ایده های رایج و راحت زمستانی برای خانم های شیک پوش

خلاصه

با فرا رسیدن فصل زمستان باید به فکر استایل جذاب و زیبای زمستانی باشید. اکثر خانم ها به دنبال لباس های زمستانی هستند که علاوه بر راحت بودن، استایل آنها را به خوبی حفظ کند، اما پیدا کردن این لباس ها در بسیاری از اوقات می تواند مشکل باشد. برای داشتن یک تیپ جذاب زنانه خیلی مهم است که قواعد و اصول لباس پوشیدن را بدانید. ما در این مطلب بهترین ایده ها برا

۱۳۹۹ دوشنبه ۲۷ بهمن
781بازدید
ایده های رایج و راحت زمستانی برای خانم های شیک پوش

 

با فرا رسیدن فصل زمستان باید به فکر استایل جذاب و زیبای زمستانی باشید. اکثر خانم ها در فروشگاه های لباس زنانه، به دنبال لباس های زمستانی هستند که علاوه بر راحت بودن، استایل آنها را به خوبی حفظ کند، اما پیدا کردن این لباس ها در بسیاری از اوقات می تواند مشکل باشد. برای داشتن یک تیپ جذاب زنانه خیلی مهم است که قواعد و اصول لباس پوشیدن را بدانید. ما در این مطلب بهترین ایده ها برای پوشیدن لباس زمستانی را برایتان بازگو کرده ایم.

 

ژاکت های بافتنی بزرگ

همه خانم ها ژاکت های بافتنی بزرگ دارند. یکی از آن ها را انتخاب کنید که مناسب پوشیدن با بوت های بلند و بالای زانو باشد. استفاده از زیورآلات ساده در این استایل می تواند ظاهر زیباتری به شما بدهد.

 

ژاکت بافتنی بزرگ

ژاکت یقه شل خاکستری

ژاکت یقه دار خاکستری به هر لباسی می آید. شما می توانید آن را با شلوار جین، شلوار مشکی و یا حتی در صورت تمایل با جلیقه ست کنید.

 

بوت های شکارچی

از بوت های قهوه ای ساده خسته شده اید؟ بوت های شکارچی قادر هستند بازی را برای شما عوض کنند. این بوت ها علاوه بر اینکه انگشتان شما را گرم نگاه می دارند، پای شما را از خیس شدن نجات خواهند داد.

 

کت و شال

برای این استایل رنگ های خنثی انتخاب کنید تا بتوانید آن ها را با هر نوع لباسی ادغام کنید. رنگ هایی مثل مشکی، قهوه ای، خاکستری و سفید از رنگ های ایده آل محسوب می شوند.

 

ست کردن کت و شال

 

جوراب روی بوت و شال

برای روزهایی که دمای هوا به شدت افت می کند، ترکیب جوراب های روی بوت و شال می تواند ایده بسیار زیبایی باشد.

 

بلوزهای ژاکتی

آیا پوشیدن یک لباس یکسره به جای یک بلوز، یک ژاکت و یا لباس های دیگر بهتر نیست؟ این استایل برای محل کار بسیار مناسب به نظر می رسد.

 

بلوزهای ژاکتی

 

کت های سفید یا پاستیلی

به جای استفاده از کت های زنانه مشکی و قهوه ای همیشگی، با استفاده از کت های سفید و پاستیلی زمستان خود را روشن کنید. این تیپ علاوه بر با کلاس بودن بر طراوت شما می افزاید.

 

پوشش رنگی زمستانی

انتخاب و خرید لباس زنانه زمستانی در رنگهای مورد علاقه تان هم می تواند یکی از گزینه های مناسب باشد، بخصوص زمانی که بدانید آن ها را با چه چیزهایی ترکیب کنید.

 

پوشیدن نیم بوت در همه فصلها

نیم بوت ها فقط مخصوص پائیز نیستند. پیشنهاد ما به شما این است كه نیم بوت را با یك شلوار سفید یا طوسی استفاده كنید. به این ترتیب جلوه آن دو چندان می‌شود، ولی با شلوار جین هم می توان استایل زیبایی با نیم بوت ایجاد کرد.

پوشیدن نیم بوت در همه فصلها

پوشیدن لباسهابی با یقه بزرگ

از پوشیدن شال زنانه خسته شده اید؟ پوشیدن لباس هایی با یقه بزرگ چاره کار شماست. یقه های بزرگ همان گرمایی که از شال می گیرید را به شما هدیه می کنند. با اضافه کردن یک گردنبند زیبا تیپ خود را کامل کنید.

 

پالتوی ساده

یك پالتوی ساده كرم رنگ كه یك لایه كلفت پشم هم زیر آن قرار دارد و گرمای آن را دو چندان می‌ كند می تواند انتخاب خوبی برای روزهای سرد زمستان باشد. این مدل برای خانم ‌هایی كه مجموعه ‌های اسپرت را بیشتر می ‌پسندند، مناسب ‌تر است. این پالتو كاملاً هماهنگ با روزهای سرد زمستانی است.

 

پالتوی ساده و شیک

 

شال کرمی ساده

شال كرمی ساده می ‌تواند برای هر شرایط و مکانی گزینه مناسبی باشد. این شال، ست شما را تكمیل می ‌كند و تقریباً با هر لباسی هماهنگ می شود.

 

مطالب بیشتر: طریقه مراقبت و شستشو از لباس های پشمی

 

ست چرم

یکی از بهترین انتخاب ها برای تن پوش زمستانی در ستی که از دستبند، دستکش و چکمه چرم تهیه شده، یک کت چرم کوتاه است. یادتان باشد امسال این کت‌ های چرم برای زمستان رایج شده ‌اند و شما خانمی باب روز به حساب می‌آیید.

 

ست چرم جذاب

 

 

کیف بزرگ و سبک

كیف بزرگ و سبك با جنس خوب همیشه همراه مناسبی برای خانم ‌هاست. این مدل كیف در عین جادار بودن، فوق ‌العاده شیك و برازنده دستان شماست. پس داشتن این مدل را در کمد كیف ‌های خود فراموش نكنید.

 

كیف بزرگ و سبك با جنس خوب

ایده های رایج و راحت زمستانی برای خانم های شیک پوش

چطوری میتونم کمکتون کنم؟