ده رنگ مناسب لباس های پاییز و زمستان

خلاصه

شیک پوشی و زیبا بودن برای بیشتر افراد مهم است و اشخاص همیشه به دنبال راهی هستند تا خاص و خوش پوش‌ به نظر برسند. اگر روی استایل خود بسیار حساس هستید و دوست دارید لباس های جذابی بپوشید، باید به رنگ های انتخابی خود هم دقت کنید. شرایط آب و هوایی هر فصل باعث می شود تا بعضی رنگ‌ ها در برخی از فصل ‌ها زیبایی بیشتری داشته و مورد استفاده بیشتری قرار بگیرند.

۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ دي
842بازدید
ده رنگ مناسب لباس های پاییز و زمستان

 

شیک پوشی و زیبا بودن برای بیشتر افراد مهم است و اشخاص همیشه به دنبال راهی هستند تا خاص و خوش پوش‌ به نظر برسند. اگر روی استایل خود بسیار حساس هستید و دوست دارید لباس های جذابی بپوشید، باید به رنگ های انتخابی خود هم دقت کنید. شرایط آب و هوایی هر فصل باعث می شود تا بعضی رنگ‌ ها در برخی از فصل ‌ها زیبایی بیشتری داشته و مورد استفاده بیشتری قرار بگیرند.

پاییز و زمستان فصل های سرد سال هستند که علاوه بر اینکه لباس‌ های خاص خود را دارند، رنگ ‌های مناسبی هم دارند که با استفاده از آنها می‌ توانید خوش استایلی خود را تضمین کنید. انتخاب رنگ متناسب برای پوشش به فصل بستگی دارد و قطعاً رنگ ‌های گرم برای فصول سرد سال و رنگ ‌های سرد نیز برای فصول گرم سال گزینه‌ های خوبی به حساب می‌آیند. آشنایی با رنگ‌ های مناسب فصل پاییز و زمستان بی شک کمک بزرگی به بهتر کردن استایل شما می کند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با رنگ های مناسب فصل های پاییز و زمستان آشنا شوید و بتوانید بهترین رنگ ها را برای پوشش خود انتخاب کنید.

 

رنگ مارسالا

در انتخاب رنگ لباس هایی مثل مانتو، پالتو، لباس‌ های بافت، رنگ مارسالا را به خاطر داشته باشید. اگر همیشه به دنبال خاص بودن هستید احتمالاً این رنگ مناسب شماست. رنگی که به طور طبیعی قوی است و بین خاکی و قرمز شرابی قرار دارد.

رنگ خردلی

خردلی رنگی گرم، دلپذیر و آرامش بخش است که احساس بسیار خوبی را به شما و اطرافیانتان خواهد داد. این رنگ مناسب کسانی است که می‌خواهند بر پیرامون خود تأثیر بگذارند و احساس گرمی و آرامش را هم به خود و هم به دیگران منتقل کنند. این رنگ چند سالی است که در فصل های سرد سال طرفداران زیادی دارد. برای یک استایل خردلی می توانید به یک پالتو و یا کلاه و شال گردن خردلی بسنده کنید، زیرا استفاده بسیار زیاد از این رنگ در استایل کمی زننده خواهد شد. استفاده از یک بافت چند رنگ که بتواند کمی اثر رنگ خردلی را خنتی کند، یک پیشنهاد جذاب دیگر می باشد.

رنگ شتری

رنگ شتری نیز جزو رنگ‌ های پر طرفدار است که گویا هیچ وقت از لیست رنگ ‌های محبوب کنار نرفته و هر کسی با هر سلیقه ‌ای می ‌تواند از این رنگ در پوشش خود از شال و روسری گرفته تا بوت و کفش استفاده کند. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید که این رنگ خنثی چندین سال است که مورد توجه بسیاری از خانم ها قرار می گیرد. این رنگ زیبا و کویری را می توانید برای دوخت یک پالتو زنانه به کار ببرید و به عنوان یک استایل، به تن کنید. رنگ شتری به راحتی از مد نخواهد رفت و از یک پالتو شتری رنگ می توانید برای سال های سال استفاده کنید.
نقطه قوت دیگر این رنگ نیز انعطاف آن در هماهنگی اش با لباس های دیگر می باشد. یک پالتو شتری رنگ را بدون دغدغه می توانید به راحتی با هر رنگ دیگری ست کنید.

رنگ سبز زیتونی

کافیست یک بار از این رنگ در لباس ‌های خود استفاده کنید تا متوجه شوید این رنگ چقدر با پوشش شما و فصل‌ های سرد سازگار است. این رنگ در بسیاری از مجموعه ‌های پاییز و زمستان طراحان مشهور استفاده شده و می توان آن را به راحتی با انواع زردها، سبزها، قهوه ای‌ ها و ارغوانی و مشکی ست کرد.
شاید استفاده از رنگ سبز استایل شما را تا حد زیادی متناقض با طبیعت به حساب بیاورد اما با این رنگ می توانید یک استایل خاص برای خودتان خلق کنید. البته این رنگ می تواند از زاویه ای دیگر بسیار جذاب به نظر برسد، استفاده از رنگ سبز در فصلی که در طبیعت خبری از این رنگ جذاب نیست، می تواند استایل جالبی ایجاد کند.

رنگ خاکستری/ آبی

این رنگ مانند تصور یک آسمان بارانی و ابریست، این رنگ نیز مخاطبان خاص خودش را دارد و جزو رنگ هایی است که در فصل پاییز و زمستان بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد و در ماه‌ های گرم سال طرفدار زیادی ندارد.

رنگ سدری

با این رنگ می توان گرمای کویر را به روزهای سرد زمستان آورد. رنگ خاکستری مایل به سبز رنگی شیک، زیبا و کمی متفاوت است. اگر جزو متفاوت پسندان هستید و دوست دارید نوع پوشش خاصی داشته باشید، این رنگ مناسب شما خواهد بود.

رنگ کبود

رنگ کبود شباهت بسیار زیادی به رنگ مارسالا دارد، ولی از مارسالا کمی تیره‌تر است و همین کافیست که رنگ کبود را برای زمستان مناسب بدانیم و در لیست بهترین رنگ‌ های فصل سرد قرار دهیم. از این رنگ می‌توانید در تمام لباس‌ های خود مثل تی شرت بافت، شلوار، مانتو و غیره استفاده کنید.

رنگ ارغوانی یا بنفش

رنگ ارغوانی رنگی بسیار جذاب است. این رنگ برای پوشش ‌های ساده و بعضی از لباس‌ ها مثل شال و روسری یا تی‌شرت مناسب خواهد بود. به دلیل متفاوت بودن این رنگ نسبت به سایر رنگ‌ ها، استفاده از آن برای پوشش‌ هایی مثل کفش زنانه و مردانه و یا بوت جالب نیست.
اگر به دنبال رنگی هستید که در بیرون از منزل زیاد جلب توجه نکنید و در حین حال با روزهای سرد زمستانی همخوانی جذابی داشته باشد، پیشنهاد ما استفاده از رنگ ارغوانی است. یک پالتوی ساده ارغوانی به همراه یک شال گردن زیبا گزینه بسیار خوبی برای پوشش شما خواهد بود. یک بارانی زیبا نیز این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قبل از شروع زمستان از زیبایی های این رنگ بیشترین بهره را ببرید.

رنگ نارنجی یا پرتقالی

پرتقال یادآور زمستان است و رنگ پرتقالی هم رنگ مورد استفاده در فصل زمستان محسوب می‌شود و پوشیدن این رنگ شور و نشاط شما را افزایش می‌دهد. استفاده از یک رنگ پاییزی در استایل تان می تواند شما را فردی بسیار به روز نشان دهد. رنگ نارنجی یا پرتقالی را می توان در روزهای پاییزی به واسطه خشک شدن برگ درختان بسیار مشاهده کرد. استفاده از یک پالتوی نارنجی هماهنگی بسیار جذابی بین استایل شما و طبیعت به وجود خواهد آورد. بنابراین با انتخاب یک پالتوی نارنجی یا پرتغالی و ست کردن آن با چکمه های تان احساس هیجان و شادی را به دیگران انتقال بدهید.

رنگ قرمز

قرمز رنگ گرمی است که طراحان لباس برای لباس‌ های پاییزه و زمستانی پیشنهاد می‌کنند. رنگ قرمز جزو جذا‌ب ‌ترین رنگ‌ ها بوده و با رنگ‌ های مشکی و سورمه ای به خوبی ست می‌شود. علاوه بر این موارد باید بدانید که با انتخاب رنگ ‌های خنثی دستتان باز است تا با تغییر دادن اجزای کوچکتر مانند پلیور، شلوار و اکسسوری ‌هایی مانند شال و روسری، شیک ‌ترین استایل‌ های زمستانه را داشته باشید.

به کمک این مطلب با رنگ‌ های مناسب فصل های پاییز و زمستان آشنا شدید و البته با به کارگیری آنها در زندگی خود از مهمانی‌ های پاییزی و زمستانی خاطره‌ ای خوش بسازید. اگر چه مهم است که همیشه ظاهری مرتب و شیک داشته باشید، اما لباس های پاییزی و زمستانی علاوه بر این‌ موارد باید برایتان راحتی و گرما را نیز به ارمغان بیاورند. با نکاتی که درباره رنگ های مناسب این فصل ها گفتیم خواهید توانست به یک دیدگاه عالی در انتخاب لباس برسید. لباس شیک پوشیدن مهم است، ولی مهم ‌تر از آن گذراندن لحظاتی خاطره ‌انگیز در جمع دوستان، خانواده و عزیزانتان است.

 

https://blog.shahremun.com/%D8%B1%D9%86%DA%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/

http://gibbon.ir/post/371

https://carismacolor.com/2019/08/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%B2-%D9%88-%D8%B2%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86/

 

 

ده رنگ مناسب لباس های پاییز و زمستان

چطوری میتونم کمکتون کنم؟