شش نکته برای پیدا کردن صندل مناسب هر استایل

خلاصه

با وجود مدل ‌های متنوع صندل زنانه، رعایت کردن اصول پوشیدن این نوع پاپوش می‌تواند به ایجاد یک استایل زیبا و جذاب کمک کند. بسیاری از اصول و دستور العمل‌ ها در مورد پوشیدن صندل زنانه با استایل غربی مطابقت دارد، به این معنا که در ایران خانم‌ ها مجبور به پوشیدن مانتو هستند. بنابراین هر مدل صندل در ایران را می‌ توان با مانتو پوشید. اما بانوان و دختران ای

۱۳۹۹ شنبه ۴ بهمن
2670بازدید
شش نکته برای پیدا کردن صندل مناسب هر استایل

شش نکته برای پیدا کردن صندل مناسب هر استایل

با وجود مدل ‌های متنوع صندل زنانه، رعایت کردن اصول پوشیدن این نوع پاپوش می‌تواند به ایجاد یک استایل زیبا و جذاب کمک کند. بسیاری از اصول و دستور العمل‌ ها در مورد پوشیدن صندل زنانه با استایل غربی مطابقت دارد، به این معنا که در ایران خانم‌ ها مجبور به خرید مانتو زنانه و پوشیدن آن هستند. بنابراین هر مدل صندل در ایران را می‌ توان با مانتو پوشید. اما بانوان و دختران ایرانی نیز می‌توانند برای مهمانی‌ ها یا مجالس از سبک ‌های پوشش ارائه شده در این مقاله استفاده کنند.

 

اهمیت پوشیدن صندل مناسب

برای هر موقعیت و هر نوع استایلی به دنبال صندل مناسب باشید. همچنین به سراغ استایل‌ های متفاوت بروید و با انواع شلوار جین زنانه و شلوار پارچه ‌ای و لباس‌ های مختلف، تیپی منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید. صندل ها با توجه به پاشنه دار و بدون پاشنه بودن، برای موقعیت‌ های مختلف کاربرد دارند، اما به هیچ عنوان نباید از صندل در محیط کار و دانشگاه استفاده کنید. با این حال، می‌ توانید با خرید یک مدل صندل زیبا، تمام روزهای تابستانی خود را در نهایت لذت و احساس سبکی و خنکی سپری کنید. همچنین، تنوع رنگ و مدل در صندل‌ ها به شما انتخاب ‌های خیلی زیاد و نیز بهانه‌ ای خواهد داد تا همیشه به پاهای خود برسید و ناخن‌ هایتان را پدیکور کنید.

انتخاب صندل مناسب

 

صندل های مناسب لباس های کش بافت

این سبک غیر رسمی لباس، با یک جفت صندل تخت عالی می شود، به طوری که آن را تبدیل به یک تیپ پرطرفدار می کند. اگر برنامه پیاده روی طولانی دارید، دنبال صندل هایی با کف قوس دار بگردید. بعضی از صندل های چوب پنبه ای چنان قالب پا هستند که انگار شکسته شده اند. این صندل ها کف قوس دار دارند. دمپایی ها همچنین مورد علاقه خیلی از خانم ها هستند. هر چند این هشدار را بدهیم که اکثر دمپایی ها کف قوس دار ندارند. صندل های تی شکل و بزرگ انتخاب مناسب تری برای ست شدن با لباس های زنانه کش بافت هستند. برای خانم هایی که با پاشنه تخت راحت نیستند، یک پاشنه کلفت تر انتخاب کنید تا بهتر بتواند وزن پا را توزیع و تحمل کند. رنگ های قهوه ای و مشکی انتخاب های کلاسیکی برای صندل هستند. اما در نظر بگیرید که آن رنگ هایی را انتخاب کنید که روی رنگ لباس تأکید کنند. انتخاب محبوب دیگر، صندل هایی هستند که بر رویشان طرح های نقاشی شده دارند که شخصیت پوشنده را بازتاب می دهند.

صندل مناسب لباس کش بافت

 

صندل مناسب کت و شلوار

دمپایی را در خانه بگذارید و با یک جفت صندل پاشنه کوتاه رسمی تر باشید. از پاشنه های بلند و کلفت دوری کنید. به همان اندازه هم از پاشنه های خیلی نازک دوری کنید. صندل های پوشیده شده در بدلیجات، زرق و برق و جواهرات بدلی، به طور کلی برای پوشیدن با کت و شلوار مناسب نیستند. صندل های بزگ یا تی شکل انتخاب کنید که تزیینات ظریف مناسب کت و شلوار زنانه یا کت و دامن تابستانه زنانه دارند. با پوشیدن صندل های تی شکل پاشنه کوتاه همراه کت و دامن، پاهای خود را کشیده و صاف نشان دهید. همچنین این مدل ها برای کت و شلوار زنانه نیز مناسب هستند. بهتر است رنگ های خنثی مانند مشکی، قهوه ای، خاکستری، برنجی، و یا مسی را انتخاب کنید.

صندل مناسب کت و شلوار

 

صندل مناسب لباس مشکی کوتاه

وقتی می خواهید برای لباس مشکی کوتاه صندل انتخاب کنید، باید از پاشنه های تیز 10 سانتی متری دوری کنید. در حالی که یک جفت صندل مشکی به لباس مشکی کوتاه می آید، نباید اولین گزینه باشد. هر رنگ صندل به لباس مشکی می آید، ولی باید بهترین گزینه را انتخاب کنید. تنها محدودیت درباره این که چه صندلی به لباس مشکی کوتاه می آید، این است که چه صندل هایی در کمد کفشتان وجود دارند. این انتخاب را به صندل هایی با کف و پاشنه کلفت، با طرح و رنگ خیره کننده توسعه دهید. آویزجات، طرح مخمل، طرح های مختلف و درخشندگی، برای اضافه شدن به صندل های کلاسیک در اینجا عالی هستند. برای افزایش ثبات، انتخاب سبک هایی از صندل را در نظر بگیرید که یک یا دو بند در بالای پاشنه دارند. اگر برنامه شما شامل مدت زیادی سر پا ماندن است، با صندل های تخت یا پاشنه کوتاه به مهمانی بروید. مدلی را انتخاب کنید که به پاهایتان آسیب نرساند، چون کج راه رفتن یا ایستادن تیپ زیبایتان را به هم می ریزد.

صندل مناسب لباس مشکی کوتاه

 

صندل مناسب شلوار جین

شلوار جین انتخاب بسیاری از خانم هاست و این نوع شلوار برای موقعیت های مختلف مناسب می باشد. با انتخاب لباس بالاتنه و صندل درست، شلوار جین از شلوار راحت به شلواری افسانه ای تبدیل می شود. برای شلوار جین های شیک و رسمی بهتر است یک جفت صندل کلفت تی شکل یا یک جفت صندل پاشنه دار برای جلوگیری از کشیده شدن لبه شلوار به زمین بپوشید. از صندل های پر تزیین دوری کنید چون که لبه شلوار جزییات صندل را پنهان می کند.

برای شلوار جین های غیررسمی هم بهتر است صندل های راحت تر را انتخاب کنید. یک جفت صندل پاشنه کلفت از جنس چوب پنبه راحت است و لبه شلوار را دور از زمین نگه می دارد. صندل های کلفت و تی شکل همراه تزیینات، مناسب شلوار جین های جذب هستند.

صندل مناسب شلوار جین

مطالب بیشتر: با کفش قرمز چه بپوشیم؟

 

ست کردن صندل پاشنه بلند

این نوع صندل ‌ها برای ست کردن با پیراهن یا دامن، از صندل ‌های تخت مناسب‌ ترند. اما با جین‌ های ساده و تنگ ‌تر نیز قابل پوشیدن هستند. در کل می‌توان گفت که صندل‌ های پاشنه بلند برای ست کردن با هر لباسی، از پیراهن ‌های رنگارنگ گرفته تا سرهمی‌ های ساده‌ زنانه، مناسب هستند. شما می‌توانید از یک صندل پاشنه بلند کرم رنگ ساده و جلو باز استفاده کنید و یا اگر به مهمانی غیر رسمی‌تری می ‌روید، صندل‌ هایی با طرحی شلوغ‌ تر و رنگی جیغ‌ تر بپوشید.

ست کردن صندل پاشنه بلند

 

ست کردن صندل های ساحلی

از آنجا که صندل های بزرگ با پاشنه های بلند ممکن است با لباس های ساحلی گیج کننده به نظر برسند، آن ها را دور از ساحل نگه دارید. به علاوه، هدف اصلی یک صندل ساحلی حفاظت پا از شن و ماسه داغ در راه بین ماشین و آب است. یک بعد از ظهر در ساحل نیاز به صندل هایی مقاوم در برابر آب و شن های داغ دارد یا این که به اندازه کافی ارزان باشند که فقط یک بار مصرف شوند. صندل چوب پنبه ای برای پوشیدن در ساحل مناسب هستند و همینطور وقتی لباس های باز بپوشید، یک ضرورت قطعی اند. به عنوان یک انتخاب با دوام دیگر، صندل های جنس پلی اورتان که به آسانی تمیز می شوند در نظر بگیرید. و به عنوان یک انتخاب ارزان تر، یک جفت دمپایی معمولی تر را در نظر بگیرید.

ست کردن صندل های ساحلی

 

برای خرید کفش زنانه ارزان، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه دیزی بست اقدام نمائید.

شش نکته برای پیدا کردن صندل مناسب هر استایل

چطوری میتونم کمکتون کنم؟