چگونه لباس طرح گلدار بپوشیم؟

خلاصه

هر چند لباس های ساده و تک رنگ در مجالس رسمی می‌تواند شما را فردی کلاسیک و جدی و با ابهت نشان دهد، اما توجه داشته‌ باشید که نباید از لباس های گلدار چشم‌ پوشی کنید. چون این لباس ها شما را فردی شاد و امیدوار به آینده و زندگی نشان می‌دهند، حتی اگر رنگ تیره ای داشته باشند. لباس مجلسی های گلدار برای پوشیدن در جشن ها و مجالس مختلف مناسب هستند و بهتر است ب

۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۲ بهمن
892بازدید
چگونه لباس طرح گلدار بپوشیم؟

چگونه لباس طرح گلدار بپوشیم؟

هر چند لباس های ساده و تک رنگ در مجالس رسمی می‌تواند شما را فردی کلاسیک و جدی و با ابهت نشان دهد، اما توجه داشته‌ باشید که نباید از خرید لباس زنانه گلدار چشم‌ پوشی کنید. چون این لباس ها شما را فردی شاد و امیدوار به آینده و زندگی نشان می‌دهند، حتی اگر رنگ تیره ای داشته باشند.
لباس مجلسی های گلدار برای پوشیدن در جشن ها و مجالس مختلف مناسب هستند و بهتر است با کفش زنانه پاشنه بلند ست شوند. البته لباس های گلدار مناسب مهمانی ‌هایی است که تم شادی دارند حتی اگر این مهمانی ‌ها رسمی باشد. مثلاً مهمانی عروسی برای پوشیدن لباس های گلدار خیلی مناسب است. اگر تا به حال جرأت استفاده از لباس ‌های گلدار را در استایل خود نداشته ‌اید حالا وقت آن است که ترس را کنار بگذارید و تیپ‌ تان را با لباس ‌های گلدار نو کنید. اما پوشیدن لباس های گلدار قواعد خاصی دارد که در این مطلب به آنها اشاره کرده ایم

چگونه لباس طرح گلدار بپوشیم؟

 

فقط یک تکه از لباس ‌هایتان را گلدار انتخاب کنید

به عنوان مثال اگر مانتویتان گلدار است، شال و شلوار یا دامن ‌تان را طرح‌ دار انتخاب نکنید. زیرا شما از ساکنین قبایل آفریقایی که نیستید که هر جزء از لباستان چند رنگ و چند طرح باشد .

 

 

از طرح هایی با رنگ های زنده و شاد استفاده کنید

اگر قرار نیست از رنگ های شاده و زنده استفاده کنید پس دلیلی برای پوشیدن این لباس ها ندارید. اما اگر از لباس های طرحدار استفاده کردید باید لباس های دیگرتان به رنگ های ساده و خنثی باشد. مثلاً یک دامن سفید با گل ‌های قرمز و برگ‌ های سبز را با یک مانتوی سفید ساده و روسری سبز ساده ست کنید.

 

 

لباس ‌های دیگر را متناسب با طرح لباس گلدار انتخاب کنید

اگر مانتوی شما زمینه آبی با گل ‌های زرد و شکوفه ‌های نارنجی دارد، می توانید از رنگ‌ های آبی و زرد و نارنجی برای انتخاب رنگ دامن یا شلوار، روسری، کمربند، کیف و کفش ‌تان استفاده کنید. رنگ ‌های غالب (مثل آبی زمینه) را زیاد استفاده نکنید و به سراغ رنگی بروید که در حد چند لکه کوچک در گل‌گلی ‌ها به چشم می ‌خورد

 

نحوه ست کردن لباس گلدار

 

دور اکسسوری های پر زرق و برق را خط بکشید

لباس های گلدار خودشان بقدر کافی شلوغ هستند و دیگر لازم نیست از زیورآلات زیادی استفاده کنید. برای انتخاب کیف و کفش هم مدل‌ های دخترانه و اسپرت انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهند بود.

 

 

آرایش ملایمی داشته باشید

یکی از مزایای لباس های گلدار این است که شما را جوان تر و شاداب تر نشان می دهند، پس لازم نیست که از انواع کرم پودرها و سایه های رنگارنگ برای جوانتر و زیباتر شدن استفاده کنید .این لباس‌ ها سبکی کلاسیک و ظریف دارند، به همین دلیل آرایش ملایم و طبیعی بهترین پیشنهاد ما به شماست.

 

مطالب بیشتر: هشت اصل مهم برای ست کردن یقه اسکی

 

کت گلدار بپوشید

همه خانم‌ ها یک یا چند کت و کاپشن برای روزهای پاییز و زمستان در کمد لباس‌ هایشان دارند. اما می‌توانید به جای روند همیشگی در خرید لباس جسارت به خرج بدهید و یک کت یا کاپشن گلدار بخرید. می‌توانید رنگ گل‌ های کت را با رنگ زمینه سایر لباس ‌ها ست کنید تا استایلی چشم نواز داشته باشید

پیراهن گلدار

 

کیف و کفش گلدار

لزومی ندارد طرح گل گلی فقط در پیراهن و لباس شما باشد، کیف و کفش و نیم بوت گل گلی هم می ‌تواند گزینه بعدی انتخاب شما باشد. طرح‌ هایی با پس زمینه تیره یا سیاه با برگ‌ ها و گل ‌های رنگارنگ طرح ‌هایی فولکلور هستند.

 

 

گل‌ های ریز و درشت

در این گونه موارد باید رنگ‌ ها و طرح گل‌ ها کاملاً شبیه هم باشد. متفاوت بودن رنگ‌ها اصلاً توصیه نمی‌شود. شما می‌توانید به طور مثال یک بلوز را با کفش یا روسری خود ست کنید.

 

طرح سیاه و سفید گلدار

ترکیب این دو رنگ استایلی بسیار شیک به شما می‌دهد. می ‌توانید رنگ سیاه را به عنوان رنگ غالب انتخاب کرده و از رنگ سفید همراه آن استفاده کنید.

 

طرح سیاه و سفید گلدار

 

نحوه ست کردن لباس با طرح گلدار و راه راه

به طور مثال می‌ توان یک شلوار راه راه را با یک بلوز با طرح گلدار ظریف پوشید. در این استایل گل ‌های درشت یا حتی راه راه‌ های پهن توصیه نمی‌شود.

 

 

اکسسوری ‌های هماهنگ با لباس‌ مجلسی گلدار

اگر واقعاً می‌ خواهید که مد روز باشید نمی‌توانید نسبت به کیف و کفش و اکسسوری ‌ها بی تفاوت باشید. کیف زنانه و کفش گلدار به هر لباس مجلسی ساده ‌ای جان تازه می ‌بخشد. اگر هماهنگی بین رنگ ‌ها را رعایت کنید، داشتن زیورآلات یا گیره ‌های مخصوص مو که با لباس گلدارتان ست باشد فوق العاده خواهد بود. کاربرد تل مو و گیره ‌هایی با گل‌ های مصنوعی زیبا در این استایل بسیار مرسوم است.

چگونه لباس طرح گلدار بپوشیم؟

چطوری میتونم کمکتون کنم؟