوهایی را با پارچه نازک و لطیف انتخاب کنید.

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

از کمربندهای باریک استفاده کنید


کمربندهای باریک برای خانم های کوتاه قد مناسب تر است. در عین حال استفاده از کمربند باعث می شود کمر باریک تر به نظر برسد. اما کمربندهای پهن روی مانتو باعث می شوند هیکل از لحاظ بصری به دو قسمت تقسیم شود و هدف ما، که بلندتر به نظر رسیدن اندام است، محقق نشود

 

خرید مانتو از دیزی بست

 

از مانتوهایی با یقه های پهن استفاده کنید


استفاده از مانتوهایی با مدل یقه هایی که اصطلاحاً به صورت برگردان و پهن هستند، زیبایی خاصی برای افراد با هیکل‌ های چاق بوجود می آورند، این مدل یقه را به خصوص برای دوخت پالتوها و بارانی های زمستانه توصیه می‌ کنیم. پس سعی کنید مدل پالتوها و مانتوهای جلو باز خود یقه های پهن داشته باشد.

 

 

با خرید شال زنانه ارزان میتوانید استایل تان را تغییر دهید.

 

 

پانچوها مناسب برای برخی از افراد چاق


سومین مدل مانتو برای افراد چاق پانچوها هستند. اما دقت کنید که پانچوها برای همه افراد چاق پیشنهاد نمی‌گردد، زیرا با اینکه تصور می شود مانتوهایی با برش باز مثل پانچوها و مدل خفاشی، فرد را چاق تر نشان می‌دهند، اما این مدل برای افرادی با بالاتنه پهن و بازوهای پهن، نسبت به مانتوهای دیگر انتخاب بهتری هستند.


مانتوهای دکمه دار ایده مناسبی برای خانم های چاق


بهتر است افراد چاق همیشه چند مانتوی جلو بسته در کمدشان داشته باشند. مانتوهای جلو بسته دکمه دار کمک می‌ کنند هیکل شما جمع و جورتر دیده شود

 

مانتو با بلندی مناسب


اگر شما هم اندامی چاق با قد کوتاه دارید، احتمالاً می خواهید بدانید که باید مانتوی بلند بپوشید، یا مانتوهای کوتاه را انتخاب کنید. باید بدانید که بهتر است مانتوهای خیلی کوتاه نپوشید، چون پاها پهن تر و چاق تر به نظر می رسند. خانم هایی که این اندام را دارند، بهتر است سراغ مانتوهای بلندتر و تک رنگ بروند تا اندامشان کشیده تر و باریک تر به نظر برسد.

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی دیزی بست:

با مانتو کرمی چی بپوشم

مانتو مناسب قد کوتاه

انواع پارچه های مخصوص دوختن مانتو

 

 

 

 

 

 

دزدگیر پارادوکس

خرید عینک آفتابی-خرید لنز

 

مدل مانتو برای افراد چاق و قد کوتاه

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟