هشت اصل مهم برای ست کردن یقه اسکی ها

خلاصه

پوشیدن بافت یقه اسکی در فصل های پاییز و زمستان، گزینه بسیار مناسبی است تا هم استایل زیبایی داشته باشید و هم بدن خود را گرم نگه دارید. شاید فکر کنید که ست کردن لباس های یقه اسکی با لباس های دیگر کار مشکلی است، اما در این دو فصل می‌توانید یقه اسکی ها را به آسانی با کاپشن و پالتوی خود ست کنید. در این مطلب به شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید این مد

۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۵ بهمن
4829بازدید
هشت اصل مهم برای ست کردن یقه اسکی ها

هشت اصل مهم برای ست کردن یقه اسکی ها

پوشیدن بافت یقه اسکی در فصل های پاییز و زمستان، گزینه بسیار مناسبی است تا هم استایل زیبایی داشته باشید و هم بدن خود را گرم نگه دارید. شاید فکر کنید که ست کردن لباس های یقه اسکی با لباس های دیگر   و انواع لباس زنانه کار مشکلی است، اما در این دو فصل می‌توانید یقه اسکی ها را به آسانی با کاپشن و پالتوی زنانه خود ست کنید. در این مطلب به شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید این مدل بلوز را با بقیه لباس ها ست کرده و استایل جذابی داشته باشید.

 

نکات مهم برای ست کردن یقه اسکی ها

 

لباس های مناسب برای ست کردن با یقه اسکی:

 

کت اسپرت با یقه اسکی

استفاده از کت اسپرت در کنار یک لباس یقه اسکی فیت، رهایی از استایل روزانه شما در محل کار و همچنین جدی به نظر رسیدن بیشتر شما را به همراه دارد. نکته مهم در این مورد این است که باید از لباس های تک رنگ استفاده کنید.

 

جلیقه اداری با یقه اسکی

جلیقه های شیک اداری به همراه یک ژاکت گرم و لباس یقه اسکی، ترکیبی بی نظیر ایجاد می کند.

 

سارافون کمربند دار با یقه اسکی

پوشیدن دو ژاکت بصورت همزمان بسیار سخت به نظر می رسد اما شما می توانید از لباس های بلند بر روی یقه اسکی استفاده کنید. زاویه خطوط در این لباس بسیار مدرن جلوه می کند.

 

کت بارانی با یقه اسکی

در کل هر چیزی که شبیه کت های بارانی و یا لباس های کابوی ها باشد، برای هماهنگ کردن با یقه اسکی مناسب به نظر می رسد

لباس های مناسب برای ست کردن با یقه اسکی:

 

 یقه اسکی شیک

تعجب نکنید! شما می توانید دو لباس یقه اسکی را روی هم بپوشید و در عین حال بسیار شیک شوید. تنها شرط آن است که از رنگ های متفاوت و مناسب استفاده کنید.

 

یقه اسکی با شلوارهای بلند دمپا گشاد

شلوارهای بلند گرم با پاچه های گشاد می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای ست شدن با یقه اسکی ها باشند.

 

با یقه اسکی چی بپوشیم؟

 

 یقه اسکی با دامن بلند

فقط کافیست این استایل را امتحان کنید تا مطمئن شوید که از هر نظر یک انتخاب منطقی داشته اید. برای میهمانی‌ های دوستانه می ‌توانید یک لباس یقه اسکی خوشرنگ و ساده را با یک دامن بلند یا متوسط همراه کنید. در این مورد رنگ‌ ها را در نظر بگیرید و کفش را همرنگ با یکی از تکه ‌های لباس انتخاب کنید. در عین حال به جنس دامنی که انتخاب می‌کنید، دقت کنید که تا جای ممکن با فصل سرما همخوانی داشته باشد.

 

یقه اسکی با دامن

 

یقه اسکی با لباس آستین کوتاه

با پوشیدن یک یقه اسکی زیر لباس های آستین کوتاه خود، شخصیت تازه ای به آن ها ببخشید. ظاهر شکل گرفته و سنگین تر شما نتیجه ای باورنکردنی خواهد داشت.

 

 

مطالب مرتبط: در خرید پالتو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

 

 

حساسیت به یقه اسکی

گاهی ممکن است پوست شما به جنس پشمی یا بافتنی یقه اسکی حساسیت داشته باشد. در این صورت می‌توانید یک یقه اسکی از جنس نازکتر و ضد حساسیت بپوشید. اگر این مدل لباس شما، یقه ‌ای بازتر داشته باشد، پوست شما را کمتر اذیت می کند و همچنین ظاهری جذاب به شما می دهد

 

یقه اسکی برای گردن های بلند

شما برای تیپ زدن با یقه اسکی به گردنی تقریبا کشیده نیاز دارید به این علت که یقه اسکی بویژه با بافت درشت برای زنان با گردن‌های پهن و کوتاه مناسب نیست .چون این افراد با پوشیدن این پیراهن‌ ها به ‌دلیل فاصله بسیار کوتاه بین چانه و بالای یقه ظاهر نامناسبی پیدا می‌کنند. اما ناراحت نباشید چون بافت ‌های یقه ایستاده از جنس پشمی سبک یا کشمیر به جای یقه اسکی تیپ شما را بدون این ‌که حجم یقه آنها کاهش پیدا کند، زیباتر نشان می‌دهد.

 

یقه اسکی برای گردن های بلند

 

هنگام پوشیدن یقه اسکی از چه مواردی پرهیز کنید؟

-گردنبند: در هنگام استفاده از یقه اسکی تا جایی که می توانید از جواهرات دوری کنید.
- روسری: اگر قرار است روسری سرتان کنید، بهتر است فکر استفاده از یقه اسکی را از ذهنتان بیرون کنید.
- لباس های یقه گرد یا یقه هفت: از پوشیدن لباس های یقه گرد و یا یقه هفت روی یقه اسکی ها به شدت پرهیز کنید. این استایل مدت هاست که جایی در دنیای مد ندارد.
- شلوارهای تنگ: شلوارهای تنگ مثل شلوار جین تنگ، به هیچ وجه گزینه مناسبی برای ست شدن با یقه اسکی ها نیستند. وقتی یقه اسکی می پوشیم، پایین تنه باید کمی برجسته تر جلوه کند.

 

هشت اصل مهم برای ست کردن یقه اسکی ها

چطوری میتونم کمکتون کنم؟