مدل شومیز و شلوار شیک خواستگاری

خلاصه

یکی از بزرگترین دغدغه های عروس خانم ها برای مراسم خواستگاری این است که در این شب خاص چه باید بپوشند. در این مطلب می خواهیم به پرطرفدارترین مدل لباس خواستگاری یعنی شومیز و شلوار بپردازیم و شما را راهنمایی کنیم که هنگام انتخاب و خرید شومیز و شلوار زنانه و ست کردن آنها با هم باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید تا استایل شیک و منحصربفردی برای مراسم خواست

۱۴۰۰ يکشنبه ۵ دي
17292بازدید
مدل شومیز و شلوار شیک خواستگاری

 

یکی از بزرگترین دغدغه های عروس خانم ها برای مراسم خواستگاری این است که در این شب خاص چه باید بپوشند. در این مطلب می خواهیم به پرطرفدارترین مدل لباس خواستگاری یعنی شومیز و شلوار بپردازیم و شما را راهنمایی کنیم که هنگام انتخاب و خرید شومیز و شلوار زنانه و ست کردن آنها با هم باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهید تا استایل شیک و منحصربفردی برای مراسم خواستگاری داشته باشید. با توجه به این که شومیزها در انواع و اقسام مختلفی طراحی شده اند و از لحاظ نوع پوشش بسیار راحت می باشند، بنابراین یکی از اولین انتخاب های بانوان برای پوشیدن در اغلب مجالس و مراسم می باشد.


به عنوان یکی از انواع لباس های زنانه که دارای گستره وسیعی از تنوع طرح و مدل می باشد، می توان به انواع شومیز اشاره کرد که از لحاظ نوع دوخت و طراحی بسیار مورد علاقه و محبوب بانوان می باشد و به نوعی گزینه مناسبی برای پوشیدن در انواع مهمانی ها و دورهمی ها محسوب می شود. از انواع لباس های زنانه جذاب و شیکی که می توان به آن اشاره داشت ست شومیز و شلوار می باشد و شما می توانید با توجه به فرم اندام و ویژگی های ظاهری تان سبکی شیک و خاص را انتخاب نمایید. یکی دیگر از نکات تأثیرگذاری که باید به آن توجه نمود انتخاب رنگ بندی مناسب و هماهنگ است که اگر مطابق با اصول ست کردن لباس صورت گیرد، قطعاً نتیجه دلخواهی را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

بهترین و شیک ترین شومیزها در دیزی بست

 


نکات مهم خرید شومیز و شلوار برای خواستگاری


- باید سعی کنید شومیز و شلوار و استایلی که برای روز خواستگاری خود انتخاب می کنید شیک و زیبا در عین حال ساده باشد. از پوشیدن لباس های عجیب و غریب خودداری کنید.
- از پوشیدن لباس های راحتی و به قول معروف کژوال خودداری کنید. راحت بودن شما در لباس خواستگاری تان بسیار مهم است اما نباید اینطور به نظر برسد که شما لباس راحتی و یا لباس هایی که در خیابان می پوشید، پوشیده باشید. از پوشیدن شلوار جین، شلوار کتان، تیشرت و یا شومیزها و بلوزهای اسپرت خودداری کنید.
- از رنگ های شاد، ملیح و روشن استفاده کنید که حس صمیمیت، آرامش، احساس شادی و دخترانگی بیشتری داشته باشد. حتی اگر اندام شما تو توپر و چاق است باز هم از پوشیدن رنگ‌ های مشکی و خیلی تیره، آن هم بصورت سرتاپا خودداری کنید.
- سعی کنید یکی از آیتم هایی که می ‌پوشید طرح دار و یا مدل دار باشد. مثلاً یا شومیز و بلوز شما طرح دار و نقش دار باشد و یا شلوار شما. از پوشیدن شومیز و شلوار طرح دار و شلوغ هر دو با هم اجتناب کنید.
- اگر می‌خواهید هم شومیز و هم شلوار شما ساده باشد، یکی از آنها بهتر است که مدل خاصی داشته باشد. مثلاً مدل یقه خاص یا مثلا پارچه خاصی داشته باشد. اگر هر دو آنها ساده باشند، کمی بی حال و بیش از حد ساده به نظر خواهید رسید. بنابراین اگر می ‌خواهید زیادی ساده نباشید، حداقل یکی از آنها مدلی خاص داشته باشد.
- از پوشیدن لباس های عروس گونه بپرهیزید. هنوز شما در مراحل آشنایی و خواستگاری به سر می برید و اگر بخواهید لباس هایی مانند عروس بپوشید جلوه خوبی ندارد. منظور از لباس عروس گونه چیست؟ یعنی سر تا پا سفید بپوشید و یا لباس های توردار و دانتل دار و لباس هایی شبیه به سبک عروس بپوشید! این کار اشتباه است.
- از شومیزهایی که بدن نما هستند خودداری کنید. شما در وهله اول بسیار زیر ذره بین هستید چه رفتار و گفتار شما چه لباس پوشیدن شما بنابراین این که شما یک لباس باز و یا بدن ‌نما بپوشید در وهله اول کمی توی ذوق خواهد زد. حتی اگر اهل پوشیدن لباس های باز هستید باز هم در جلسه اول مراعات کنید. بنابراین نسبت به فرهنگ خانواده خود و طرز پوششی که همیشه دارید لباس تان را انتخاب کنید.
- در استایل خود ست کردن را فراموش نکنید. ست کردن به این معنا نیست که شومیز، شلوار، روسری، کفش و همه چیز شما یک رنگ باشد بلکه دو یا حداکثر سه چیز در استایل خود را با هم ست کنید. مثلاً شما می توانید روسری و شلوار خود را با هم ست کنید و یا می توانید رنگ کفش و روسری خود را با هم ست کنید و یا رنگ شومیز و کفش شما شبیه به هم باشد. می‌توانید دو یا حداکثر سه آیتم را از لحاظ طرح یا رنگ با هم ست کنید.
- بهترین انتخاب برای خواستگاری و ست کردن با شومیز زنانه، خرید شلوار پارچه ای زنانه است، یعنی یک شلوار رسمی. اینکه شلوار شما کوتاه باشد یا بلند باشد، دمپاگشاد باشد و یا چسبیده به شما بستگی دارد. اینکه سلیقه شما چیست و یا نوع اندام شما. هر دو را در نظر گرفته و یک شلوار رسمی و مجلسی انتخاب کنید. شلوارهای لی یا جین و شلوار کتان و... اصلاً مناسب نیستند.
- شومیز و شلوار کاملاً یک مدل و یک طرح نپوشید، چرا که حس لباس اداری دست می‌ دهد و جلوه زیبایی نخواهد داشت. سعی کنید شومیز شما با شلوار شما متفاوت ولی قابل ست کردن با هم باشد.
- اگر می خواهید پایین تنه خود را بیشتر بپوشانید و در شومیز کمی معذب هستید، می توانید از شومیزهایی استفاده کنید که پشت آنها بلندتر از جلو آنهاست. به این صورت هم شومیز پوشیده اید و هم پایین تنه شما از پشت، کاملاً پوشیده می شود.
- پیشنهاد ما به شما این است که شلوار شما نه دمپا گشاد باشد و نه دمپا خیلی تنگ. بهترین حالت شلوار راسته است. می توانید یک کمربند زنانه خیلی شیک و خاص هم برای شلوارتان استفاده کنید که استایلتان را خیلی جذاب تر می کند. اگر کمر درشتی دارید، شلوار های دم پا گشاد گزینه های خوبی هستند، چون توجه مخاطب را از کمر به سمت پایین شلوار منتقل می کند. اما اگر دوست دارید لباستان پوشیده تر باشد و باسن شما را بپوشاند، از شومیز بلند استفاده کنید. اما نه آنقدر بلند که مثل مانتو باشد و شلوارهای راسته و کمی آزاد استفاده کنید.
- از آنجا که شومیز یک لباس با پارچه لخت و افتاده است، عیب های احتمالی را به خوبی پوشش می دهد و اندام شما را کشیده و لاغرتر نشان می دهد. ولی باید حتماً قبل آن بدانید که چه طرح و رنگی برای اندام شما مناسب است. بعضی از شومیزهای زنانه حریر و بدن نما هستند پس حتماً در زمان پرو حواستان باشد.

 

 

خرید ارزانترین شومیز زنانه در دیزی بست

 

انتخاب رنگ مناسب برای شومیز و شلوار


در انتخاب رنگ لباس خواستگاری نیز باید دقت لازم را به خرج دهید. اگر شما دارای اضافه وزن هستید لباس های رنگ تیره می توانند برایتان انتخابی ایده آل و مناسب باشند و خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب بهتر است از لباس های رنگ روشن در مراسمات خواستگاری خود استفاده نمایند. همچنین بهتر است رنگ لباسی که در شب خواستگاری می پوشید با رنگ آرایش صورتتان هماهنگی و مطابقت داشته باشد. لباسی که برای مراسم خواستگاری خود انتخاب می کنید نباید رنگ خیلی تند و جیغ یا رنگ های خیلی تیره داشته باشد.
بهتر است رنگ لباستان گل گلی و خیلی شلوغ نباشد. یک شومیز حریر ساده گلبهی با دامن سفید انتخابی عالی برای شما است. بهتر است رنگی را که برای مراسم خواستگاری خود انتخاب می کنید مناسب رنگ پوست شما باشد.
شومیز و شلوار یک پیشنهاد کاملاً ایمن و مناسب و بدون ریسک برای مراسم های رسمی مثل خواستگاری است. خرید بلوز و شومیز زنانه ارزان و خاص، و خرید شلوار زنانه ارزان ترجیحاً راسته و از جنس کرپ، ایده مناسبی است. برای این که اندام کشیده تر و زیباتری داشته باشید و خوشتیپ تر به نظر برسید می توانید شومیزتان را داخل شلوار خود قرار دهید.

 

شومیزهای متنوع با کیفیت بالا در دیزی بست

 

 

 

منابع

رنگول

نسیم ادبی

نیوسین

 

 

 

 

سایر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

خرید مانتو پاییزی به صرفه است؟
هر آنچه قبل از خرید شومیز باید بدانید؟
کفش هایی که برای سلامت بدن اصلاً مناسب نیستند!

 

 

 

 

مدل شومیز و شلوار شیک خواستگاری

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟