خانم های شیک پوش به چه لباس هایی نیاز دارند؟

خلاصه

تمام خانم ها به دنبال این هستند که با پوشیدن مناسب ترین لباس ها، شیک و جذاب به نظر برسند. لباس‌ های خاصی وجود دارند که مناسب چنین خانم‌ هایی طراحی شده ‌اند و پوشیدن و هماهنگ کردن آنها دردسر و زحمت زیادی ندارد. رمز اینکه همیشه خوب به نظر برسید، این است که کمدتان پر از لباس هایی باشد که به هم می آیند و با گذشت زمان و عوض شدن مد، کهنه نمی شوند. به ای

۱۳۹۹ شنبه ۲ اسفند
2478بازدید
خانم های شیک پوش به چه لباس هایی نیاز دارند؟

 

تمام خانم ها به دنبال این هستند که با پوشیدن مناسب ترین لباس ها، شیک و جذاب به نظر برسند. لباس‌ های خاص زنانه‌ای وجود دارند که مناسب چنین خانم‌ هایی طراحی شده ‌اند و پوشیدن و هماهنگ کردن آنها دردسر و زحمت زیادی ندارد.

رمز اینکه همیشه خوب به نظر برسید، این است که کمدتان پر از لباس هایی باشد که به هم می آیند و با گذشت زمان و عوض شدن مد، کهنه نمی شوند. به این فکر کنید که چه رنگ و استایلی به نوع بدن شما می آید و همیشه سعی کنید بهترین جنس ممکن را بخرید. چون مثلاً یک دست شلوار مشکی خوب و خوش دوخت، بهتر از چندین دست شلوار معمولی است. در مطلب زیر به مواردی اشاره خواهیم کرد که هرگز از مد نیفتاده و برای شیک پوش بودن همواره به کارتان خواهند آمد. همچنین به شما کمک میکند تا هنگام خرید از مزون لباس، دچار سردرگمی نشوید.

 

خرید اینترنتی لباس

 

مانتو پیراهنی اورسایز

مانتوهای پیراهنی که در فرم پیراهن‌ های دکمه ‌دار، اما بلندتر و گشادترند از نظر تطبیق ‌پذیری و راحتی جزو بهترین مانتوها به شمار می‌روند. روش‌های مختلفی برای پوشیدن این مانتوها وجود دارد، مثلاً می‌توانید همراه آن از کمربند استفاده کنید و یا آن را با شلوار جین زنانه زیبا یا ساپورت و یا کفش ‌های مختلف (از جمله کتانی یا پاشنه بلند) و همچنین شال و روسری و اکسسوری‌های دیگر همراه کنید. با پوشیدن این مانتوها نیازی نیست نگران تناسب اندام و مرتب بودن ظاهرتان باشید و با هر ترکیب و استایلی شیک و جذاب و راحت به نظر خواهید رسید. صرفا نباید از مانتوهای گران قیمت استفاده کنید تا حس شیک بودن داشته باشید، با خرید مانتو ارزان ولی مناسب هم میتوانید شیک پوش باشید.

 

ضرورت داشتن کفش کتانی

کفش کتانی یکی از ضروری‌ترین کفش‌ها برای همه افراد است و هر کسی حداقل به یک جفت از این کفش‌ها در مجموعه کفش‌های خود نیاز دارد. راحتی و تطبیق پذیری بالای این کفش ها آنها را به کفش‌هایی ضروری و مناسب برای خانم‌های شیک‌پوش و تنبل تبدیل کرده، اما برای شیک بودن این کفش‌ها لازم است که از مدل‌های کلاسیک و سطح بالای کفش‌های کتانی استفاده کنید و کفش‌های کتانی قدیمی و کهنه خود را کنار بگذارید. برای داشتن استایل جذاب‌تر و زیباتر هم می‌توانید این کفش‌ها را با لباس‌های غیرمنتظره بپوشید. مثلاً به جای ترکیب معمولی کفش کتانی و شلوار جین و مانتوی اسپورت از ترکیب آن با لباس‌های رسمی‌تر بهره ببرید. پس هنگام خرید مدل های مختلف کفش زنانه، از کفش کتانی غافل نشوید.

 

ضرورت داشتن کتانی برای همه افراد

 

 

کفش‌های پاشنه بلوکی

همیشه نمی‌توان از کفش ‌های کتانی استفاده کرد و گاهی موقعیت‌هایی از نظر شغلی یا رسمی پیش می‌آید که شما ناچار هستید از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید. اما بهتر است مدل کلاسیک کفش پاشنه بلند را (یعنی کفشی که پاشنه نازکی دارد و حفظ تعادل با آن مشکل است) فراموش کنید. خوشبختانه مدل‌های جدید و زیبایی از کفش‌های پاشنه بلند معرفی شده‌اند که با داشتن پاشنه‌های ضخیم بلوکی راحتی فوق ‌العاده‌ای دارند و راه رفتن با آن‌ها اصلاً مشکل نیست. البته بهتر است ارتفاع پاشنه را در حد معقول نگه دارید و برای راحتی بیشتر و حفظ تعادل ساده‌تر از کفش‌هایی که پاشنه آن‌ها بین ۴ تا ۸ سانتی‌متر است استفاده کنید.

 

پیراهن مشکی کوتاه

پیراهن مشکی کوتاه همیشه و تقریباً برای هر نوع مراسمی مناسب به نظر می رسد. توصیه می کنیم برای شیک پوشی یک نوع پیراهن مشکی که خیلی کوتاه نباشد و به زیبایی بر روی تنتان بنشیند را در کمدتان داشته باشید.

 

پیراهن مشکی کوتاه

 

 

بلوز سفید رنگ

بلوز و شومیز زنانه سفید و تمیز همیشه ما را با طراوت نشان می دهد و تقریباً به همه چیز می آید. می توانید آن را با دامن کوتاه تنگ و کفش پاشنه بلند بپوشید یا آن را با شلوار جین ست کنید.

 

پیراهن مشکی کوتاه

 

تی شرت ساده

بهتر است چند نوع تی شرت ساده به رنگ های مختلف داشته باشید. تی شرت های آستین کوتاه و آستین بلند به رنگ های سفید و مشکی، چیزهایی هستند که حتماً باید در کمدتان باشد.

 

شلوار جین

سعی کنید بهترین جین به رنگ های تیره یا معمولی را انتخاب کنید. گاهی داشتن یک شلوار جین هم کفایت می کند به شرطی که کاملاً اندازه شما باشد.

 

شلوار جین

 

مانتو و پالتوی کمردار

مانتو های کمرداری که کاملاً اندازه تن شما هستند بسیار مناسب می باشند. این مدل مانتوها را در هر مراسم و موقعیتی می توانید استفاده کنید. همچنین پالتو زنانه کمرداری که کاملاً اندازه تان باشد بسیار برای فصل زمستان مهم است و همواره می توانید برای شیک پوشی از آن استفاده کنید. این مانتو و پالتوها هیچ وقت از مد نمی افتند و می توانید آنها را به راحتی با مدل های مختلف شلوار، کفش و بوت ست کنید.

 

شلوار مشکی

یک شلوار مشکی خوش دوخت و شیک برای تمام خانم ها مورد نیاز است. چون این مدل شلوار انعطاف زیادی دارد و تقریباً با هر چیزی خوب ست می شود. سعی کنید این شلوار تنگ باشد، ولی چسبان نباشد و سعی کنید که قد شلوار یا به زمین برسد یا تا بالای قوزک پا باشد.جنس شلوار مهم نیست و میتواند شلوار زنانه کتان و یا شلوار پارچه ای باشد ولی چیزی که اهمیت دارد، دوخت تمیز آن است.

 

 

مطالب بیشتر: با شلوار اسلش چی بپوشیم؟

 

 

شلوار دمپا گشاد

شلوار گشاد به رنگ های بژ، خاکی، آبی دریایی یا دیگر رنگ های خنثی را می توانید در مهمانی های غیر رسمی بپوشید. شلوار دمپا گشاد را می توانید با پلیور کشمیر یا تی شرت سفید ست کنید یا فقط بلوز سفید با آن بپوشید.

 

دامن های کوتاه

دامن تنگ کوتاه تقریباً به همه خانم ها با هر نوع شکل بدنی می آید و هم برای روز و هم برای شب مناسب است. این مدل دامن باید تنگ باشد، ولی چسبان نباشد و قد آن تا بالای زانو باشد.

 

 

دامن های کوتاه

 

 

کفش پاشنه بلند مشکی

از یک کفش پاشنه بلند مشکی که جنسی مثل چرم داشته باشد برای شیک پوشی همیشگی خود کمک بگیرید. سعی کنید پاشنه آن به اندازه ای باشد که به راحتی بتوانید کل روز با آن راه بروید. یادتان باشد که رنگ مشکی انتخابی مطمئن است، ولی رنگ های قهوه ای، خنثی و قرمز هم از انتخاب های دیگرتان باشند.

 

تاپ و بلوز ساده بخرید

یکی از رمزهای جذاب بودن در هر زمانی انتخاب لباس ‌های ساده است. بنابراین از خرید لباس‌های ساده از جمله تاپ، شومیز، بلوز و تی شرت غافل نشوید. بلوزهای تک رنگی که آستین سه ربع یا بلند دارند، یقه‌شان هفت یا گرد است و زرق و برق ندارند، برای هر زمانی مناسب هستند و باعث زیبایی بیشتر شما خواهند شد.

 

توجه به استایل داخل خانه

یکی از تمرین‌های خوبی که می‌توانید برای امروزی کردن استایلتان انجام دهید، تمرین خوش پوشی در خانه است. اگر بتوانید در وهله اول برای خودتان خوش پوش باشید، خوش لباسی در ناخودآگاهتان جا می‌افتد و بعد از مدتی دیگر نیازی نیست برای ست کردن لباس‌ها با هم تلاش کنید؛ بلکه این کار را به طور ناخودآگاه انجام خواهید داد. خوش پوشی در خانه را با دیدن انواع مدل لباس خواب ساتن و توری جذاب، انواع بلوز و شلوارهای راحتی زیبا برای ساعت خواب و پوشیدن لباس‌های نخی خوش رنگ در طول روز شروع کنید. سعی کنید ببینید پوشیدن کدام شلوار و بلوزتان در کنار هم زیباتر است یا کدام تاپ و دامن کنار هم شیکتر می‌شوند. آن‌ها را بپوشید و استایلتان را قضاوت کنید.

 

توجه به استایل داخل خانه

 

شال و روسری مناسب

یکی از مهم‌ترین انتخاب‌ها برای استایل هر خانمی، انتخاب و خرید شال و مانتوی مناسب است. برای اینکه استایلتان را امروزی کنید، باید دنبال مدل‌های ساده بگردید و سعی کنید بین رنگ شال و مانتویتان هماهنگی برقرار کنید. اگر از رنگ‌ها سر در نمی‌آورید، با یک جست و جوی ساده روی اینترنت، اطلاعات لازم را برای نشاندن آنها در کنار هم، به دست بیاورید.

برای یک استایل امروزی نباید شال طرح‌دار و شلوغ را با مانتویی که همین مشخصات را دارد، همراه کنید. این کار شیک بودن استایل شما را کم می‌کند. همچنین، به خاطر داشته باشید در موقعیت‌های نیمه رسمی و رسمی، رسم بر این است که از روسری به جای شال استفاده شود؛ البته این قانون، قطعی نیست و گاهی یک شال ابریشمی زیبا می‌تواند بهتر از یک روسری عمل کند؛ با وجود این دانستن این تفاوت می‌تواند در موقعیت‌های خاص و انتخاب بهترین گزینه به شما کمک کند.

 

استفاده از انواع اکسسوری

آخرین گزینه‌ای که همیشه بعد از انتخاب ست لباس‌ها انتخاب می‌شود، اکسسوری است. یکی از رایج ترین اشتباهاتی که می‌تواند بعدها شما را از دیدن عکس‌ها و استایلتان پشیمان کند، استفاده هم زمان از تعداد زیادی اکسسوری زنانه است. اگر فکر می‌کنید استفاده هم زمان از گردنبند، انگشتر، گوشواره، عینک آفتابی و دستکش کار درستی است، بهتر است زود تصمیم نگیرید. برای شیک بودن و داشتن استایلی که گذشت زمان آن را زشت جلوه ندهد، سعی کنید تعداد اکسسوری‌ها و زیورآلات را به حداقل برسانید؛ اما همان حداقل را در بهترین سطح ظاهر کنید. برای مثال یک جفت گوشواره خاص و متفاوت بیندازید یا فقط یک انگشتر به دست کنید که مدلی شیک و استثنایی دارد. این کار استایل شما را زیبا، به روز و کاملاً امروزی خواهد کرد.

 

استفاده از اکسوری زنانه

 

 

برای داشتن خریدی مطمئن و ارزان، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه و فروشگاه لباس بچه گانه دیزی بست اقدام نمائید.

خانم های شیک پوش به چه لباس هایی نیاز دارند؟

چطوری میتونم کمکتون کنم؟