با مانتو کرمی چی بپوشم

خلاصه

رنگ کرمی، یکی از رنگ های خنثی و پرطرفدار در میان خانم هاست که هم با رنگ های شاد و روشن بهاره ترکیب هایی جذابی می‌سازد و هم برای پوشش های فصل زمستان کاربرد پیدا می‌کند. رنگ کرم طیف های مختلفی دارد که کرمی روشن، نخودی تا شتری و رنگ‌ های تیره‌تر را شامل می ‌شود. اگر رنگ پوست شما در طیف گندمی تا تیره قرار می‌گیرد، این رنگ برای استایل شما ایده آل خواهد

۱۴۰۰ شنبه ۲۱ فروردين
16028بازدید
با مانتو کرمی چی بپوشم

 

رنگ کرمی، یکی از رنگ های خنثی و پرطرفدار در میان خانم هاست که هم با رنگ های شاد و روشن بهاره ترکیب هایی جذابی می‌سازد و هم برای پوشش های فصل زمستان کاربرد پیدا می‌کند. رنگ کرم طیف های مختلفی دارد که کرمی روشن، نخودی تا شتری و رنگ‌ های تیره‌تر را شامل می ‌شود. اگر رنگ پوست شما در طیف گندمی تا تیره قرار می‌گیرد، این رنگ برای استایل شما ایده آل خواهد بود. علاوه بر این، رنگ کرمی یک رنگ تقریباً ساده و کم ریسک برای ست کردن به حساب می ‌آید و دست شما را در انتخاب آیتم های مکمل و اکسسوری ها تا حدودی باز می گذارد. در ادامه مطلب، برای شما توضیح داده ایم که مانتوی کرمی رنگ را با چه آیتم هایی می توانید تکمیل کرده و استایل دلپذیری داشته باشید.

 

 

بهترین مکمل برای رنگ کرمی در هر فصل، رنگ قهوه ای است. علاوه بر پارچه های ساده، پترن های پلنگی که اخیراً به یکی از ترندهای اصلی صنعت فشن تبدیل شده اند، در کنار رنگ کرمی ترکیب خوبی را می‌سازند.
در اولین ست، پیشنهاد می ‌کنیم دو آیتم پلنگی را در کنار مانتوی کرمی قرار دهید. این دو آیتم می‌ توانند کیف و کفش، شال و کفش، شومیز و کفش، یا شال و کمربند باشند. استفاده از اکسسوری ها در چنین ترکیبی باید محدود و هوشمندانه باشد. گوشواره های بزرگ طلایی رنگ، می‌توانند تکمیل کننده خوبی برای این ست نیمه رسمی باشند.

 

 

اگر به دنبال ساخت یک استایل شیک و راحت برای دورهمی های دوستانه می ‌گردید، شومیزهای حریر با پترن پلنگی می ‌توانند انتخاب خوبی باشند. به خصوص ترکیب این آیتم با جین مام استایل، ظاهر جذابی را برای شما می‌ سازد. پیشنهاد می‌ کنیم با استفاده از کفش های اسپرت یا صندل های مینیمال به رنگ خنثی و شال همرنگ با کفش، این ست را تکمیل کنید. توجه کنید که در کنار پترن پلنگی، بهتر است رنگ یا پترن چشمگیر دیگری را وارد نکنید، مگر اینکه آگاهانه قصد ساخت استایلی ماکسیمال را داشته باشید.

 

 

در سومین ست کرمی- پلنگی، می ‌توانید از لگینگ ها یا شلوارهای از بالا گشاد در کنار مانتوی کرمی جلوباز استفاده کنید. معمولاً در کنار پترن پلنگی، سایر آیتم ها تا حد امکان ساده و خنثی انتخاب می ‌شوند. باید بدانید که اکسسوری های طلایی رنگ بهترین گزینه در کنار مانتوی کرمی هستند.

 

 

در یک ست تابستانه جدید، می ‌توانید مانتوی کرمی را با شلوار فاق بلندی از همین رنگ ترکیب کنید و با انتخاب شال برگ انجیری، جلوه دوچندانی به استایل روزانه خود ببخشید.

 

 

رنگ کرمی، یکی از رنگ های پرطرفدار در ساخت استایل های دانشجویی نیز هست. برای این هدف پیشنهاد می‌کنیم از شلوارهای گشاد جین یا پارچه ای با رنگ تیره در کنار مانتوی کرمی استفاده کنید. کوله پشتی های همرنگ کتانی یا کیف هایی که به صورت یک طرفه روی شانه می‌افتند گزینه های خوبی برای تکمیل یک ست دانشگاهی هستند.

 

 

یکی از رنگ های با نشاطی که می ‌توانید با خیالت راحت از آن در کنار کرمی استفاده کنید، رنگ نارنجی است. در مورد مانتوها و بارانی های کرمی بلند، پیشنهاد ما بوت های پاشنه بلند هستند و در کنار مانتوهای گشاد و کوتاه، صندل های نارنجی رنگ را پیشنهاد می ‌کنیم. همچنین، با توجه به رسمی یا کژوال بودن ست، می‌ توانید از کیف های چوبی، کلاچ ها یا کیف های کمری رنگی استفاده کنید.

برای انتخاب کیف و کفش به همراه مانتوی کرمی می‌توانید از تضاد تیره - روشن استفاده کنید و رنگ قهوه ای سوخته را در کنار آیتم های روشن کرمی و سفید به کار ببرید. علاوه بر آن، قهوه ای سوخته رنگ مناسبی برای انتخاب عینک آفتابی به عنوان اکسسوری این ست است.
شلوارهای چرم و جیر مشکی، آیتم جذابی برای ساخت ست های زمستانه اند. پیشنهاد می ‌کنیم اگر رنگ این مدل شلوار را مشکی انتخاب کردید، حتماً بالاتنه را نیز از همین رنگ بپوشید و پالتوی کرمی را در نهایت روی شانه ها بیندازید. نیم بوت های مشکی یا پاشنه بلندهای کلاسیک، انتخاب های خوبی برای این ترکیب هستند.

 

 

مطالب بیشتر: چگونه مانتو ساده را تزیین کنیم

 

مانتو کرم را با چه شالی ست کنم؟


رنگ کرم از آن رنگ ‌های پرطرفداری است که در کمد همه خانم ها پیدا می ‌شود. رنگ کرم (بسته به غلظت رنگی) از ترکیب سه رنگ زرد و آبی و قرمز ساخته می‌ شود و در دایره رنگی در گروه رنگ های خنثی و سرد قرار می‌ گیرد. برای ست کردن این رنگ ابتدا باید بدانید که پوست شما در گروه رنگ های سرد قرار می‌گیرد یا گرم. برای این کار به رگ دست خود دقت کنید. اگر رگ دستتان مایل به سبز بود پوست شما گرم و اگر مایل به آبی بود پوست شما در گروه رنگ ‌های سرد قرار می ‌گیرد. رنگ کرم برای پوست ‌های گروه گرم مناسب تر است. بنابراین اگر پوست سرد دارید سعی کنید از رنگ ‌های گرم به عنوان شال و روسری برای تعدیل این رنگ در ست کردن لباس‌هایتان استفاده کنید.
برای انتخاب شال یا روسری برای ست مانتو کرم ابتدا رنگ ‌هایی که با رنگ پوست شما تناسب دارد را در نظر بگیرید و پس از آن، از بین رنگ ‌های مکمل کرم، رنگ مناسب را انتخاب کنید. برای انتخاب شال و روسری مناسب با مانتوی کرم می ‌توانید از رنگ‌ های طوسی، مشکی، سفید، قرمز و زرشکی، نارنجی، صورتی و گلبهی، لجنی، مردابی، آبی و سرمه ای استفاده کنید. البته به این نکته توجه کنید که برای مانتو‌های کرمی خیلی روشن بهتر است از رنگ سفید استفاده نشود.
در انتخاب شلوار مناسب باز هم رنگ ‌های خنثی و طبیعی بهترین گزینه‌ ها هستند. رنگ‌ هایی مثل سفید، مشکی، سرکه ای، رنگ ‌های خاکی و بژ، طوسی، آبی و سرمه ای از جمله این رنگ ‌ها به شمار می‌آیند.
در مورد مانتو‌های کرم باید این نکته را بدانید که این مانتو‌ها با لباس ها، شال و روسری ‌های پوست ماری و پلنگی که این روز‌ها خیلی ترند هستند، به خوبی ست می‌ شوند

 

 

همچنین، اگر مانتوی کرمی بهاره ای در کمد خود دارید و ایده ای برای ست کردن آن به ذهنتان نمی ‌رسد، پیشنهاد می ‌کنیم آن را با روسری های بزرگ و طرح دار بپوشید. در طراحی این روسری ها معمولاً بیش از یک رنگ به کار رفته است. برای مثال اگر رنگ آبی فیروزه ای در جزئیات روسری شما به چشم می‌ خورد، یک شلوار جین و کیف دستی کوچکی به همین رنگ انتخاب کنید و یک ست زیبای بهاره بسازید.

 

 

 

برای خرید انواع لباس زنانه، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه دیزی بست اقدام نمائید.

 

با مانتو کرمی چی بپوشم

چطوری میتونم کمکتون کنم؟