با کتونی چی بپوشیم؟

خلاصه

همه ما در کمدمان لباس های مشخص و ثابتی داریم که از بین نمی‌ روند بلکه از فصلی به فصل بعد منتقل می‌ شوند. کمد کفش ‌هایمان هم از این قاعده مستثنی نیست. خرید کفش نه تنها به عنوان یک اکسسوری بلکه به عنوان نقطه عطف برخی استایل ‌ها از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. بی تردید برخی مدل‌ ها هستند که گذشتن از آنها برایمان کاری ناممکن است و بطور مداوم از آنها اس

۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
6090بازدید
با کتونی چی بپوشیم؟

 

همه ما در کمدمان لباس های مشخص و ثابتی داریم که از بین نمی‌ روند بلکه از فصلی به فصل بعد منتقل می‌ شوند. کمد کفش ‌هایمان هم از این قاعده مستثنی نیست. خرید کفش نه تنها به عنوان یک اکسسوری بلکه به عنوان نقطه عطف برخی استایل ‌ها از اهمیت ویژه ‌ای برخوردار است. بی تردید برخی مدل‌ ها هستند که گذشتن از آنها برایمان کاری ناممکن است و بطور مداوم از آنها استفاده می ‌کنیم. یکی از این کفش های مهم کتونی است. در این مطلب نکاتی را برای خرید کتونی ارزان و با کیفیت و راه های ست کردن آن برای داشتن ظاهری جذاب را برای شما توضیح می دهیم.


برای اینکه با کتونی خوشتیپ تر به نظر برسید بهتر است از یکسری قوانین پیروی کنید. شاید برایتان کمی سخت باشد اما بعد از دیدن نتیجه مطمئن باشید نظرتان تغییر خواهد کرد.
برای اینکه با این کتونی صاحب یک استایل بی‌نظیر شوید بهتر است در وهله اول این را بدانید که این کفش ها معمولاً مناسب افرادی هستند که قد بلند و پاهای کشیده دارند. این کتونی معمولا قد را کوتاه‌ تر کرده و از این رو مناسب افراد کوتاه قد نیست.

 

خرید کفش زنانه در دیزی بست

 

کتونی ساق دار؛ سخت و دوست داشتنی


این کفش ها که به عنوان هیپ هاپ اسنیکرز هم شناخته می ‌شوند، معمولاً طرفداران خاص خود را دارند. مهمترین نکته ای که در پوشیدن این کفش باید در نظر بگیرید قد شلوار یا دامنتان است. توجه داشته باشید لباسی که انتخاب می ‌کنید باید بالاتر از ساق این کتونی قرار بگیرد. بهترین آیتم هایی که مناسب این نوع کفش هستند، لباس های کوتاهی هستند که تا روی زانو یا بالاتر از آن قرار می ‌گیرند؛ پس خرید شلوارک زنانه و دامن های کوتاه می تواند ایده خوبی باشد.
ترکیب جوراب با دامن یک استایل ترندی است، ولی بهتر است قد جوراب از قد دامن کوتاه تر باشد. اگر جوراب و کتونی را با شلوار می‌پوشید توجه کنید که حتما جورابتان از قد شلوار بلندتر باشد تا ساق آن زیر شلوارتان قرار بگیرد و ظاهری یکدست به وجود بیاورد.


کتونی‌های رنگی


مهمترین قانون در خرید کتونی های رنگی زنانه این است که آنها را با لباس های ساده ست کنید. با وجود کتونی هایی که این همه جلب توجه می کنند، بقیه لباس هایتان را باید کمی ساده تر انتخاب کنید. برای مثال برای کتونی های رنگی، خرید شلوار زنانه راسته تنگ و همینطور خرید تیشرت زنانه یا یک سوئیشرت خیلی معمولی، راه حل ایده آلی خواهد بود. همچنین باید از رنگ های ساده استفاده کنید و از لوگوها و چاپ های درشت اجتناب کنید؛ در غیر این صورت لباس تان خیلی توی ذوق خواهد زد.

 

خرید کفش

 

کتونی‌های بدون بند


قانون کلی این است که این کتونی ها را با لباس های کلاسیک بپوشید. کتونی به خودی خود باعث راحتی پاها می شود؛ اما وقتی بند هم نداشته باشد دیگر راحتی و آرامش واقعی را نصیب آدم می کند. تا همین اواخر تنها اسکیت بازها از کتونی های بدون بند استفاده می کردند، اما حالا تقریباً همه از این نوع کتونی ها می پوشند. بنا به عقیده یکی از استایلیست های مشهور، می توانید این مدل کفش کلاسیک را با لباس لنین سرمه ای یا کت و شلوار راه راه نخی بپوشید. قرار است کفش های شیک و تمیزی بپوشید نه کفش هایی که روی آنها ساییده شده است؛ پس به لباس های رسمی، فیت و خوش فرم با رنگ های ملایم فکر کنید.

 

خرید کتونی شیک

 

کتونی‌های مینیمالیستی


هنگام انتخاب و خرید کتونی زنانه ساده دقت کنید که باید این کتونی ها را با لباس های ساده ست کنید. سعی کنید به ده سال گذشته یا حتی قبل تر از آن برگردید. کتونی های مینیمال هنوز به وجود نیامده بودند و شبیه ترین چیز به آنها، کانورس ها بودند که گرچه طرفداران زیادی داشته و بسیار جذاب بودند، اما آیتم های کاملاً ساده و معمولی بودند. کمی بعد، حرکت مینیمالیستی به وجود آمد که طی آن طراحان شروع به تولید طرح های مینیمال کردند.
کتونی های مینیمال واقعاً جذاب هستند و به همین دلیل است که باید اطراف آنها را ساده نگه دارید تا به خوبی جلوه داشته باشند. لباس های رسمی، روزمره و همچنین کمی ساده مناسب کتونی های شما خواهد بود.

 

کتونی با شلوار جین اسکینی


وقتی کتونی می ‌پوشیم اولین انتخابمان یک جین تنگ و چسبان است. این ترکیب یک استایل ثابت است، نه خوب است و نه بد. در واقع خوبی و بدی این ترکیب کاملاً بستگی به چگونه پوشیده شدن آن دارد. در مواقعی که کتونی را با شلوار جین اسکینی می ‌پوشید باید به چند نکته خیلی مهم دقت کنید: میزان تنگی شلوار، قد شلوار و مدل کتونی.


میزان تنگی شلوار


حواستان به شلوار و یا لگی که انتخاب می ‌کنید باشد، شلوار و یا لگی که می‌ پوشید باید کاملاً مناسب اندام، مخصوصاً فرم پاهای شما باشد و همچنین باید متناسب با مدل کتونی شما نیز باشد. معمولاً کتونی های ظریف برای شلوارهای خیلی جذب مناسب ترند.


قد شلوار


مهمترین نکته در ست کردن شلوارجین با کتونی توجه کردن به قد شلوار است. شلوارهای کوتاهی که یک فضای خالی میان کفش و مچ پا ایجاد می‌ کنند، مناسب ‌ترین قد شلوار برای این استایل هستند. زمانی که شلوار اسکینی بلند را با کتونی می‌پ وشید و فضای تنفس در استایل پایین تنه خود ایجاد نمی ‌کنید ناخودآگاه کمی چاق‌تر و کوتاه‌تر دیده می ‌شوید و استایل کلی شما زیبایی چندانی نخواهد داشت.

 

مدل کتونی


معمولاً استفاده از کتونی‌ های ظریف برای ست کردن با شلوار جین اسکینی و یا لگ مناسب ‌ترند، زیرا پایین تنه شما را ظریف ‌تر، بلندتر و لاغرتر نشان می ‌دهند.

 

کتونی با شلوار جین راسته


یکی دیگر از استایل‌ های پرطرفدار، ترکیب شلوار جین راسته با کتونی است که این ست یکی از استایل های مدرن و ساده این روزها را به وجود می‌ آورد. بهتر است کمی از شلوار جین اسکینی فاصله بگیرید و با این جین های راسته مدرن رابطه ‌‌تان را بیشتر کنید. در ست کردن این مدل شلوار جین هم باید حواستان به قد آن باشد. علاوه بر این، پوشیدن دامن و پیراهن با انواع کتونی یک ترکیب ترندی، کژوال و دخترانه است که طرفداران زیادی دارد. این استایل برای هر جایی مناسب است؛ از یک دورهمی دوستانه گرفته تا پیاده روی و مسافرت های ماجراجویانه.

 

کتونی با شلوار کلاسیک، یک ترکیب مدرن


شاید این ترکیب غیرمعمولی به نظر برسد اما بی نظیر و مدرن است. این ست شیک و راحت یک استایل کژوال را به وجود می ‌آورد و ترکیب مناسبی برای دانشگاه و محل کار است. برای اینکه با این ترکیب بهترین استایل را داشته باشید بهتر است از شلوار راسته کوتاه و کتونی ظریف، مثل کفش های تنیس استفاده کنید.

 

 

خرید کفش زنانه در دیزی بست

 

کتونی با شلوارک، برای یک میهمانی دوستانه


شاید شما هم از طرفداران پوشیدن شلوارک در دورهمی های دوستانه باشید. این لباس یک آیتم جوان پسند و کژوال است که ترکیب‌ های خوبی در یک استایل به وجود می ‌آورد و از این رو طرفداران پر و پا قرصی دارد. می ‌توان گفت کتونی بهترین انتخاب برای داشتن یک استایل بی نظیر با شلوارک است. این استایل هیچوقت قدیمی نمی ‌شود و تا همیشه یک استایل تعریف شده برای میهمانی‌ های دوستانه باقی می‌ ماند.

 

 

 

منابع

سرک

ریموج

 

 

سایر مطالب مرتبط به مزون اینترنتی لباس دیزی بست:

شومیز یک لباس پرکاربرد زنانه
انتخاب کفش مناسب برای استفاده‌ روزمره و مراسمات خاص
بوت زمستانی ساق بلند بخریم یا ساق کوتاه؟

 

با کتونی چی بپوشیم؟

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟