نکات مهم در خرید شلوار برای کودکان

خلاصه

فروشگاه لباس بچه گانه بسیار جذاب و متنوع است. شلوار، یکی از مهم ترین انواع لباس کودک است که خرید مناسب آن اهمیت زیادی دارد. شلوار بچه گانه جزو لباس هایی است که اگر راحت نباشد کودک را اذیت کرده و موجب ناراحتی وی می شود. خرید شلوار بچه گانه شاید به نظر بسیاری چندان اهمیتی نداشته باشد. آنها به راحتی یک شلوار را انتخاب کرده و بدون توجه به شرایط کودک آن

۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ آبان
1024بازدید
نکات مهم در خرید شلوار برای کودکان

 

فروشگاه لباس بچه گانه بسیار جذاب و متنوع است. شلوار، یکی از مهم ترین انواع لباس کودک است که خرید مناسب آن اهمیت زیادی دارد. شلوار بچه گانه جزو لباس هایی است که اگر راحت نباشد کودک را اذیت کرده و موجب ناراحتی وی می شود. خرید شلوار بچه گانه شاید به نظر بسیاری چندان اهمیتی نداشته باشد. آنها به راحتی یک شلوار را انتخاب کرده و بدون توجه به شرایط کودک آن را خریداری می کنند. اما شلوار مناسب بچه گانه باید دارای ویژگی‌ هایی باشد تا کودک در آن احساس راحتی نماید. شاید تا به حال به این موضوع توجه نکرده و با خصوصیات یک شلوار مناسب برای کودکان آشنایی ندارید، اما ما در این مطلب نکات مهم در خرید شلوار برای کودکان را توضیح داده ایم.

 

 

راهنمای خرید شلوار بچه گانه

 

به هنگام خرید لباس بچه گانه باید نکات زیادی را در نظر بگیرید. این امر به شما کمک می‌ کند تا خریدی ایده آل داشته و از نتیجه کار رضایت داشته باشید. در این بخش از مقاله سعی داریم نکات خرید شلوار بچه گانه را توضیح دهیم تا با خریدی مناسب هم خود و هم کودک را اذیت نکنید.

 

خرید لباس بچه گانه

جهت خرید لباس پسرانه به مزون اینترنتی دیزی بست مراجعه نمایید.

 

 

خرید شلوار بچه گانه با کمر کشی

 

والدین دوست دارند شلوارهایی بسیار شیک برای کودکان خود خریداری کنند، اما آنچه اهمیت دارد توجه به امنیت و راحتی کودکان در این لباس ها می باشد. شلوار مناسب بچه گانه باید به گونه ای طراحی شده باشد که کودک در آن احساس راحتی کند. شلوارهایی که دارای کمرهای دکمه دار و یا زیپی هستند به هیچ عنوان برای کودکان مناسب نیستند. زیرا باید به قدری تنگ باشند که در تن کودک بایستند و این امر موجب اذیت کودک می شود. کشی بودن کمر کمک می کند تا شلوار به خوبی در پای کودک مانده و موجب ناراحتی او نشود.

 

خرید شلوار بچه گانه راحت

 

شلوارهای تنگ و کوتاه به هیچ عنوان برای کودکان مناسب نیستند. این گونه شلوارها با این که بسیار مد می باشند اما باعث ناراحتی کودکان شده و آزادی عمل آنها را می گیرند. پس بهتر است برای خرید شلوار بچه گانه شلواری را انتخاب کنید که کمی گشاد بوده و پوست او را اذیت نکند. در ضمن باید به استفاده از پوشک در کودکان نیز توجه نمایید. راحت بودن شلوار موجب می شود در تعویض پوشک هم به مشکل برنخورید. این موضوع احساس خوشایندی در کودک ایجاد کرده و در نتیجه موجب رضایت شما خواهد شد.

 

خرید لباس بچه گانه

جهت خرید لباس دخترانه به سایت دیزی بست مراجعه نمایید.

 

 

انتخاب جنس مناسب

 

یکی دیگر از نکات خرید شلوار بچه گانه توجه به جنس پارچه به کار رفته در آن است. لباس های بچه گانه عموماً دارای بافتی بسیار نرم و غیر حساسیت زا می باشند. در تهیه شلوار بچه گانه نیز باید به این مورد توجه کرده و شلواری مناسب خریداری کنید. شلوار هر چه نرم و لطیف تر باشد کودک در آن احساس راحتی بیشتری خواهد نمود. در ضمن مناسب بودن جنس به کار رفته در شلوار از آسیب دیدن پوست کودک نیز پیشگیری می کند.

 

اجتناب از خرید شلوار بچه گانه های بند دار

 

بسیاری از برندهای تولید کننده لباس بچه گانه برای این که جلوه لباس ها را زیباتر کنند از تزئیناتی چون بند و ریش و .. در آنها استفاده می کنند. با این که بسیاری از والدین نیز به خرید این گونه لباس ها تمایل بیشتری نشان می دهند اما باید امنیت کودک را نیز در نظر بگیرند. شلوار مناسب بچه گانه باید فاقد بند و ریش باشد. همچنین در این شلوارها در صورت وجود دکمه نیز باید از دوخت و سفت بودن دکمه اطمینان حاصل نمایید. با رعایت تمامی این موارد می توانید از امنیت کودک خود مطمئن شوید.

 

توجه به دوخت شلوارهای بچه گانه

 

بچه ها به دلیل تحرک زیادی که دارند می‌ توانند لباس های خود را در مدت زمان خراب کنند. یکی از نکات خرید شلوار بچه گانه این است که به دوخت آنها به هنگام خرید توجه نمایید. اگر شلوار بچه گانه ای خریداری کنید که دارای دوخت مناسبی باشد مطمئن باشید که تا مدت ها می توانید از آن استفاده نمایید. شلوارهایی که دوخت مناسب ندارند هنگام شستشو و یا بازی کودکان ممکن است خراب شوند.

 

خرید شلوار بچه گانه با ضخامت مناسب

 

ضخامت پارچه ای که در دوخت شلوار به کار می رود یکی دیگر از عوامل مهمی است که می تواند در طول عمر آن نقش داشته باشد. ضخامت شلوار مناسب بچه گانه نباید از حد خاصی کمتر باشد. زیرا در صورت نازک بودن می تواند به سرعت خراب شود. این امر مخصوصاً در کودکانی که تازه چهار دست و پا راه رفتن را یاد گرفته اند نمود بیشتری دارد.

 

فروشگاه لباس بچه گانه

 

خرید شلوارهای مناسب بچه گانه برای فصول سرد سال

 

لباس های بچه گانه متناسب با شرایط آب و هوایی فصول مختلف دارای طراحی و ویژگی‌ های متمایزی هستند. شلوارهای بچه گانه نیز از این امر مستثنی نمی باشند. به هنگام خرید شلوار بچه گانه برای فصول سرد توجه داشته باشید که شلوار را یک سایز بزرگتر بخرید. دلیل این کار استفاده از لباس های چند لایه در فصول سرد می باشد. اما در صورتی که قصد دارید فقط از یک شلوار استفاده کنید می توانید از شلوارهای مخصوص این فصل استفاده کنید. در این شلوارها در لایه داخلی از الیاف گرم کننده استفاده می گردد.

 

سایز شلوار بچه گانه

 

برای پیدا کردن شلوار مناسب برای کودک خود، بیشترین قسمت پهلوهای او را اندازه گیری کنید، کمر طبیعی او را (در نزدیکی ناف)، طول پا (در امتداد پا قرار داده شده و از مرکز پا تا کف) ارتفاع اندازه گیری های فرزند خود را به نمودارهای اندازه خاصی از نام تجاری لباس مورد نظرتان تطبیق دهید. گزینه ها به اندازه های معمول محدود نمی شوند. برخی از خرده فروشان اندازه های لاغر اندام و همچنین پلاس (سایز بزرگ) را اندازه می زنند. شلوار ایده آل نباید در اطراف ناحیه لگن قرار گیرد و باید در اطراف کمر فضای اضافی داشته باشد.

 

جنس لباس

 

لباس های تهیه شده از مواد مصنوعی مناسب کودکان نیستند. لباس هایی که پارچه هایی از جنس الیاف طبیعی دارند را انتخاب کنید. بهتر است لباس کودک از جنس کتان یا درصد بالای کتان باشد. توصیه می شود لباس زیر و لباس هایی که با پوست کودک تماس مستقیم دارند را از جنس نخی انتخاب کنید. برای لباس های رویی پارچه های حوله ای، مخمل و جین مقاوم و بادوام هستند.

درضمن برای حفظ سلامت پوست کودک لباس های خریداری شده را قبل از پوشاندن به کودک حتماً بشویید و در معرض هوا و نور خورشید قرار داده و خشک کنید.

 

شلوار مناسب نوزادان

 

وقتی کودک در سنی است که از پوشک استفاده می کند، لباس هایی را انتخاب کنید که در قسمت وسط پاها دکمه دار هستند تا راحت تر بتوان پوشک شان را عوض کرد.

 

توجه به استقلال کودک

 

کودک وقتی به سنی می رسد که یاد می گیرد لباس هایش را خودش بپوشد، بهتر است لباس هایی برای او انتخاب کنید که پوشیدن و در آوردن آنها راحت باشد. این موضوع اعتماد به نفس او را بالا می برد. به جای خریدن شلوارهای زیپ و سگک دار، شلوارهای کمرکش برای او انتخاب کنید. به جای لباس های دکمه دار، از لباس های چسبی استفاده کنید.

 

 

منابع

سیسنی

آلدی بیبی

نی نی بابا

 

 

 

مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

راهنمای خرید شلوار بچه گانه
چه کفشی را کجا باید بپوشیم؟
انواع پارچه های پاییزی

 

نکات مهم در خرید شلوار برای کودکان

چطوری میتونم کمکتون کنم؟