با کفش قرمز چه بپوشیم؟

خلاصه

هر خانمی باید حداقل یک جفت کفش قرمز در کمد لباس خود داشته باشد. رنگ قرمز، زنده و پر جنب و جوش است و باعث می شود استایل شما شیک و جذاب به نظر برسد. ولی باید بدانید که کفش ‌های قرمز چطور می‌توانند ظاهر ساده شما را رنگ و بویی تازه ببخشند، به طوری که هیچ‌ کس چشم از شما بر ندارد. کفش قرمز می تواند استایل شما را ملایم و مطلوب کند و ظاهری پر ابهت و با اعت

۱۳۹۹ جمعه ۳ بهمن
2047بازدید
با کفش قرمز چه بپوشیم؟

با کفش قرمز چه بپوشیم؟

هر خانمی باید حداقل یک جفت کفش زنانه قرمز در کمد لباس خود داشته باشد. رنگ قرمز، زنده و پر جنب و جوش است و باعث می شود استایل شما شیک و جذاب به نظر برسد. ولی باید بدانید که کفش ‌های قرمز چطور می‌توانند ظاهر ساده شما را رنگ و بویی تازه ببخشند، به طوری که هیچ‌ کس چشم از شما بر ندارد. کفش قرمز می تواند استایل شما را ملایم و مطلوب کند و ظاهری پر ابهت و با اعتماد به نفس به شما ببخشد، البته به شرط اینکه آن را همراه با لباس درست و مناسب بپوشید. برای اینکه بدانید چطور می‌توانید کفش قرمز را با لباس ست کنید، خواندن ادامه مطلب را از دست ندهید.

با کفش قرمز چه بپوشیم؟

یک کفش پاشنه بلند قرمز بپوشید

اگر دنبال کفشی هستید که در یک مهمانی، و یا یک مراسم خاص، شما را جذاب ‌تر نشان بدهد و توجه همه را به خود جلب کند و اعتماد به نفستان را بالا ببرد، یک کفش پاشنه بلند قرمز بهترین گزینه برای شماست. فقط حواستان باشد که این رنگ کفش را با چه لباس‌ هایی ست می‌کنید. اگر آن را با لباس‌ های خیلی شلوغ ست کنید، اثر معکوسی خواهد داشت.

 

ست کردن کفش قرمز با رنگ های خنثی

اگر رنگ مشکی، قهوه‌ای، خاکستری، کرم، سفید، و آبی تیره تنها رنگ ‌هایی هستند که در استایل شما دیده می‌شوند، با انتخاب یک کفش به رنگ خنثی، تمام جذابیت این رنگ‌ها را از بین خواهید برد. در عوض، استفاده از یک کفش به رنگ قرمز روشن شما را قادر می‌سازد تا استایل خود را از حالت سادگی خارج کنید و کمی به آن رنگ و لعاب بدهید. به عنوان مثال، می‌توانید یک دامن مدل مدادی به رنگ مشکی را با یک شومیز به رنگ مشکی، و یک کفش ساده به رنگ قرمز ست کنید و استایلی شیک و جذاب داشته باشید.

ست کردن کفش قرمز با رنگ های خنثی

 

استفاده از تکنیک کالر بلاکینگ

اصطلاح کالر بلاکینگ به معنای استفاده هم زمان از رنگ ‌هایی است که در چرخه رنگ در مقابل یکدیگر قرار دارند. برای این کار باید چند رنگ درخشان و مکمل را با هم ست کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید کفش قرمز رنگ خود را همراه با یک پیراهن به رنگ صورتی و یا نارنجی بپوشید.

استفاده از تکنیک کالر بلاکینگ

 

کفش قرمز را با لباس قرمز ست نکنید

یادتان باشد که اگر یک پیراهن ساده به رنگ قرمز دارید، هرگز آن را با یک جفت کفش به رنگ قرمز ست نکنید. اگر این کار را انجام بدهید، استایلتان بیش از حد جلب توجه خواهد کرد. اگر هم دوست دارید که این کار را انجام بدهید، بهتر است که رنگ پیراهن خود را یکی از تناژهای تیره رنگ قرمز انتخاب کنید تا به نوعی در رنگ‌ های استایل شما تعادل برقرار شود؛ به عنوان مثال می توانید کفش قرمز رنگ را با پیراهن مایل به زرشکی انتخاب کنید.

 

مطالب بیشتر: با کفش و بوت قهوه ای چه بپوشیم؟

 

ست کردن کفش قرمز با لباس سبز

استفاده از رنگ قرمز و رنگ سبز در کنار هم، بسیاری از ما را به یاد رنگ ‌های کریسمس می‌اندازد. به همین دلیل، اگر این دو رنگ را در کنار هم ست کنید، به نظر می‌رسد که برای یک مناسبت خاص، یعنی کریسمس یا شب یلدا لباس پوشیده ‌اید. اگر دوست دارید که در استایل خود به طور هم زمان از رنگ قرمز و سبز استفاده کنید، بهتر است که به جای تناژهای روشن رنگ سبز، از تناژهای تیره‌ تر آن مثلاً رنگ سبز زیتونی استفاده کنید.

ست کردن کفش قرمز با لباس سبز

 

پوشیدن کفش قرمز با لباس سفید

اگر در مورد ست کردن یک لباس سفید یا یک مانتوی مجلسی زنانه سفید با کفش قرمز فکر می‌ کنید، باید بدانید که رنگ های سفید و قرمز همیشه با هم هماهنگ هستند. اگر فکر می کنید کنتراست رنگی، کمی برای استایل شما زیاد است می‌توانید کفش را به رنگ قرمز تیره انتخاب کنید. همچنین در صورتی که کیف زنانه را به رنگ ‌های مشکی، بژ یا طلایی انتخاب کنید، جذابیت بالایی را برای کفش قرمز و لباس سفید شما به همراه خواهند داشت.

پوشیدن کفش قرمز با لباس سفید

 

ست کردن کفش قرمز با پیراهن طرح دار و ساده

اگر دوست دارید که کفش قرمز خود را با یک لباس زنانه طرح ‌دار ست کنید، بهتر است که طرح لباس خود را ساده و مینیمال انتخاب کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک پیراهن با ترکیب رنگ مشکی و سفید خال خالی را همراه با یک کفش جلو بسته به رنگ قرمز، و یا یک شلوار با ترکیب رنگ مشکی و سفید راه راه را همراه با یک کفش جلو باز به رنگ قرمز ست کنید.

ست کردن کفش قرمز با پیراهن طرح دار و ساده

 

ست کردن کفش قرمز با لباس طرح ‌دار قرمز

در قسمت ‌های بالاتر گفتیم که بهتر است یک لباس ساده به رنگ قرمز را با یک کفش قرمز ست نکنید. با این حال، اگر لباس شما به رنگ قرمز نباشد، اما در طرح آن ردی از رنگ قرمز مشاهده بشود، اشکالی ندارد که آن را با یک کفش قرمز ست کنید.

 

ست کردن کفش قرمز با لباس غیررسمی

یک کفش قرمز رنگ همراه با یک شلوار جین زنانه آبی بسیار زیبا دیده می‌شود؛ به خصوص اگر رنگ این شلوار جین، آبی متوسط و یا آبی تیره باشد. اگر از استایل روزمره و همیشگی خود خسته شده ‌اید و دوست دارید که آن را از حالت سادگی خارج کنید، می‌توانید همراه با آن، از یک کفش شیک و ساده به رنگ قرمز استفاده کنید.

ست کردن کفش قرمز با لباس غیررسمی

 

ست کردن کفش قرمز با لباس شیک

اگر دوست دارید که با استفاده از یک کفش قرمز، استایلی شیک و خانمانه خلق کنید، بهتر است که کفش خود را با یک لباس موقر ست کنید. به عنوان مثال، یک پیراهن آستین کوتاه به رنگ مشکی که قد آن تا سر زانو می ‌رسد، همراه با یک کفش به رنگ قرمز بسیار شیک و زیبا دیده می ‌شود.

 

از تعداد زیادی زیورآلات و اکسسوری به رنگ قرمز استفاده نکنید

شما می‌توانید یک کفش قرمز را با یک کیف دستی به رنگ قرمز، و یک رژ لب قرمز ست کنید و شیک و جذاب دیده بشوید؛ اما استفاده از رنگ قرمز تا همین حد کافی است. هرگز با این ترکیب از یک کمربند، شال گردن، دستبند، و انگشتر به رنگ قرمز استفاده نکنید. استفاده از زیورآلات و اکسسوری به رنگ قرمز، استایل شما را از حالت سادگی خارج می ‌کند و به جذابیت آن می‌ افزاید؛ اما استفاده بیش از حد از رنگ قرمز در استایلتان، باعث می‌شود که زیاد از حد جلب توجه کنید.

 

اهمیت خرید کفش قرمز برای ست کردن با هر نوع استایل

البته نکات بالا تنها مواردی نیستند که با کفش قرمز عالی به نظر می‌رسند. رنگ‌ هایی مثل خاکستری و بژ هم با کفش قرمز فوق العاده زیبا هستند. حتی اگر روحیه جسورتری دارید، می ‌توانید اقدام به خرید کفش زنانه قرمز نمائید و آن را با لباس صورتی یا بنفش ست کنید. نوع استایل شما در واقع موضوعی شخصی است و همه چیز به علاقه و سلیقه شما باز می‌گردد. اما سعی کنید دانش خود را در زمینه رنگ ‌ها بالا ببرید تا با ایجاد یک سبک پوشش جذاب بتوانید زیبایی‌ های ظاهری خود را بیش از پیش نمایان سازید.

 

 

برای خرید کیف زنانه ارزان و همچنین خرید کفش زنانه ارزان، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه دیزی بست اقدام نمائید.

 

با کفش قرمز چه بپوشیم؟

چطوری میتونم کمکتون کنم؟