مانتو مناسب زیر چادر

خلاصه

برخلاف تصور بسیاری از افراد، با حجاب بودن با شیک بودن منافاتی ندارد و هر فرد بر اساس معیارهای خود پوشش مناسبی را برای خود انتخاب می کند. اگر شما بانویی چادری هستید و یا علاقه به استفاده از چادر دارید، حتی با رعایت حجاب و پوشیدن چادر نیز می توانید زیبا و شیک باشید. تنها کافی است راه های خوشتیپ شدن با چادر را بدانید و به آنها عمل کنید. استفاده از چاد

۱۳۹۹ شنبه ۳۰ اسفند
20231بازدید
مانتو مناسب زیر چادر

 

برخلاف تصور بسیاری از افراد، با حجاب بودن با شیک بودن منافاتی ندارد و هر فرد بر اساس معیارهای خود پوشش مناسبی را برای خود انتخاب می کند. اگر شما بانویی چادری هستید و یا علاقه به استفاده از چادر دارید، حتی با رعایت حجاب و پوشیدن چادر نیز می توانید زیبا و شیک باشید. تنها کافی است راه های خوشتیپ شدن با چادر را بدانید و به آنها عمل کنید. استفاده از چادر در پوشش، به معنای یکنواختی در استایل و تیپ شما نیست. می توانید با انتخاب روسری، شال، ساق دست، کیف، کفش و لباس مناسب برای زیر چادر استایل شیک و تیپ پوشیده ای داشته باشید.

شاید یکی از دغدغه های خانم های چادری، انتخاب مانتوی مناسب برای زیر چادر باشد. در ادامه مطلب، راه های انتخاب بهترین مانتو برای زیر چادر را برای شما توضیح داده ایم.

 

 

انتخاب مانتوهای رنگی

استفاده از رنگ های مختلف در زیر چادر مشکی، می تواند ظاهری زیبا و متفاوت به شما بدهد. در حقیقت، هیچ اشکالی ندارد که شما از رنگ های آرامش بخش مثل صورتی و سبز و دیگر رنگ های ملایم برای مانتو استفاده کنید. فراموش نکنید هیچ قانونی وجود ندارد که خانم های چادری حتماً و همه جا باید از رنگ های تیره یا مشکی استفاده کنند و سراسر مشکی پوش و تیره پوش باشند. علاوه بر این، خانم هایی که چادری هستند و در محیط زنانه کار می کنند، می توانند مانتوهایی مطابق مد روز و شیک با رنگ های شاد انتخاب کنند و در محل کار خود چادر خود را درآورند.

اگر درشت اندام یا اصطلاحاً چاق هستید، پوشیدن مانتوهای تیره رنگ گزینه مناسبی برای شماست. همچنین از مانتوهایی که خطوط افقی تیره و توپر دارند و یا دارای اشکال هندسی بزرگ هستند، استفاده نکنید.

 

 

انتخاب مدل مناسب

انتخاب مانتوی مناسب مهم ترین اصلی است که خانم ها باید به آن توجه کنند. بیشتر خانم های محجبه به خرید مانتو جلو بسته علاقه بیشتری نشان می دهند. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای خرید مانتو پوشیده به نکات زیر توجه کنید.
برای زیر چادر می توانید از مانتوهای جلو بسته استفاده کنید که قد آن تا زیر زانو باشد. به این ترتیب هم پوشش راحتی دارید و هم نگران حجاب و پوشیده بودن خود نخواهید بود. برای خرید مانتوی جلو بسته در فصل های گرم، حتماً رنگ های روشن را انتخاب کنید. در فصل تابستان و با توجه به گرما و تابش مستقیم آفتاب، پوشیدن لباس های رنگ روشن می تواند حس خنکی بیشتری را به شما بدهد چرا که رنگ های تیره آفتاب و گرما را بیشتر به خود جذب می کنه و باعث گرمازدگی خواهد شد. همچنین در ماه های گرم سال تا حد امکان از لباس ها و مانتوهای گشاد استفاده کنید چرا که مانتوهای آزاد و راحت حس بهتری را در گرمای هوا به شما می دهد و با آرامش بیشتری می توانید روزهای گرم تابستان را بگذرانید.
علاوه بر این، برخی افراد هم پوشیدن تونیک، کت ‌های کوتاه و شومیز‌های شیک را در زیر چادر ترجیح می‌ دهند. باید گفت که قانون خاصی در این زمینه وجود ندارد و می توانید با توجه به سلیقه خود و موقعیت های گوناگون، بهترین مدل مانتو را برای پوشیدن در زیر چادر انتخاب کنید.

 

 

تیپتان را شلوغ نکنید

سعی کنید بین رنگ روسری و مانتو کنتراست ایجاد کنید. یعنی با هم تضاد رنگی داشته باشد. اگر می خواهید مانتوی طرحدار بخرید، حواستان باشد که روی مانتوی طرحدار نباید روسری طرحدار بپوشید چون جلوه خوبی ندارد و به اصطلاح تیپ تان خیلی شلوغ می شود. همچنین با روسری طرحدار هم سعی کنید مانتوی ساده بپوشید.

 

 

 

برای خرید انواع لباس زنانه، میتوانید از طریق فروشگاه لباس زنانه دیزی بست اقدام نمائید.

 

 

 

 

 

 

 

دزدگیر پارادوکس

خرید عینک آفتابی-خرید لنز

 

 

 

 

مانتو مناسب زیر چادر

چطوری میتونم کمکتون کنم؟