ده مدل ست مانتو مادر دختری

خلاصه

ست کردن لباس یکی از نکاتی است که خاص بودن شما را نشان می دهد. لباس ست مادر و دختری مدل های بسیار متنوعی دارد و به شما آزادی عمل می دهد تا بتوانید در موقعیت های مختلف، ظاهر قابل توجهی برای خود و فرزندتان ایجاد کرده و در هر جمعی بدرخشید. به جز لباس های خانه و مجلسی، ست مانتو مادر دختری هم یکی از ست های محبوب در بین خانم هاست. برای این ست لازم نیست حت

۱۴۰۰ يکشنبه ۲ آبان
70025بازدید
ده مدل ست مانتو مادر دختری

 

ست کردن لباس یکی از نکاتی است که خاص بودن شما را نشان می دهد. لباس ست مادر و دختری مدل های بسیار متنوعی دارد و به شما آزادی عمل می دهد تا بتوانید در موقعیت های مختلف، ظاهر قابل توجهی برای خود و فرزندتان ایجاد کرده و در هر جمعی بدرخشید. به جز لباس های خانه و مجلسی، ست مانتو مادر دختری هم یکی از ست های محبوب در بین خانم هاست. برای این ست لازم نیست حتماً هزینه زیادی را صرف خرید مانتو کنید، در عوض می توانید با پوشیدن لباس های هم رنگ و پارچه هایی شبیه به هم یک ست زیبا ایجاد کنید. در این مطلب، ده مدل جالب از ست مانتو مادر دختری را برای شما گردآوری کرده ایم

مادران الگوی دختر بچه ها هستند


دختر بچه ها دوست دارند تا مانند مادرشان رفتار کنند، این را در بازی های کوکانه شان و در حس مادری که به عروسک هایشان دارند نیز می توان دید، و کاملاً طبیعی است که این شبیه سازی به ظاهر هم می رسد. اینکه کفش های پاشنه بلند مادرشان را می پوشند، موهایشان را مدل مادرهایشان درست می کنند و دوست دارند مثل مادرهایشان لباس بپوشند، که البته این مورد آخر برای مادرها هم جذاب و دوست داشتنی است. چند وقتی است که ست لباس مادر و دختر خیلی پرطرفدار شده است، که اگر از مد بودن آن هم بگذریم نمی توان انکار کرد که این ست ها خیلی شیک و جذابند و در عین حال استایلی است که هم برای مادر و کودک و هم برای اطرافیان دیدنش لذت بخش خواهد بود.
پوشیدن لباس ‌های ست مادر و دختر را می‌ توانیم یکی از مهم ‌ترین ترند‌های مد و لباس در سال‌ های اخیر بدانیم. اگرچه پیشتر بسیاری از مادران، لباس ‌های خود را تنها با دختران نوزاد خود ست می ‌کردند، اما امروزه ست لباس مادر و دختر می‌ تواند برای دختران بزرگ‌تر نیز مناسب باشد. پوشیدن ست لباس مادر و دختر، علاوه بر اینکه می‌ تواند بر روحیه مادر و دختر و بهبود روابط آنها تأثیر بگذارد، انرژی ‌های بسیار خوبی را نیز از خود ساطع می ‌کند و همین موضوع نیز سبب می ‌گردد که استایل و پوشش آنها در نظر دیگران هم زیباتر آید. همه می ‌دانند که کودکان تا چه حد به پوشیدن ست لباس مادر و دختر و شبیه ‌تر شدن به مادرشان علاقه ‌مندند. به خصوص اگر در روز‌های منحصر به فردی از سال مانند عید نوروز، جشن تولد و یا روز مادر این ست کردن اتفاق بیفتد، خوشحالی کودکان چندین برابر بیشتر نیز خواهد شد.
ست مانتو مادر و دختری می ‌تواند انتخاب مناسبی برای مادران و دختران در تمام سنین باشد. فرقی ندارد که شما یک مادر جوان هستید یا میانسال و فرزندتان خردسال است یا نوجوان، به هر حال ست لباس مادر و دختر می ‌تواند توجه بسیاری را به شما جلب کرده و زیبایی شما را چندین برابر کند. شما می توانید برای بیرون رفتن این ست را بپوشید و چشم همگان را به خود خیره کنید. حتی می توانید کفش های خود را نیز ست کنید

 

 

خرید مانتو ارزان با دیزی بست

 جهت خرید رویه مانتو و خرید شال زنانه ارزان به سایت دیزی بست مراجعه نمایید. 

ست لباس مانتو مادر و دختر


اگر شما هم به فکر ست کردن لباس با دخترتان افتاده اید و دنبال مدل لباس های مد روز هستید یا برای عکس آتلیه ای با دخترتان ایده های جدید و جالب می خواهید از این مدل ها دیدن کنید و ایده بگیرید. نکته قابل توجه در طراحی این مدل لباس ها، توجه به این امر است که این لباس های زیبا باید به گونه ای طراحی شوند که برای سن هر دو فرد یعنی مادر و فرزند مناسب باشند و علاوه بر زیبایی و جذابیت، فرد در این نوع لباس احساسی راحتی کند.
ست کردن لباس مادر و دختر به صورت روزمره شاید کار چندان ساده‌ای نباشد، اما برای شاد کردن روحیه فرزندتان بد نیست هفته ‌ای یکبار لباس ست بپوشید. این کار می تواند رابطه بین شما و فرزند دلبندتان را هم بهبود دهد.

 

هماهنگ کردن جنس


یکی از نکات مهمی کـه موقع ست کردن لباس با بچه ‌ها باید بـه آن دقت داشته باشید، هماهنگی بین جنس لباس است. برای مثال اگر زیباترین پالتو و بارانی دختر بچه ها را تهیه کنید؛ اما جنسشان با جنس پالتو یا بارانی شـما تفاوت داشته باشد، یک جای زیبایی ظاهری ست خانوادگی ‌تان ایراد دارد.

 

عوض کردن ترکیب لباس‌ ها


یکی دیگر از ترفندهایی که می توانید برای ست کردن لباس بـه صورت خانوادگی بکار ببرید؛ عوض کردن ترکیب لباس‌ هاست. برای مثال می توانید مانتو آبی روشن و شلوار شیری بپوشید و بـه دخترتان عکس این ترکیب را بپوشانید؛ یعنی شلوار آبی روشن و مانتو شیری.

 

خرید مانتو از دیزی بست

جهت خرید کفش زنانه و خرید کیف زنانه به سایت دیزی بست مراجعه نمایید.

 

 

هماهنگ کردن مدل


یکی از کارهایی کـه در مورد ست کردن لباس با فرزندان نتیجه چندان جالبی بـه دنبال ندارد؛ این است کـه صرفاً رنگ لباس ‌ها مثل هم باشد و مدل ‌ها با هم متفاوت باشند. اگر قرار است از رنگ ‌هایي مثل هم استفاده کنید؛ خوب است مدل لباس ‌ها هم کاملاً شبیه هم باشد. برای مثال وقتی مدل مانتوی زنانه برای مهمانی سفارش داده ‌اید؛ از خیاط بخواهید عین همان مدل را برای دخترتان هم بدوزد.

 

اگر مدل هماهنگ نبود


اگر مدل لباس ‌ها خیلی با هم فرق دارد، لزومی ندارد رنگ آنها مثل هم باشد. بلکه می توانید از رنگ ‌هاي هم ‌خانواده یا مکمل استفاده کنید. هماهنگی کامل رنگ ‌ها طبق معمول فقط در صورت یکسان بودن مدل ‌ها جذابیت بیشتری پیدا می کند. رنگ‌ هاي هماهنگ رنگ ‌هایي هستند کـه در چرخه رنگ کنار هم قرار دارند. رنگ ‌هایي که در این چرخه روبروی هم هستند، متضاد هم می باشند

 

قیمت مانتو ارزان

جهت خرید کت زنانه و خرید لباس بچه گانه به سایت دیزی بست مراجعه نمایید.

 

 

سراغ این طرح‌ ها نروید


ست کردن لباس با بچه ‌ها همانطور که بایدهایی دارد؛ شامل نبایدهایی هم می شود. یکی از نبایدهای اساسی کـه باید بـه آن توجه کرد؛ انتخاب لباس‌ هایي است کـه طرح روی آنها بزرگ است. برای مثال لباس ‌هاي خال دار با دایره‌ هاي بزرگ یا لباس ‌هاي گل‌ دار با گل ‌هاي بزرگ. پوشیدن لباس‌ هایي با اشکال بزرگ شاید برای بزرگسالان مشکلی نداشته باشد، اما باعث گم شدن بچه ‌ها در لباس شان می شود.

 

تیره پوشی ممنوع


سعی کنید بیشتر از این که بچه‌ ها را در استایل ‌هاي بزرگسالان جا دهید؛ خودتان بـه استایل او نزدیک شوید. منظور این نیست که مانتویی بپوشید کـه روی آن عکس های کارتونی چاپ شده اسـت، بلکه می توانید سراغ مانتو و شلوار جین ساده رنگی بروید کـه مشابه آن را دخترتان هم دارد. این کار باعث می شود لباس ‌هاي تیره نپوشید و بـه تن فرزندتان هم چنین لباسی نپوشانید

 

بهترین مانتو در  دیزی بست

 

از قبل هماهنگ شوید


ست کردن لباس با بچه ‌ها را به دقیقه آخر موکول نکنید. سعی کنید لباس ‌ها را از قبل با هم هماهنگ کنید. گاهی لباس ‌هایي کـه ظاهراً به نظر می رسد با هم ست هستند، وقتی پوشیده می شوند، اصلاً زیبا و ست به نظر نمی رسند. به همین دلیل و به ویژه قبل از مهمانی ‌ها حتماً عملیات پوشیدن و هماهنگی لباس را انجام دهید، تا دقیقه ۹۰ دچار دردسر انتخاب لباس‌ هاي تازه نشوید.

بـه سن بچه‌ ها دقت کنید


یکی از مسائلی کـه متاسفانه بعضی از خانواده‌ها موقع انتخاب لباس خانوادگی بـه آن توجه نمی‌‌کنند، سن بچه‌هاست. اگر فرزندتان هنوز خیلی کوچک اسـت و عادت دارد دستش را در هر ظرفی فرو و بعد با لباسش پاک کند، پوشاندن لباس‌هاي کاملا روشن بـه او و ست کردن لباس خودتان با او اشتباه اسـت. کافی اسـت سراغ تناژهای تیره رنگ‌هایي مثل سبز و بنفش بروید یا از سرمه‌اي کمک بگیرید

 

خرید مانتو با قبمت مناسب

 

خرید رویه مانتو

 

خرید رویه مانتو

 

خرید مانتو و لباس در دیزی بست

 

خرید مانتو  در دیزی بست

 

 

دیگر مطالب مرتبط به خرید اینترنتی از مزون لباس:

چند مدل مانتو برای دانشگاه
هفت نکته کفش کالج و جوراب کالج
رویه مانتو چیست؟

 

ده مدل ست مانتو مادر دختری

الهه عزیزی

کارشناس تولید محتوا
چطوری میتونم کمکتون کنم؟