راه های جذاب پوشیدن مانتوی چهارخونه در پاییز

خلاصه

یکی از جذابیت های روزهای سرد فصل پاییز برای همه ما، لباس های کمی ضخیم و رنگ های گرم و جذاب آنهاست. یکی از محبوب ترین مدل های لباس پاییزی، لباس هایی با پارچه ‌های چهارخانه هستند. البته ست کردن این پارچه‌ های زیبا که بسیار هم متنوع هستند، کار چندان آسانی نیست و ممکن است کاری کند که شما ناچار شوید برای مدتی طولانی رو به روی درب کمد لباس های خود بایستی

۱۳۹۹ جمعه ۲۲ اسفند
2618بازدید
راه های جذاب پوشیدن مانتوی چهارخونه در پاییز

 

یکی از جذابیت های روزهای سرد فصل پاییز برای همه ما، لباس های کمی ضخیم و رنگ های گرم و جذاب آنهاست. یکی از محبوب ترین مدل های لباس پاییزی، لباس هایی با پارچه ‌های چهارخانه هستند. البته ست کردن این پارچه‌ های زیبا که بسیار هم متنوع هستند، کار چندان آسانی نیست و ممکن است کاری کند که شما ناچار شوید برای مدتی طولانی رو به روی درب کمد لباس های خود بایستید و کاملاً گیج بشوید. به همین دلیل است که تصمیم گرفتیم در مقاله امروز، نحوه ست کردن مانتوی چهارخانه در فصل پاییز را برای شما توضیح دهیم.

 

روش اول: مانتوی چهارخانه خود را بپوشید و ببینید که چه لباسی با آن ست می شود

کافی است برای شروع، یک مانتوی چهارخانه با ترکیب رنگ سفید و مشکی انتخاب کنید. سپس یک رنگ زیبای پاییزی را به این ترکیب اضافه کنید. در مورد لباسی به رنگ سیاه و سفید، می توانید یک کت خانمانه و پاییزی به رنگ عسلی را با آن ست کنید و در روزهای سرد فصل پاییز، از این ترکیب رنگ گرم و زیبا لذت ببرید. همچنین می توانید برای اینکه استایلتان کمی از حالت رسمی خارج شود، این ترکیب را با یک نیم بوت به رنگ خاکستری و یک کیف دستی کوچک به رنگ مشکی ست کنید. البته این تنها گزینه پیش روی شما نیست. یک کت به رنگ شاه توتی و یک جفت بوت به رنگ مشکی نیز با مانتوی چهارخانه به رنگ مشکی و سفید بسیار زیبا می شود.

 

 

روش دوم: از رنگ هایی که به هم می آیند استفاده کنید

قطعاً یکی از لباس های پاییزی که در کمد لباس همه ما وجود دارد، یک شلوار جین تیره رنگ است. شما می توانید با خیال راحت یک شلوار جین تیره رنگ را با یک مانتو با پارچه چهارخانه ست کنید. اما نکته‌ جالبی که اینجا وجود دارد این است که شما می توانید با استفاده از یک رنگ خاص و متناسب با این ترکیب، استایل خود را به طور کامل تغییر دهید. مثلاً می توانید با مانتوی چهارخانه خود از یک کیف به رنگ سبز زیتونی و یک کفش تخت به رنگ آلبالویی استفاده کنید و از این ترکیب رنگ منحصر به فرد و شیک پاییزی لذت ببرید.

 

 

مطالب بیشتر: ست کیف و کفش با مانتو لی

 

روش سوم: مانتوی چهارخانه مدل Glen بپوشید

در مانتوی چهارخانه مدل گلن، خطوط به اصطلاح شکسته هستند و به صورت متناوب از روی هم عبور می کنند. در این مدل پارچه، چهارخانه ‌ها به یک اندازه نیستند، بلکه بزرگ و کوچک هستند و معمولاً هم از این مدل چهارخانه برای لباس های مردانه استفاده می شود. شما می توانید این مدل مانتوها را با یک کیف دسته‌ دار با رنگی جیغ برای محل کار ست کنید و استایلی شیک و موقر داشته باشید. همچنین، می توانید با این ترکیب از یک جفت کفش تخت و نوک تیز به رنگ مشکی نیز استفاده کنید.

 

 

روش چهارم: نحوه ست کردن مانتوی چهارخانه برای یک آخر هفته رنگی و جذاب

برای زمان هایی که دوست دارید لباس های راحت بپوشید و هم زمان استایلی شیک داشته باشید (مثلاً زمانی که می خواهید آخر هفته را با دوستان خود بگذرانید)، و همچنین برای زمان هایی که می خواهید لباس های غیر رسمی و زیبا بپوشید، می توانید یک شلوار جین رنگ روشن و سنگشوردار را با یک مانتوی با طرح چهارخانه و با رنگی گرم (مثلاً قرمز) ست کنید. می توانید همراه با این ترکیب، از یک جفت کفش کتانی (برای مناسبت های غیر رسمی) و یا یک جفت نیم بوت پاشنه‌دار (برای مناسبت های رسمی تر) استفاده کنید و لذت ببرید.

 

روش پنجم: نحوه ست کردن مانتوی چهارخانه برای مناسبت های نیمه رسمی

معمولاً ماهیت مانتوهایی که پارچه چهارخانه دارند، غیر رسمی است. اما اگر قصد دارید برای مناسبت های نیمه رسمی مانتوی چهارخانه بپوشید، یک مانتوی تنگ با پارچه چهارخانه و با ترکیب رنگی شیک (برای مثال، مشکی و زرشکی) را با یک کت نیمه رسمی به رنگ مشکی و زیورآلات شیک ست کنید. برای داشتن استایلی رسمی تر، می توانید این ترکیب را با یک کیف چرمی (که بند ترکیبی چرمی و زنجیری دارد) و یک جفت کفش پاشنه بلند نوک تیز و براق به رنگ مشکی ست کنید و لذت ببرید.

 

 

 

برای خرید انواع لباس زنانه، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه دیزی بست اقدام نمائید.

 

 

راه های جذاب پوشیدن مانتوی چهارخونه در پاییز

چطوری میتونم کمکتون کنم؟