با کفش و بوت قهوه ای چه بپوشیم؟

خلاصه

کفش ها فقط پنج درصد از بدن را می پوشانند، ولی روانشناسان معتقدند که بیش از ۳۰ درصد از تمرکز افراد هنگام مواجهه با یک فرد بر روی کفش های فرد است. بنابراین حساسیت در انتخاب کفش و هماهنگ کردن آن با پوشش مناسب، مسئله بسیار مهمی است. همچنین، بهتر است به جای خرید کفش های بی کیفیت، کفش هایی را تهیه کنیم که علاوه بر مراقبت بهتر از پا، دوام، ماندگاری و زیبا

۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
9332بازدید
با کفش و بوت قهوه ای چه بپوشیم؟

با کفش و بوت قهوه ای چه بپوشیم؟

کفش ها فقط پنج درصد از بدن را می پوشانند، ولی روانشناسان معتقدند که بیش از ۳۰ درصد از تمرکز افراد هنگام مواجهه با یک فرد بر روی کفش های فرد است. بنابراین حساسیت در انتخاب و خرید کفش زنانه و مردانه و هماهنگ کردن آن با پوشش مناسب، مسئله بسیار مهمی است. همچنین، بهتر است به جای خرید کفش های بی کیفیت، کفش هایی را تهیه کنیم که علاوه بر مراقبت بهتر از پا، دوام، ماندگاری و زیبایی بیشتری داشته باشند.
از طرف دیگر، ست کردن کفش با لباس زنانه یکی از دغدغه‌ های روزمره بسیاری از خانم ‌هاست. رنگ قهوه ای از محبوب ترین رنگ ها در میان جوانان برای لباس و کفش و کیف است اما نکته مهم این است که باید بدانید هر رنگ لباسی را نمی توان با رنگ قهوه ای ست کرد و باید اصول و قوانین هماهنگی لباس ها را بدانید. در این مقاله سعی کرده ایم روش ‌های ست کردن کفش با شلوار زنان و ست کردن کفش با لباس زنانه را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما هم جزو افرادی هستید که به کفش قهوه ای علاقه مندید، این مطلب را از دست ندهید.

با کفش و بوت قهوه ای چه بپوشیم؟

 

کفش قهوه ای زنانه به خصوص مدل‌ های پاشنه بلند، مانند مانتو زنانه و یا پالتوی زنانه یکی از اصلی ‌ترین اجزای کمد لباس هر خانمی است. طبیعت گرم و دلنشین رنگ قهوه ای به داشتن جلوه و نمایش شخصیتی متفاوت از زنان کمک می‌کند. درواقع، بانوان می‌توانند جهت ایجاد استایلی شکیل و جذاب از طیف گسترده ‌ای از رنگ‌ های قهوه ای به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. رنگ هایی مثل شکلاتی تیره، برنز، کاکائویی، قهوه ای روشن، عسلی و غیره شما را متوجه این موضوع می‌کند که داشتن یک جفت کفش قهوه ای زنانه، تنوع لباس شما را گسترش می‌دهد. در ادامه مطلب به انتخاب نوع پوشش و نحوه ست کردن لباس یا کفش قهوه ای می‌پردازیم.

 

پوشیدن کفش قهوه ای با لباس‌ های خاکی رنگ

برای این ست به رنگ‌ های شرابی یا نارنجی قرمز، سبز جنگلی، بژ، برنز، نارنجی سوخته و به طور کلی به همه رنگ‌ های پاییزی فکر کنید و تصویری از تُن ‌های خاکی رنگ را در نظر بگیرید. درست مثل پوست درختچه‌ ها، قهوه ای با همه این رنگ ‌ها به طرز شگفت ‌انگیزی هماهنگ می شود. اما برای اینکه یقین داشته باشید که در مسیر درست حرکت می‌کنید، به دنبال این باشید که بتوانید لباس مناسب را هم انتخاب کنید. به عنوان مثال، دامن سبز تیره با کفش ‌های قهوه ای روشن نسبت به کفش‌ های قهوه ای تیره بهتر ست می‌شود.
در تمام موارد سعی کنید لباس و کفش از نظر روشنی یا تیره بودن در تضاد باشند. برای مثال، اگر مانتوی شما به رنگ آجری است، کفش را قهوه ای تیره انتخاب کنید. همه رنگ ‌های خاکی نشانی از طبیعت هستند و جلوه‌ هایی از سادگی و زیبایی را به نمایش می‌گذارند.

کفش قهوه ای با لباس‌ های خاکی رنگ

 

پوشیدن کفش قهوه ای با لباس‌ های رنگ خنثی

سفید، خاکستری، مشکی، کرم، عاج فیلی، برنزه و دیگر رنگ ‌های خنثی با بیشتر کفش ‌های قهوه ای به خوبی قابل ست شدن هستند. اما برخی از رنگ ‌ها راحت ‌تر از بقیه با قهوه ای ترکیب می ‌شوند. مثلاً کفش پاشنه بلند با دامن خاکستری فوق ‌العاده عالی است. این ترکیب نیاز به جزئیات بیشتر جهت ایجاد تعادل رنگی دارد، بنابراین اگر دامن شما به رنگ خاکستری تیره است، کفش‌ های قهوه ای تیره را انتخاب کنید و بالعکس. همچنین دیگر رنگ ‌های خثنی را با سایر لباس ‎ها و لوازم جانبی دیگر مانند کیف زنانه خود ست کنید. اما یک جفت کفش به رنگ برنز می‌تواند با هر رنگ خاکستری تیره نیز ترکیب شود.
برخی از رنگ های خنثی با کفش قهوه ای زنانه بسیار آسان ست می‌شود. رنگ‌های سفید خامه ‌ای، عاج فیلی، برنز و رنگ خاکستری مایل به قهوه ای با کفش و نیم بوت زنانه قهوه ای ترکیب می‌شود. این ترکیب رنگی، غنا و گرمای بسیاری به استایل شما می ‌بخشد. مانتو و لباس‌ های کرمی و عاج فیلی، بسیار پر زرق و برق بوده و با کفش های قهوه ای تیره تر قابل پوشیدن هستند.

 کفش قهوه ای با لباس‌ های رنگ خنثی

 

مطالب بیشتر: با کفش قرمز چی بپوشیم؟

 

پوشیدن کفش قهوه ای با لباس‌ های مشکی

مشکی نیز یک نوع رنگ خنثی است اما در کلاس مخصوص به خود قرار دارد، زیرا پایه اصلی اکثر لباس ‌هاست. ست شدن رنگ های مشکی و قهوه ای، اختلاف نظرهای زیادی را در صنعت مد ایجاد کرده است. به نظر می‌ رسد برخی افراد کمتر از ترکیب این دو رنگ استفاده می‌کنند، این موضوع را می‌توان ناشی از دنیای مردان دانست؛ جایی که به پسر بچه ‌ها از سنین پایین گفته می‌شود بین کفش مشکی یا قهوه ای می‌توانند تنها یکی را انتخاب کنند. هنگامی که مردان کت و شلوار مشکی به تن می‌کنند، برای دستیابی به یک استایل فوق ‌العاده، کفش و کمربند مشکی را انتخاب می‌کنند. اما برای خانم ‌ها موارد بسیار دیگری وجود دارند که از این قاعده تبعیت نمی‌کند. بنابراین، ترکیب مشکی و قهوه ای می‌تواند بسیار پویا و جذاب باشد.
چندین راه وجود دارد که بتوانید کفش قهوه ای زنانه را با لباس‌ های مشکی ست کنید. اولین مورد، پوشیدن لباس ‌هایی است که ترکیب هر دو رنگ را در خود دارند؛ راه دیگر می‌تواند توزیع هر دو رنگ در کل استایل باشد. به عنوان مثال، سعی کنید کفش یا نیم بوت قهوه ای تیره را با مانتو و دامن مشکی و به همراه کیف، بلوز و شومیز زنانه، لباس و کیف به رنگ شتری مطابقت دهید. برای اینکه واقعاً ظاهر خود را جذاب ‌تر کنید، جواهراتی انتخاب کنید که با هر دو رنگ ست باشند، مثلاً جواهرات مسی می‌توانند بهترین انتخاب باشند. همچنین می‌تواند از شال و روسری با ترکیب رنگی قهوه ای و مشکی استفاده کنید.

 کفش قهوه ای با لباس‌ های مشکی

 

پوشیدن کفش قهوه ای با لباس ‌های آبی و صورتی

بیشتر طیف ‌های رنگی آبی با کفش ‌های زنانه قهوه ای به طرز شگفت انگیزی ست هستند. به خصوص رنگ فیروزه‌ای با شکلاتی بسیار زیبا است. یکی از رایج ‌ترین رنگ‌ های آبی را می ‌توان در شلوار جین مشاهده کرد. تمام تُن‌ های رنگی شلوار جین از آبی روشن گرفته تا سرمه ای، با کفش و نیم بوت قهوه ای تیره، برنزی یا عسلی کاملاً ست است.

 کفش قهوه ای با لباس ‌های آبی

یکی دیگر از ترکیب غیر معمول، ترکیب رنگ شکلاتی با صورتی است. هر دوی این رنگ ‌ها در خود کمی قرمزی دارند، از این رو می‌توانند با یکدیگر ترکیب شده و استایل متفاوتی ایجاد کنند. برای این منظور می‌توانید مانتو یا شال خود را به رنگ صورتی چرک انتخاب کنید، و آن را با کفش قهوه ای شکلاتی ست کنید.

 کفش قهوه ای با لباس ‌های صورتی

 

اهمیت خرید کفش قهوه ای زنانه

هیچ وقت به رنگ‌ های خاص پایبند نباشید و سعی کنید همه رنگ‌ ها را دوست داشته باشید. داشتن چنین طرز تفکری به شما کمک می‌کند بتوانید انواع و اقسام رنگ‌ها را انتخاب کنید و آنها در تک تک اجزای استایل خود قرار دهید. درست است که دختران جوان به ندرت سراغ رنگ قهوه ای می‌روند، زیرا احساس می‌کنند نمی‌توانند ترکیب رنگی مناسبی را به برای ست کردن با قهوه ای پیدا کنند. اما در این مطلب به شما چند روش کاربردی برای ترکیب خرید کفش زنانه قهوه ای با رنگ ‌های مختلف لباس را توضیح دادیم.

اهمیت خرید کفش قهوه ای زنانه

 

 

برای خرید کفش زنانه، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه دیزی بست اقدام نمائید.

با کفش و بوت قهوه ای چه بپوشیم؟

چطوری میتونم کمکتون کنم؟