تیپ زمستانی با دامن

خلاصه

انتخاب لباس و استایل شیک و جذاب یکی از موضوعات بسیار مهم برای تمام افراد و به ویژه خانم هاست. زیرا خانم ها تمایل دارند در همه موقعیت ها لباسی برازنده و خاص بپوشند و استایل منحصر به فرد و شکیل خود را داشته باشند. اگرچه تنوع آیتم های لباس مربوط به خانم ها خیلی زیاد است اما می توان گفت که دامن یکی از منحصر بفردترین آیتم ها در استایل خانم هاست. تقریباً

۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۷ دي
5586بازدید
تیپ زمستانی با دامن

تیپ زمستانی با دامن

انتخاب لباس و استایل شیک و جذاب یکی از موضوعات بسیار مهم برای تمام افراد و به ویژه خانم هاست. زیرا خانم ها تمایل دارند در همه موقعیت ها لباسی برازنده و خاص بپوشند و استایل منحصر به فرد و شکیل خود را داشته باشند. اگرچه تنوع آیتم های لباس مربوط به خانم ها خیلی زیاد است اما می توان گفت که دامن یکی از منحصر بفردترین آیتم ها در استایل خانم هاست. تقریباً تمام خانم ها پوشیدن دامن و ست کردن دامن با انواع لباس ها را دوست دارند و مطمئناً چند مدل دامن در کمد لباس خود دارند.
در چند سال اخیر، پوشیدن دامن به همراه مانتو و پالتو طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده و خانم های خوش سلیقه و خوش پوش، تمایل دارند با انتخاب های هوشمندانه و جذاب، استایل منحصر به فردی را برای خود ایجاد کنند و با پوشیدن دامن هم این جذابیت را بیشتر و بهتر نشان دهند. مدل های مختلف دامن پلیسه، دامن ساده، دامن کلوش، دامن جین، دامن های زیر زانو و میدی و غیره می توانند جزو انتخاب های خیلی خوب برای استایل خانم ها باشند. انواع دامن های ضخیم و گرم را با پالتو و یا بافت بپوشید و استایل زمستانی و پاییزی خود را هم دستخوش تغییر کنید. دامن های چهارخانه با پارچه های پشمی و گرم و دامن جین جزو انتخاب های خیلی خوب برای فصل پاییز و زمستان هستند. شما می توانید پالتو زنانه را با دامن زیر زانو، یا دامن های تا مچ پا رو با انواع چکمه بلند و بوت کوتاه ست کنید و در فصل پاییز و زمستان هم استایل منحصر به فرد و شکیلی داشته باشید. در ادامه، چند تیپ زمستانی شیک با دامن را به شما پیشنهاد داده ایم

پیشنهاد اول برایتیپ زمستانی با دامن

کلاسیک ترین تن پوش برای خانم ها دامن و پیراهن است؛ تن پوشی زیبا و فاخر که برازنده خانم هاست و وارستگی و زیبایی آنها را تضمین می کند. یکی از راه های زیبا کردن ست لباس با چکمه و بوت زنانه، ترکیب چکمه با برخی اکسسوری های ست شماست. مثلاً اگر چکمه ای با رنگ شتری دارید، از یک کمربند شتری روی دامن یا پیراهن خود استفاده کنید. یک رنگ بودن این دو آیتم به چشم می آید و زیبایی شما را دو چندان می کند.
همچنین، یکی دیگر از استایل های جذابی که می تواند در فصل زمستان باعث درخشش شما شود، پوشیدن دامن های کلوش با بوت های بلند هست.

تیپ زمستانی با دامن

پیشنهاد دوم برایتیپ زمستانی با دامن

در این استایل شما می توانید دامن کوتاه خود را با یک کت بلند و یک جوراب شلواری تلفیق کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم در استایل های پاییزی حتماً از رنگ های پاییزی مانند قرمز، نارنجی و غیره استفاده کنید

تیپ زمستانی با دامن

پیشنهاد سوم تیپ زمستانی با دامن

در این استایل، دامن بلند میدی را با یک پلیور اوور سایز تلفیق کنید. این استایل ظاهری اسپرت و شیک به شما می دهد.

تیپ زمستانی با دامن

 

مطالب بیشتر: بهترین کت های زنانه زمستانی و پاییزی برای بانوان شیک پوش

 

پیشنهاد چهارم برای تیپ زمستانی با دامن

در این استایل می توانید پلیور بلندتان را با یک دامن کوتاه دارای پلیسه تلفیق کنید. کیف های دوشی گزینه خوبی برای کامل کردن این استایل هستند.

تیپ زمستانی با دامن

پیشنهاد پنجم برای تیپ زمستانی با دامن

لباس هایی با طرح پلنگی را در این فصل بسیار مشاهده خواهید کرد. در این استایل می توانید دامن طرح پلنگی خود را با یک تی شرت سفید و کتانی تلفیق کنید و استایلی روزانه و شیک داشته باشید.

پیشنهاد ششم برایتیپ زمستانی با دامن

در این استایل شما می توانید دامن های بلند طرح دار را با پلیورهای یقه اسکی اور سایز تلفیق کنید.کفش های تخت می تواند گزینه مناسبی برای اتمام این استایل باشد.

تیپ زمستانی با دامن

پیشنهاد هفتم برای تیپ زمستانی با دامن

دامن هایی با طرح چهار خانه نیز یکی از ترندهای محبوب پاییز و زمستان هستند. شما می توانید این مدل دامن ها را با یک پلیور ساده تلفیق کنید.

تیپ زمستانی با دامن

پیشنهاد هشتم برایتیپ زمستانی با دامن

دامن های چرم نیز یکی از اجزای جدایی ناپذیر زمستان امسال هستند. در این استایل دامن مشکی چرم به خوبی با پلیور سفید تلفیق شده است. ترکیب رنگ مشکی و سفید یکی از کلاسیک ترین و زیباترین ترکیب ها خواهد بود.

تیپ زمستانی با دامن

 

 

 

تیپ زمستانی با دامن

چطوری میتونم کمکتون کنم؟