مانتو مناسب افراد لاغر

خلاصه

افراد لاغر همیشه با این مشکل روبرو هستند که چه لباسی برایشان مناسب است و کدام لباس نقاط قوت بدنشان را بیشتر نشان می دهد و نقاط ضعف شان را مخفی می کند. یکی از معجزه‌ های لباس پوشیدن صحیح برطرف کردن ایرادات اندام فرد است. انتخاب صحیح مدل لباس می تواند تأثیر بسزایی در ظاهر شما داشته باشد. اگر برای شما هم این سؤال پیش آمده که چه مانتویی برای افراد لاغ

۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۵ فروردين
2614بازدید
مانتو مناسب افراد لاغر

افراد لاغر همیشه با این مشکل روبرو هستند که چه لباسی برایشان مناسب است و کدام لباس نقاط قوت بدنشان را بیشتر نشان می دهد و نقاط ضعف شان را مخفی می کند. یکی از معجزه‌ های لباس پوشیدن صحیح برطرف کردن ایرادات اندام فرد است. انتخاب صحیح مدل لباس می تواند تأثیر بسزایی در ظاهر شما داشته باشد. اگر برای شما هم این سؤال پیش آمده که چه مانتویی برای افراد لاغر مناسب است، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و برای خرید اینترنتی از مزون لباس لطفا به سایت دیزی بست مراجعه نمایید.

 

مانتوهای خیلی تنگ برای افراد لاغر مناسب نیستند


مانتوهای تنگ ایرادات اندام را به خوبی نمایش می ‌دهند همچنین قد کوتاه مانتوها در افراد قدبلند و قدکوتاه لاغر گزینه مناسبی نیستند زیرا ایرادات قد را دو چندان می‌کنند. بنابراین بهتر است از پوشیدن مانتوهای تنگ و کوتاه دوری کنید.

 

مانتوی راه ‌راه افقی برای افراد لاغر


همیشه داشتن یک لباس تماماً راه راه به صورت افقی برای خانم های لاغراندام در کمد لباس هایشان لازم است، زیرا این گونه طرح ها باعث پرتر و عریض تر دیده شدن بدن شما می شود. برعکس، استفاده از راه ‌راه‌ های عمودی شما را لاغر‌تر و بلندتر نشان می ‌دهد. همچنین بهتر است به دنبال خرید لباس زنانه با خط‌ های افقی در ناحیه‌ سینه باشید که در زیر سینه، یک رنگ باشد. علاوه بر این، می ‌توانید از تیشرت‌ هایی با پترن راه‌ راه افقی در زیر مانتوی جلوباز نیز استفاده کنید

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

مانتوی رنگ روشن برای افراد لاغر


حتماً شنیده‌ اید کسانی که چاق هستند بیشتر از رنگ ‌های تیره و مشکی استفاده می ‌کنند. برعکس افراد لاغر اندام بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنند. سفید، صورتی ‌روشن، آبی ‌روشن، زرد و قرمز روشن گزینه ‌های مناسبی برای این افراد هستند. حتی با خرید شال زنانه ارزان به ظاهر خود انرژی بیشتری دهید.

 

استایل لایه ‌لایه برای افراد لاغر


اگر اهل دنبال کردن مد باشید می دانید که در سال ‌های اخیر استفاده از پوشاک به شکل چند لایه بسیار زیاد شده است. چند لایه روی هم پوشیدن، تکنیکی است که در فصول سرد سال به کار برده می ‌شود و می ‌تواند حجم بدنتان را زیادتر نشان دهد. ترکیب تکنیک ‌های چند لایه و رنگ‌ های روشن می ‌تواند معجزه ‌ای در اندام و استایل شما ایجاد کند.

 

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

مانتوهای یقه‌ بزرگ و پهن برای افراد لاغر


یقه ‌های پهن و بزرگ هر چقدر که برای اندام ‌های درشت نا‌مناسب هستند؛ برای اندام ‌های لاغر و ظریف گزینه‌ای عالی به حساب می ‌آیند. اگر سرشانه ‌های ظریفی دارید یقه‌ انگلیسی بزرگ و یقه آرشال بزرگ می‌ توانند مناسب ‌ترین گزینه‌ ها برای افراد لاغر اندام باشند. از انتخاب مانتوهایی با یقه ‌های دیپلمات و گرد و هفت اجتناب کنید زیرا این مدل‌ ها ظرافت سرشانه شما را چند برابر می‌ کند و لاغرتر به نظر می ‌رسید.

 

مانتوهای چین ‌دار برای افراد لاغر


چین سوزنی به چین‌ های ریزی گفته می ‌شود که به وسیله دوختن کش به پارچه و یا چین دادن ریز ریز به خود پارچه به وجود می ‌آید. اگر قصد دوختن مانتو دارید حتماً به خیاطتان یادآوری کنید که برای بهتر جلوه کردن سرشانه و کمر ریز نقش شما، در خط کمر و دور حلقه آستین لباس چین سوزنی ایجاد کند. حتی در خرید مانتو نیز این موضوع اهمیت دارد که چین باعث ایجاد پف می شود و لاغری اندام شما را کمتر نمایش می‌ دهد. این مدل چین حالت نوستالژی و کلاسیک دارد و یادآور لباس‌ های قدیمی مادربزرگ ‌هاست. اگر اهل پوشش کلاسیک و قدیمی هستید، از این مدل غافل نشوید

 

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

استفاده از لباس مردانه برای افراد لاغر


در جواب به این سؤال که چه مانتویی برای افراد لاغر مناسب است؟ گاهی لازم است بگوییم هیچ مانتویی! پیراهن ‌های مردانه برای افراد لاغر گاهی انتخاب بهتری هستند. به جای مانتو از بلوزهای مردانه استفاده کنید. بلوزهای جین مردانه کمد همسر و پدر و برادرتان را با یک تیشرت بلند که از لحاظ رنگی همخوانی داشته باشند ست کنید و بپوشید.
این انتخاب باعث می شود هم قانون چند لایه پوشیدن را رعایت کرده باشید و هم با کمترین هزینه استایل جذابی برای خودتان ایجاد کنید.

 

جنس مانتو برای افراد لاغر


مانتوهایی که جنس پارچه ‌هایشان ساتن و مخمل است اندام شما را درشت‌ تر نشان می ‌دهد. اگر علاقه ندارید که تمام لباستان از این جنس باشد و یا این پارچه ها مناسب فصل نیست، سعی کنید از این جنس پارچه ‌ها با عنوان خرج کار لباس و مانتو استفاده کنید.

 

مانتوهای پیلی ‌دار برای افراد لاغر


پیلی هم مثل چین سوزنی فضای بیشتری ایجاد می‌ کند و برای افراد لاغر اندام در قسمت کمر و کارور پشت و سر آستین ‌ها پیشنهاد می‌ شود.

 

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

مانتوهای برش از کمر برای افراد لاغر


به این مدل لباس ها در خیاطی کمر جدا گفته می ‌شود. این مدل قسمت پایین تنه را درشت‌ تر نمایش می ‌دهد و برای افرادی که می ‌خواهند ایراد این قسمت از اندام خود را برطرف کنند، مناسب است.

 

 

در صورت تمایل برای خرید این مدل مانتو با شماره 02166860519 تماس بگیرید.

 

 

مانتو کلوش برای افراد لاغر


مدل کلوش مدلی است که در آن لباس از قسمت زیر سینه یا از قسمت کمر گشاد می ‌شود. به افراد لاغر اندام پیشنهاد می‌ کنیم یک مانتوی کلوش در کمد خود داشته باشند.

 

 

در صورت تمایل برای خرید این مدل مانتو با شماره 02166860519 تماس بگیرید.

 

 

مانتو چهارخانه برای افراد لاغر


چهارخانه طرح مورد علاقه‌ بسیاری از ما است. از جادوی این طرح در اندام ریز نقش خود غافل نشوید. تأثیر این طرح مشابه راه‌ راه‌های افقی است.

 

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

مانتوی طرح‌ دار و شلوغ برای افراد لاغر


پارچه‌ های طرح ‌دار و شلوغ برای افراد درشت اندام پیشنهاد نمی‌ شود، در عوض این نوع پارچه ها برای افراد ریز نقش انتخاب خوبی خواهند بود. از مانتو‌هایی با طرح‌ های شلوغ و درشت استفاده کنید. بهتر است طرح‌ ها درشت و در قسمت ‌هایی باشند که می ‌خواهید ایراد اندام را برطرف کنید.

 

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

مانتو با دکمه‌ ها و تزئینات زیاد برای افراد لاغر


در کل هر چیز اضافی بر روی لباس می ‌تواند توهم فضای بیشتری در بدن را به وجود بیاورد و بدن شما را درشت تر نشان دهد. مانتوهایی که در قسمت پشت یا روی آستین، دامن یا کمر دارای تزئینات برجسته هستند انتخاب خوبی برای افراد لاغر به حساب می ‌آیند. برای مثال با خرید مانتو ارزان می توانید از طرح‌ هایی مثل گلدوزی و مروارید ‌دوزی و منجوق ‌دوزی روی قسمت ‌هایی از مانتو را امتحان کنید. همچنین نوشته ‌هایی با فونت ‌های درشت بر روی قسمت ‌هایی از پشت و جلوی مانتو هم می تواند ایده خوبی باشد.

 

خرید مانتو ارزان ازمزون اینترنتی دیزی بست

 

دیگر مطالب مرتبط در فروشگاه اینترنتی دیزی بست:

بهترین مدل مانتو برای افراد چاق

افراد قد بلند چه مانتویی بپوشند

مانتو مشکی با چی ست میشه

 

مانتو مناسب افراد لاغر

چطوری میتونم کمکتون کنم؟