هر آنچه قبل از خرید شومیز باید بدانید؟

خلاصه

در گذشته، شومیز یک پیراهن ساده بود که زیر لباس ‌های دیگر پوشیده می ‌شد تا لباس ‌های بیرونی که اکثراً گران قیمت بودند، کثیف نشوند. اما امروزه شومیزها کاربردهای متفاوتی دارند و خرید شومیز زنانه ارزان رونق زیادی پیدا کرده و بانوان از شومیز در مجالس، مهمانی ها و دورهمی ها استفاده زیادی می کنند. در این مطلب هر آنچه باید درباره خرید شومیز زنانه بدانید را

۱۴۰۰ شنبه ۴ دي
3310بازدید
هر آنچه قبل از خرید شومیز باید بدانید؟

 

در گذشته، شومیز یک پیراهن ساده بود که زیر لباس ‌های دیگر پوشیده می ‌شد تا لباس ‌های بیرونی که اکثراً گران قیمت بودند، کثیف نشوند. اما امروزه شومیزها کاربردهای متفاوتی دارند و خرید شومیز زنانه ارزان رونق زیادی پیدا کرده و بانوان از شومیز در مجالس، مهمانی ها و دورهمی ها استفاده زیادی می کنند. در این مطلب هر آنچه باید درباره خرید بلوز و شومیز زنانه بدانید را برای شما توضیح خواهیم داد.

 

انواع شومیزهای پر طرفدار از نظر جنس


این لباس های زنانه پر طرفدار معمولاً در جنس های مختلفی طراحی و دوخته می شوند اما پارچه های حریر، گیپور، لمه، لی، مخمل و کرپ پرطرفدارترین این لباس ها هستند. لباس های حریر چه با طرح ساده و چه گلدار انتخاب مناسبی برای خانم های جوان به خصوص برای مهمانی ها و دورهمی ها است. لباس های لمه نیز همراه با یک شلوار زنانه انتخاب مناسب و شیکی برای دختر خانم ها به شمارمی رود. شومیزهای گیپور هم در بازار موجود بوده و به دلیل ظاهر شیک و مجلسی آن برای خانم ها در هر سن و سالی عالی و مناسب هستند.
شومیزهای مخمل نیز انتخاب مناسبی برای خانم ها در سنین مختلف است که آن را هم در مهمانی ها و هم زیر پالتوها و مانتوهای پاییزه خود بپوشند.

 

انواع شومیز زنانه در مزون اینترنتی دیزی بست


بایدها و نبایدهای پوشیدن شومیز


برای آن که شومیز زنانه ای که انتخاب کرده و می پوشید، شیک و زیبا باشد، علاوه بر یک خرید و انتخاب مناسب باید به ست کردن آن نیز توجه ویژه داشته باشید.
- اگر شومیز و دامن را برای یک مهمانی انتخاب کرده اید، بهتر است دامن شما ساده و شومیزتان طرح دار باشد.
- اگر مانتوهای شما مجلسی است، سعی کنید زیر آن لباسی ساده و ترجیحاً حریر بپوشید. پوشیدن لباس های گل دار زیر چنین مانتوهایی زیاد جالب نیست.
- اگر مانتو و یا پالتوی شما ساده است، می توانید شومیزهای طرح دار را برای زیر آن انتخاب کنید. اگر مانتو و یا پالتوی شما طرح دار است، از پوشیدن لباس های شلوغ زیر آن خودداری کنید.
- اگر قصد پوشیدن بلوز و دامن دارید، حتماً بلوزی که انتخاب می کنید کوتاه باشد. بلوز بلند روی دامن ظاهر شیک و زیبایی نخواهد داشت.
- برای زیر مانتوهای تابستانی بهتر است از بلوزهای نخی و راحت برای زیر آن استفاده کنید.
- حتماً به هماهنگ بودن رنگ شومیز با مانتو، پالتو، شال، شلوار و یا دامن خود توجه کنید. عدم تناسب رنگ ها می تواند ظاهری شلوغ و به هم ریخته به شما بدهد.
در انتخاب شومیز به چه مواردی توجه کنیم
- سایز شومیز زنانه نباید تنگ باشد. باید در آن احساس راحتی کنید و کمی روی تن شما آزاد و گشاد باشد.
- رنگ لباس هم باید به رنگ پوستتان بیاید و هم به رنگ لباس هایی که با آن می پوشید.
- جنس لباس زنانه ای که انتخاب می کنید باید متناسب با دیگر لباس های شما و البته سن و سال شما باشد.
- کیفیت را فدای قیمت نکنید. در صورتی که یک شومیز با قیمت مناسب بخرید، بارها می توانید از آن استفاده کنید. لباس های ارزان قیمت یا روی تن شما ظاهری نامناسب داشته و یا به زودی از فرم خواهند افتاد.
- از نظر سبک پارچه، هزاران نوع پارچه با جنس‏ های مختلف وجود دارد. پارچه ‏های ساده، رنگی، چاپی، پارچه ‏های بدون طرح و راه راه، بیشتر برای محل کار مناسب هستند و طرح چهارخانه و الگوهای دیگر برای داشتن یک سبک معمولی مناسب می‌باشند.
- در هنگام خرید شومیز زنانه ارزان، به ضخامت پارچه دقت کنید. پارچه ضخیم قطعاً مقاومت بیشتری دارد؛ اما گرم است. بنابراین فقط می‏توانید آن را در زمستان بپوشید. در تابستان، پارچه ‏های نازک تر را برای شومیز انتخاب کنید تا از گرم شدن و تعریق زیاد جلوگیری کنند.

 

شومیز زنانه در مزون اینترنتی دیزی بست

 

چه رنگ شومیزی را باید در کمد داشته باشیم


خوبی انتخاب رنگ‌ های خنثی برای شومیز این است که برای پوشیدن آنها محدود به یکی، دو تکه از وسایل کمدتان نمی ‌شوید و آنها با بیشتر شلوار و دامن ‌ها هماهنگ خواهند بود. یک بلوز سفید کلاسیک همان چیزی‌ است که جزو بایدهای کمد شماست، لباسی که شما را باهوش و سرحال نشان می‌ دهد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم شومیز آبی آسمانی‌ بخرید که به آبی فرانسوی هم مشهور است. این رنگ با خودش شادی می ‌آورد و چهره‌ سرحالی برای شما می ‌سازد.

 

چطور به شومیز ظاهر رسمی بدهیم


بعد از خرید شومیز، آن را با کت بلیزر بپوشید. کت اسپورت و راحتی که شما را خسته نکند. شومیز را از جنس لخت انتخاب کنید که پف به ‌نظر نرسد. با بالا زدن آستین ‌ها در ظاهرتان تغییر ایجاد کنید. شومیز و کت را می ‌توانید با دامن راسته یا شلوار پارچه ‌ای زنانه هماهنگ کنید.
مزیت شلوار پارچه ‌ای نسبت به جین، تنوع رنگ، طرح پارچه و مدل برش آن است. کفش جلو باز با پاشنه کوتاه جذابیت ‌تان را بیشتر هم می ‌کند. اگر بعد از چند ساعت کت را از تن در آورید، با شومیز تنها، ظاهر جدیدی در جمع پیدا می ‌کنید.

 

با شومیز سفید چه استایلی بسازیم


زمان خرید شومیز زنانه در انتخاب رنگ سفید تردید نکنید. چنین لباسی خیلی روزها کارتان را راه می ‌اندازد، از استایل رسمی تا روزمره برای ‌تان می‌ سازد و خلاصه حسابی خوش ‌تیپ ‌تان می ‌کند.شلوار مشکی گشاد، جین جذب، شلوارک، دامن تنگ کوتاه،‌ دامن لخت بلند و دامن پیله‌ دار میدی، انواع لباس ‌های زنانه ای ا‌ست که با خرید شومیز سفید می ‌توانید ست کنید. رنگ پایین ‌تنه را از سفید و هم ‌رنگ با شومیز، تا رنگی و تیره می ‌توانید انتخاب کنید.
در بهار و تابستان شومیز سفید را با رنگ‌ های پاستلی بپوشید. در پاییز آن را با رنگ ‌های خنثی مثل طوسی ست کنید و پاییز که از راه برسد، آن را زیر بلوز یقه هفت رنگی بپوشید. زمستان ‌ها سراغ ژاکت ‌های کشمیر خوشگل و خوش ‌رنگ بروید.

 

 

بهنرین شومیز زنانه در مزون اینترنتی دیزی بست

 

با شومیز مشکی چه استایلی بسازیم


رنگ مشکی همیشه کارساز است. می ‌توانید برای شومیز مشکی، خرید تاپ زنانه ارزان به رنگ شاد را انجام دهید و همه یا چند دکمه پایین بلوز را باز بگذارید. اگر پیراهن تابستانی بدون آستین در کمدتان پیدا می ‌شود، روی پیراهن شومیز بپوشید، دکمه ‌هایش را باز بگذارید و با یک کمربند خوشگل تزیینش کنید.
شومیز مشکی با دامن میدی زمینه مشکی گلدار و کفش نوک ‌تیز ست کنید و شیک به‌ نظر برسید. در فصل سرما روی آن کاپشن مشکی کوتاه بپوشید و با جین روشن کاملش کنید.


با شومیز رنگی چه استایلی شیک و قشنگ است


یکی از گزینه‌ های مناسب برای هماهنگی با کت و شلوار، شومیز است. بعد از خرید شومیز خاکستری روشن، به سراغ خرید کت زنانه با رنگ مشکی بروید و حسابی رسمی به‌ نظر برسید. برای فصل تابستان، شومیز آبی فرانسوی را با شلوار سفید و کیف و کفش قهوه ‌ای روشن ست کنید.
شومیزهای چهارخانه و راه ‌راه طرفدارهای پر و پا قرصی دارند. این شومیزها کاربرد زیادی دارند و گاهی در نقش مانتو هم ظاهر می ‌شوند. این دسته از شومیزها با شلوارک و شلوار جین یا کتان خیلی راحت ست می‌ شوند.

 

 

جذابترین شومیز زنانه در مزون اینترنتی دیزی بست

 

ترفندهای جذاب‌تر کردن استایل شومیز را می‌دانید


-آستین را تا بالای آرنج تا بزنید، اما مراقب باشید سرآستین را نپوشانید. این ترفند استایل روزمره و راحتی را نشان می‌دهد.
- دو تا سه دکمه‌ پایین شومیز را نبندید. حالا دو طرف آن را بگیرید و گره بزنید؛ یک گره که نه، دو گره. حسابی اسپورت و قشنگ می ‌شوید.
- به سبک فرانسوی‌ ها جلوی شومیز را تو شلوار یا دامن بگذارید، مراقب باشید کناره‌ ها و پشت شومیز بیرون بماند. متفاوت و خوش ‌تیپ می ‌شوید.

 

 


منابع

ویرگول

ایران خانم

درجه

 

 

 

سایر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

کفش هایی که برای سلامت بدن اصلاً مناسب نیستند!
با کتونی چی بپوشیم؟
بوت زمستانی ساق بلند بخریم یا ساق کوتاه؟

 

 

هر آنچه قبل از خرید شومیز باید بدانید؟

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟