ست مانتو با کیف و کفش قهوه ای

خلاصه

خرید کیف و کفش ارزان ؛ کیف و کفش قهوه ای زنانه یکی از اصلی ‌ترین اجزای کمد لباس هر خانمی است. طبیعت گرم و دلنشین رنگ قهوه ای به داشتن جلوه و نمایش شخصیتی متفاوت از زنان کمک می‌ کند. در واقع، بانوان می ‌توانند جهت ایجاد استایلی شکیل و جذاب از طیف گسترده ‌ای از رنگ‌ های قهوه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. شکلاتی تیره، برنزی، کاکائویی، قهوه ای رو

۱۴۰۰ جمعه ۳ ارديبهشت
12149بازدید
ست مانتو با کیف و کفش قهوه ای

خرید کیف و کفش قهوه ای زنانه یکی از اصلی ‌ترین اجزای کمد لباس هر خانمی است. طبیعت گرم و دلنشین رنگ قهوه ای به داشتن جلوه و نمایش شخصیتی متفاوت از زنان کمک می‌ کند. در واقع، بانوان می ‌توانند جهت ایجاد استایلی شکیل و جذاب از طیف گسترده ‌ایخری از رنگ‌ های قهوه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. شکلاتی تیره، برنزی، کاکائویی، قهوه ای روشن، عسلی و طیف های دیگر شما را متوجه این موضوع می‌کند که داشتن یک جفت کفش قهوه ای زنانه، تنوع لباس را گسترش می ‌دهد.

قهوه ای از رنگ ‌هایی است که در نیمه دوم سال محبوبیت بالایی پیدا می ‌کند چون برای پاییز رنگ زیبایی است و مناسب حال و هوای سرد فصل زمستان است. اما مشکلی که بیشتر خانم ‌ها با آن روبرو هستند ست کردن رنگ قهوه ای با رنگ ‌های دیگر است که به نظر کار سختی می آید. در ادامه مطلب برای شما توضیح می دهیم که چطور با خرید کفش و کیف قهوه ای را با مانتوی مناسب ست کنید.

 

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

کیف و کفش قهوه ای با مانتوی خاکی رنگ


رنگ ‌های شرابی یا نارنجی قرمز، سبز جنگلی، بژ، برنز، نارنجی سوخته و به طور کلی به همه رنگ ‌های پاییزی فکر کنید و تصویری از تُن ‌های رنگی خاکفام (رنگ‌ های طبیعی که از خاک و گیاه به دست می ‌آیند) را در نظر بگیرید. درست مثل پوست درختچه ‌ها، قهوه ای با همه این رنگ‌ ها به طرز شگفت‌انگیزی سِت است.
اما برای اینکه یقین داشته باشید که در مسیر درست حرکت می ‌کنید، به دنبال این باشید که بتوانید خرید مانتو مناسبی نیز داشته باشید. به عنوان مثال، مانتوی سبز تیره با کفش ‌های قهوه ای روشن نسبت به کفش ‌های قهوه ای تیره بهتر ست می‌ شود.
در تمام موارد سعی کنید لباس با کفش از نظر روشنی یا تیره بودن در تضاد باشند، برای مثال، اگر مانتو شما به رنگ آجری است، کفش را قهوه ای تیره انتخاب کنید. همه رنگ ‌های خاکفام نشانی از طبیعت هستند و جلوه‌ هایی از سادگی و زیبایی را به نمایش می‌گذارند

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

کیف وکفش قهوه ای با مانتوهای خنثی


سفید، خاکستری، مشکی، کرم، عاج فیلی، برنزه و دیگر رنگ ‌های خنثی با بیشتر کفش ‌های قهوه ای به خوبی قابل ست شدن هستند. اما برخی از رنگ ‌ها راحت ‌تر از دیگران با قهوه ای ترکیب می ‌شوند. مثلاً کفش پاشنه بلند مدل پمپ با مانتوی خاکستری فوق ‌العاده عالی است.
این ترکیب نیاز به جزئیات بیشتر جهت ایجاد تعادل رنگی دارد، بنابراین اگر مانتوی شما به رنگ خاکستری تیره است، کفش ‌های قهوه ای تیره را انتخاب کنید و بالعکس. همچنین دیگر رنگ‌ های خثنی را با سایر لباس ‎ها و لوازم جانبی دیگر مانند کیف زنانه خود ست کنید. اما یک جفت کفش به رنگ برنز می ‌تواند با هر رنگ خاکستری تیره نیز ترکیب شود

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

برخی از رنگ های خنثی با کفش قهوه ای زنانه بسیار آسان ست می ‌شود. رنگ ‌های سفید خامه ‌ای، عاج فیلی، برنز و رنگ خاکستری مایل به قهوه ای با کفش و نیم بوت زنانه قهوه ای ترکیب می ‌شود.
همچنین اغلب تُن ‌های مختلف کفش قهوه ای با رنگ ‌هایی که در بالا معرفی کردیم، نسب به مشکی، بیشتر قابل ست شدن هستند. این ترکیب رنگی، غنا و گرمای بسیاری به استایل شما می ‌بخشند. مانتو و لباس‌ های کرمی و عاج فیلی، بسیار پرزرق و برق بوده و با کفش‌ های قهوه ای تیره تر قابل پوشیدن هستند.

 

کیف و کفش قهوه ای زنانه با مانتوی مشکی


مشکی نیز یک نوع خنثی است، اما به اصطلاح در کلاس مخصوص به خود قرار دارد، زیرا پایه اصلی اکثر لباس ‌ها است. ست شدن مشکی و قهوه ای، اختلاف نظرهای زیادی را صنعت مد ایجاد کرده است. به نظر می ‌رسد برخی از افراد کمتر از ترکیب این دو رنگ استفاده می ‌کنند، این موضوع را می‌ توان ناشی از دنیای مردان دانست. جایی که به پسر بچه ‌ها از سنین پایین گفته می ‌شود بین کفش مشکی یا قهوه ای می ‌توانند تنها یکی را انتخاب کنند.
هنگامی که مردان کت و شلوار مشکی به تن می ‌کنند، برای دستیابی به یک استایل فوق ‌العاده، کفش و کمربند مشکی را انتخاب می‌ کنند. اما برای خانم‌ ها موارد بسیار دیگری وجود دارند که از این قاعده تبعیت نمی ‌کند. بنابراین، ترکیب مشکی و قهوه ای می‌ تواند بسیار پویا و جذاب باشد.
چندین راه وجود دارد که بتوانید کفش قهوه ای زنانه را با لباس‌ های مشکی ست کنید. اولین مورد، پوشیدن لباس‌ هایی است که ترکیب هر دو رنگ را در خود دارند؛ راه دیگر می ‌تواند توزیع هر دو رنگ در کل استایل باشد.
به عنوان مثال، سعی کنید کفش یا نیم بوت قهوه ای تیره را با مانتو و دامن مشکی را به همراه کیف شومیز، لباس و کیف به رنگ شتری مطابقت دهید. برای اینکه واقعاً ظاهر خود را جذاب‌تر کنید، جواهراتی را انتخاب کنید که با هر دو رنگ ست باشند، مثلاً جواهرات مسی می ‌توانند بهترین انتخاب باشند. همچنین می‌توانید از شال و روسری با ترکیب رنگی قهوه ای و مشکی استفاده کنید

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

کیف و کفش قهوه ای زنانه با مانتوهای آبی و صورتی


بیشتر طیف‌ های رنگی آبی با کفش ‌های زنانه قهوه ای به طرز شگفت انگیزی ست هستند. آبی روشن تضاد زیبایی با قهوه ای ایجاد می‌کند و باعث می‌شود هر دو رنگ به خوبی بدرخشند. به علاوه، رنگ فیروزه ‌ای با شکلاتی بسیار زیبا است. یکی از رایج‌ ترین رنگ‌ های آبی را می ‌توان در شلوار جین مشاهده کرد. تمام تُن ‌های رنگی شلوار جین از آبی روشن گرفته تا سرمه ای، با کفش و نیم بوت قهوه ای تیره، برنزی یا عسلی کاملاً ست است.
یکی دیگر از ترکیب های غیرمعمول، ترکیب رنگ شکلاتی با صورتی است. هر دو این رنگ ‌ها در خود کمی قرمزی دارند، از این روی می ‌توانند با یکدیگر ترکیب شده و استایل متفاوتی ایجاد کنند. برای این منظور می‌ توانید مانتو یا خرید شال خود را به رنگ صورتی چرک انتخاب کنید، و آن را با کفش قهوه ایِ شکلاتی ست کنید.

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

کیف و کفش قهوه ای و مانتوی زرشکی


اگر رنگ قرمز رنگ محبوب شماست می توانید تن‌ های تیره تر آن را همراه با لباس‌ های قهوه ای خود بپوشید مثلاً یک کیف زرشکی چرم به همراه پالتوی قهوه ای ترکیب فوق العاده ای به شما می دهد. این ترکیب گرم و زیبا است و هارمونی بالایی دارد.

 


کیف وکفش قهوه ای و مانتوی سبز ارتشی


اگر عاشق رنگ سبز هستید تن خاکستری آن را که به سبز ارتشی معروف است با لباس قهوه ای خود ترکیب کنید. این ترکیب زیبا باعث می ‌شود سردی رنگ قهوه ای و روزهای زمستانی تا اندازه ای تعدیل شود.

 

خرید کیف و کفش از دیزی بست

 

اهمیت خرید کیف و کفش قهوه ای زنانه


هیچ وقت به رنگ ‌های خاص پایبند نباشید! سعی کنید همه رنگ ‌ها را دوست داشته باشید. داشتن چنین طرز تفکری به شما کمک می ‌کند بتوانید انواع و اقسام رنگ ‌ها را انتخاب کنید و آنها را در تک تک اجزای استایل خود قرار دهید.
البته دختران جوان به ندرت سراغ رنگ قهوه ای می ‌روند، زیرا احساس می‌ کنند نمی ‌توانند ترکیب رنگی مناسبی را برای ست کردن با قهوه ای پیدا کنند. اما ما در همین مقاله به شما چندین روش برای ترکیب کیف و کفش زنانه قهوه ای با رنگ ‌های مختلف لباس را توضیح دادیم. حالا خودتان هم می‌توانید دست به کار شده و در خلق ترکیبات رنگی مختلف تلاش کنید

 

 

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی دیزی بست:

جدول سایز بندی مانتو زنانه

چگونه مانتو را ست کنیم

انتخاب رنگ مانتو بر اساس رنگ پوست

 

 

 

 

 

 

دزدگیر پارادوکس

خرید عینک آفتابی-خرید لنز

 

ست مانتو با کیف و کفش قهوه ای

چطوری میتونم کمکتون کنم؟